Venujeme sa tu problematike organického života v kozme. Náš postoj je jasný, rešpektujeme možnosť prirodzeného vývoja organického života z určitých typov anorganických prvkov. Stačia na to iba vhodné podmienky. Darwinovu teóriu by sme mohli vylepšiť tak, že zoberieme stránky z knižky o vývoji druhu. Nalepíme ich na podlahu a potom pomocou chemických čističov ju budeme do spenenia šurovať. Keď tak budeme robiť asi 10 miliónov rokov, tak sa potvrdí teória vývoja druhov a zo šurovania vznikne nový druh života.

Doterajšie snaženie vnímania organického života bolo postavené hlavne na tom, že sme vyvolali v gangliách kozmické vedomie a potom presunuli do reálneho astronomického kozmu k organickému životu v kozme. Organického života v nekonečných vzdialenostiach je dosť a dosť. Iba vzdialenosti sú tak nekonečne veľké, že nikdy nepríde do úvahy nejaké to stretnutie tretieho druhu. Stretnúť sa s iným organickým životom v kozme je možné iba psychickým prienikom do kozmu cez klasické kozmické vedomie – ganglie a energetický lúč z neurónov v kozme. Alebo energetický lúč cez vnútro buniek rovno do niečoho podobného ako naše bunky.

A takto sme začali postupne prenikať do kozmu k organickému životu v kozme, najbližšie v súhvezdí Barana, kde je začínajúca forma života na úrovni červíkov. To je iba veľmi hrubé prirovnanie. Skorej by sme to mohli vnímať ako nohy muchy na oku podobnému žabiemu a toto oko na tele podobnom stonožke. V zásade v našej Galaxii nie je dostatočne rozvinutý organický život. Ten treba hľadať mimo našu Galaxiu. Veselšie je to v rozsahu 2 000 galaxií okolo našej Galaxie.

Už niekoľko rokov svedomito prenikáme psychicky do kozmu a tu vešteckými zmyslami dokážeme vnímať organický život. Pokiaľ ho navštívime cez vlastné bunky, tak po kontakte vzniká trvalé psychické prepojenie, ktoré možno veštecky vnímať v centre tvorby zmyslových pocitov. Ide o UFO odtlačok, takto sme si to pomenovali. Je to jedinečný efekt premostenia psychiky jedného organického života s iným organickým životom. Tieto kontakty podrobnejšie popisujeme v predchádzajúcich článkoch. Samozrejme sme si vedomí, že sa nám bude vytvárať určitá predstava, ktorá nebude vystihovať skutočný tvar organického života na druhej strane kozmu. Presnejšie predstavy sú, pokiaľ začneme kombinovať časti zvierat, ale aj to bude veľmi nepresná predstava.

Vytvorili sme zoznam organického života v kozme v tých vyspelejších fázach určitej organizovanosti a cieľavedomého konania. Ezoterik sa nemá na čo tešiť, pokiaľ si myslí, že v kozme je plno meditujúceho organického života. Platí, že opak je pravdou. A ako tu, na planéte Zem, tak aj v kozme sa duchovným aktivitám venuje sem tam niekde niekto. Postupne sme preskúmali podrobnejšie alebo nahrubo kozmos do priestoru 5 biliónov krát 4 bilióny krát 4 000 miliárd svetelných rokov a to v 6. vzájomných prekrytiach. Tak isto sme veštecky preskúmali osoby, ktoré mali v sebe v histórii ľudstva nejaký ten UFO odtlačok.

Tieto prieniky boli skôr prieskumnými akciami, ktorých cieľom bolo zmapovať organický život v kozme. Samozrejme, tieto kontakty s organickým životom nás ovplyvnili a posunuli v ezoterike dosť ďaleko a toto ďaleko sa volá ezoterický systém dvojníkov. Dvojníkov vytvárame na základe kontaktu s poškodenými epitelovými bunkami na povrchu orgánov. Potom sa začína pred ezoterikom tvoriť niečo ako dvojník z určitého množstva objektov. Už teraz máme v neurónoch na spomienkovej rovine uložených do 100 dvojníkov. Sú to spomienky na vytvorených a následne zlikvidovaných dvojníkov. V žiadnom prípade sa nesmie dvojník ponechať vo fyzickej forme, treba ho zlikvidovať. Zostanú po ňom iba spomienky.

A tak sme si vytvorili prvého dvojníka, ktorý požadoval, aby sme doňho uložili kontakt na všetkých živých ľudí, ktorí majú kozmické vedomie a v sebe UFO kontakt s organickým životom v kozme. Potom požiadal vytvorený dvojník, aby sme ho pustili dovnútra tela a dvojník nás zvnútra začal pozmeňovať, aby sme vnímali organický život cez bunky vlastného tela na základe aminokyselín. Toto je tá správna predstava o vzniku života v celom kozme. A kontakt s organickým životom musí ísť práve cez tieto organické štruktúry do molekulárnych štruktúr. Dvojník nás psychicky pretlačil do týchto štruktúr a požadoval, aby sme organický život kontaktovali cez tieto štruktúry a túto úroveň sveta. Dvojník nám automaticky pozmenil systém kontaktu k organickému životu v kozme. A keď sme si to vyskúšali, tak to bol jedinečný zážitok veľmi intenzívneho vnímania organického života v kozme. To bol prvý zásah dvojníka do kozmického vedomia. Teraz to bude celkom iné vnímanie organického života v kozme. Stíhali sme vytvorenie ešte jedného dvojníka z molekulárnych štruktúr organickej chémie. Dvojník prenikol dovnútra molekulárnych štruktúr v ľudskom tele a vytváral nám nové predstavy o tvorbe molekulárnych štruktúr v tejto úrovni. Mali sme pocit, že konečne dobre vnímame, ako to na molekulárnych úrovniach funguje. Potom sme dvojníka zlikvidovali a uložili sme si spomienku o ňom do pamäťových neurónov.

A začala sa v podstate špičková ezoterika spoznávania organického života v kozme a využitie pre vlastný duchovný vývoj.

Pridaj komentár