Chcela by som vás poprosiť o nový veštecký profil. Vďaka pravidelnému kontaktu s vami je pre mňa život omnoho jednoduchší a spoločné meditácie ma nútia napredovať. Predtým som sa trápila sama a mala som chuť zabaliť to. Pod Vaším vedením to ide samo.

Požiadali ste ma, aby som vešteckými technikami nahliadol do vášho podvedomia (predošlý profil B 54). Vždy poteší, pokiaľ sa môžem pohybovať v prostredí, ktoré má záujem o ezoteriku a duchovné napredovanie. Idete správnym smerom a verím, že si svoje napredovanie dlhodobo udržíte.

Zdravotný stav
Bol zhodnotený osobitne v rámci geriatrického programu dlhovekosti.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela stabilne umiestnený. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá usiluje o štandardný stav svojej psychiky.

Povaha
Keďže ste sa vybrali na meditačnú dráhu, tak ste teraz psychicky usadená všestranne a to v šedej kôre veľkého mozgu, strednom mozgu, mozočku, mieche, brušnom mozgu, gangliách a ste vo vnútri buniek. Bežní ľudia sú najčastejšie usadení v strednom mozgu. Teda chcete robiť všestrannú ezoteriku.

Sexuálne podvedomie
Usadili ste ho v 7. neurónových oblastiach. Vybudovali ste si základ všestrannej sexuality. Celková vzrušivosť: na seba ako ezoteričku. Povrchová vzrušivosť: na vlastné zdravie a výkonnosť. Pohlavná vzrušivosť: súzvuk s ezotericky ladenými osobami. Citová vzrušivosť: stať sa v oblasti ezoteriky najlepšia.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku života ste dostali anjelské sféry detských dyslektikov. Meditačnými postupmi ste okolo seba vytvorili rôzne druhy bielych anjelských sfér. Učíte sa im predkladať svoje plány do budúcnosti. Ešte to chce prax. Hneváte sa, keď neschvália vaše predstavy. No bojujete s tým. Život v úspechu nie je taký jednoduchý. Človek si nesmie robiť veci po svojom.
V 12. roku ste dostali 7 obalov do podvedomia a jeden komplexný. Meditáciami ste do nich dostali meditačné obrázky a ambície. 7 obalov spolu obsahuje všetko o ezoterike.

Embryonálny vývoj
Dlhšie ste sa zdržali v 4.-5. mesiaci vývoja. Viac symbolické myslenie na báze geometrie.

Chromozómová história
Vaše chromozómy pochádzajú z Afriky. Dlhšiu dobu sa zdržali v Egypte, Grécku a mierne oslabené dorazili do strednej Európy. Chromozómy sú predurčené spoznať duchovnosť ľudstva a verím, že budete chcieť ešte viac, aj kozmické duchovno.

Génové predpoklady
Génové reťazce sú značne od seba a mali by ste žiť duchovne, čo aj v zásade robíte. Podvedomie vám výdatne pomáha.

Astrológia 7. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Chcete komunikovať s podvedomím a žiť silne duchovne. Máte z toho vnútornú radosť. Našli ste, čo ste chceli celý život.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Snové podvedomie dostávate prísne pod kontrolu a usilujete sa dostať z neho von všetko, čo by bránilo a ničilo duchovnosť.

Hviezdy, šťastný osud
Stojí na podriadenosti sa anjelským sféram detských dyslektikov.

Duchovná úroveň

Vedecká myseľ
Snaha dostať vedeckú myseľ do ezoteriky.

Šamanská myseľ
Snaha stať sa šamanom.

Praveká myseľ
Ešte jej celkom nerozumiete.

Zvieracia myseľ
Hnusí sa vám.

Bunková myseľ
Prijímate ju.

Silva myseľ
Praktizujete ju.

Snová myseľ
Radosť chuť zvládnuť ju.

Anjelská myseľ
Zúfalstvo, ale postupne to zvládnete.

Svet mŕtvych
Ešte nechuť, strach.

Sexus myseľ
Prijali ste ju.

Stigma myseľ
Záujem.

Seans vedomie
Magma polia a informácie odmietate.

Reiki vedomie
V pohode.

Veštecká myseľ
Postupne máte chuť to zvládnuť. Ešte nechuť používať ju pre bežný život.

Ufo myseľ
Zvedavosť a chuť to zvládnuť.

Reinkarnácia
V zásade áno, ale zdá sa vám to ťažké.

Odporúčam zmeniť niektoré prístupy a zaujať minimálne neutrálne pozície.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.