Chcela by som vás poprosiť o vypracovanie duchovného profilu. Ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som zhodnotil vaše duchovné snaženie. Oceňujem váš prístup a aj to, že ovládate 7 duchovných ciest a idete cestou všestrannej ezoteričky na základe všeobecných zákonitostí týchto ciest. Už to bude o dokonalosti a nekonečných vzdialenostiach.

Psychický stav
Aurický obal je silne usadený okolo tela, podvedomé obaly sú v tele. Štandardný a stabilný psychický stav.

Povaha
Keďže sa mnoho rokov venujete duchovným meditáciám, tak ste usadená vo veľkom mozgu a máte vedome prepracovaný vzťah ku svetu mŕtvych. Tak isto pracujete na reinkarnačných ambíciách. Tiež ste psychicky usadená v strednom mozgu a cez stavy autohypnózy môžete robiť duchovnú cestu do snov a symbolického vnímania všetkých duchovných stavov. Tak isto ste psychicky usadená v mozočku a môžete robiť cestu kabalistov. Tiež ste usadená v mieche a robíte cestu prírodných ľudí cez magické myslenie a konanie, ktoré je založené na pohybe. Ste usadená psychicky v brušnom mozgu a prinútili ste brušný mozog, aby sa staral o vaše zdravie. Ste usadená psychicky v gangliách okolo orgánov a otvorili ste si cestu psychického prieniku do reálneho kozmu. Usadili ste sa aj v bunkách vlastného tela a otvorili si duchovnú cestu aj týmto smerom. Môžete sa zaradiť medzi ezoterikov, ktorí robia univerzálnu duchovnú cestu všetkých 7 neurónových oblastí tela.

Sexus
Sexus povahy je usadený v 7. neurónových oblastiach. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa stará o svoje zdravie, psychickú kondíciu a duchovnosť. Sexus centrá ovládate v ústnej dutine, vo veľkom mozgu a v podbruší. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá ovládla svoju sexualitu pre zdravie, psychickú výkonnosť a duchovnosť. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na duchovno. Povrchová vzrušivosť: na seba. Pohlavná vzrušivosť: na mužské pohlavné orgány. Citová vzrušivosť: na ezoteriku.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali anjelské sféry čierne. Tieto ste profesionálne opustili a máte výcvikom všetky anjelské sféry okolo seba v rôznych hustotách. No ešte ste sa ich nenaučili dôsledne poslúchať a v niektorých veciach si spravíte po svojom. V 12. roku ste dostali ďalšie obaly. Vhodným spôsobom ste ich pomenili a obsahujú anjelské sféry. Teda treba sa intenzívne venovať anjelským sféram a vhodne sa nimi riadiť.

Aura
Dokážete sa psychicky skoncentrovať do ktorejkoľvek zo 7.duchovných oblastí a všade dokážete vytvárať aurické obaly. Ešte neovládate dostatočne prácu v aure, čo určite časom dosiahnete.

Vedomie
Dokážete rozšíriť vedomie na celé telo a tak isto ho zúžiť na oblasť, ktorá vás zaujíma. Pracujete na tom, aby ste všetkých 7 ciest ovládali veštecky lepšie.

Astrológia 6. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Chcete žiť duchovne a máte z toho vnútornú radosť. Našli ste v duchovne zmysel života a túto oblasť si dôsledne chránite.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Do snov prenikol intenzívne geriatrický program. Nameditované veci si v nočnom režime chránite. Chcete aj v tejto oblasti uplatniť reinkarnačné ambície

Vedecká myseľ
Ide to ťažko, ale snažíte sa prijať logický výklad duchovna.

Šamanská myseľ
Ovládate ju dobre a aj ju uplatňujete.

Praveká myseľ
Dostávate ju pod kontrolu a tranzovosť opakovania začínate ovládať, čo je výborné.

Zvieracia myseľ
Je pod kontrolou a uplatnená na terapie a uvoľnenie.

Bunková myseľ
Ešte obavy, ako to zvládnete, ale ste zvedavá na tento druh ezoteriky.

Silva myseľ
Je pochopená, zvládnutá a použitá vhodným spôsobom.

Snová myseľ
Je dobre ovládnutá a uplatnená ako má byť.

Anjelská myseľ
Ešte vám nechutí, ale pracujete na tom.

Aura myseľ
Ešte vám v tom nie je jasno. Ale cítiť chuť to zvládnuť.

Sexus myseľ
Dostala sa pod kontrolu a je plne využitá pre zdravie a duchovno.

Kozmická myseľ
Teší vás a máte vnútornú hrdosť, že ovládate aj túto oblasť duchovna.

Stigma myseľ
Základy sú zrealizované a ste pripravená ju zužitkovať v reinkarnácii.

Seans vedomie
Ešte neviete dostatočne dekódovať magmatické záznamy o živote ľudí v tomto fenoméne.

Reiki vedomie
S energiami viete kvalitne pracovať a uplatňovať ich pre zdravie, osudovosť a meditácie.

Veštecké schopnosti
Je na slušnej úrovni a ste pripravená ju dôsledne prepracovať.

Ľudská myseľ
Máte svoje psychické prejavy pod kontrolou a stočili ste ich tam, kde treba.

Ufo myseľ
Ešte vám táto oblasť nie je jasná, ale máte radosť, že ju zvládnete.

Reinkarnačná myseľ
Začína sa tvoriť a čakáte na ďalší postup vpred.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.