Chcela by som sebe i iným ľudom pomáhať zharmonizovať telo, myseľ i ducha a byť sebe samej paňou. Venovala som sa thaj chi, veľa som sa poučila z Trebenovej i svätej Hildegardy, venujem sa štúdiu ezoteriky a mnohým iným veciam a rada i fyzicky cvičím. Potrebujem sa ďalej duchovne vyvíjať správnou cestou, aby som bola trvalo šťastná a toto šťastie i vyžarovala do svojho okolia, zharmonizovala sa a pomáhala v tom i iným ľuďom. Neviem, či mám na to predpoklady, mne sa zdá, že aj áno. Prosím, posúďte to a ak je možné i v akej konkrétnej oblasti.

Požiadali ste ma, by som sa veštecky pozrel na váš duchovný rast. Je mi to ľúto, ale idete proti svojmu duchovnému základu. Mali by ste sa venovať ezoterike Egypta. Verím, že nájdete cestu do podvedomia a budete žiť tak, ako si to žiada podvedomie a nie iba vaše ľudské túžby.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetky oblasti a orgány tela v poriadku. Dobrý zdravotný stav.

Psychický stav
Aurický obal je okolo fyzického tela dobre ukotvený. Podvedomé obaly sú na mieste v tele. Celkovo štandardný psychický stav.

Povaha
Vaše psychické prejavy idú z mozočku. Najčastejšie sú tu usadení ľudia so židovskými predkami alebo osoby, ktoré sa venujú židovskej literatúre. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá vníma svet na základe znakov a geometrie.

Sexus
Sexus povahy je usadený v mozočku. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má niečo spoločné s púštnymi národmi Sahary a Egypta. Sexus centrum je umiestnené vo veľkom mozgu. Teda viac určité ambície ako rodinný krb. Charakterizuje to obrázok záujmu o ezoterickú literatúru a jej štúdium. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na knižky a ezoterické texty, písmená a znaky. Povrchová vzrušivosť: na židovské tradície. Pohlavná vzrušivosť: na znaky. Citová vzrušivosť: na duchovné veci. Zložité a problémové sexuálne podvedomie, ktoré nie je nasmerované na spolužitie s partnerom. Celkovo sexuálne podvedomie vymenilo partnerské vzťahy za vzťahy s ezoterikou. Zhoršené partnerské vzťahy a vzťahy s okolím celkovo.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
V 4. roku dostáva každý anjelské sféry. Tie ste dostali štandardne. Často sú aktívne a dokážete sa nimi riadiť. V 12. roku života ste dostali ďalšie obaly. Aurický obal vychádza z mozočku a ide na povrch tela. V aure sú lúče vychádzajúce z mozočku do aury. Sú plné znakov a geometrických tvarov. Klinický obal, ktorý sa tvorí prežitím klinickej smrti alebo jej nácvikom otvorený nemáte. Máte v sebe obal dávnejšie žijúcej osoby, ktorá sa túžila reinkarnovať. Ide o spomienky tejto osoby po jej smrti. Do vás sa to dostalo zásahom inej živej osoby na nejakom podujatí. Osoba, ktorá je vo vás, bola asi 4 krát reinkarnovaná a ide o osobu šamanského pôvodu. Má túžby zaujímať sa o duchovné bohatstvo Egypta. Máte aj spirit obal v sebe, ide o informačné pole blízkej osoby. Máte psychicky otvorený systém, ktorý volám syndróm fantómových bolestí. Teda ako keby vaša psychika neakceptovala pol tela. Tento fenomén vám dovoľuje komunikáciu vešteckého charakteru s informačnými poliami spomienok ľudí po ich smrti. Túžby obal obsahuje túžbu osoby spoznať tajomstvá Egypta. Mozoček obal životného poslania obsahuje robiť všetko okolo pyramíd a histórie Egypta. Pokiaľ sa tomu venujete, tak šťastný osud je možný. Rodostrom obal obsahuje spomienku človeka z vášho rodu, ktorý nebol celkom psychicky v poriadku. Kostný záznam spomienok obsahuje všetko okolo Egypta. Dieťa obal obsahuje záznam z Egypta o rituálnom krstení detí. Zvierací obal obsahuje sochy Egypta. Eros obal obsahuje všetko okolo Egypta. Zápis spomienok vo veľkom mozgu je štandardný. Šaman obal obsahuje spomienky na rituály Egypta. 7 obalov spolu obsahuje všetko okolo pyramíd.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Idete proti svojmu podvedomiu, ktoré je orientované na Egypt a vy chcete ezoterickú literatúru. Mali by ste svoje podvedomie prijať. Nesúlad s podvedomím. Tento súboj vidieť doslova všade. V podstate by ste mali mať pyramidálne vedomie a venovať sa všetkému okolo pyramíd. To vám bolo určené.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Osoba, ktorá si chce robiť svoju duchovnosť podľa seba, aj keď to bude proti podvedomiu. V budúcnosti sú možné psychické problémy. To je iba malé varovanie.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Bránite tu svojmu podvedomiu realizovať sa v oblasti egyptskej ezoteriky.

Riziká budúcnosti
Nečakané zlomenie psychiky, keď budete bojovať proti pyramidálnemu svetu Egypta. Môže to skončiť psychickými problémami. Rozumnejšie je začať púšťať Egypt do seba a zosúladiť sa s podvedomím.

Pridaj komentár