Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, čo sa deje s vaším stredným mozgom a celkovo spánkom (predošlý profil A 680). Som rád, že ste absolvovali terapie v kryokomore a takto ste si vyliečili poškodené nervové zakončenia v strednom mozgu. Tak isto oceňujem, že ste sa naučili základy autohypnotického zaspávania, že ste prestali bojovať za úplný ľudský spánok a zvykáte si na zvierací spánok aj počas dňa. Tak isto ste začali žiť duchovne, čo tiež uľavilo už aj tak preťaženému strednému mozgu.

Zdravotný stav
Bude zhodnotený osobitne v geriatrickej diagnostike.

Psychický stav
Aurický obal je oproti minulosti pevne usadený okolo tela a teda výrazné zlepšenie. Štandardný psychický stav.

Povaha
Keďže meditujete, tak ste psychické usadenie dostali dovnútra tela z aury okolo vás. Usadili ste sa v 7 neurónových oblastiach: veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie a chromozómy. Čo je dobrý stav stability.

Sexuálne podvedomie
Sexuálne centrá sú teraz uložené v 7. neurónových oblastiach, čo je stabilizujúci prvok. Celková vzrušivosť: na 7 neurónových oblastí a radosť z ezoteriky. Povrchová vzrušivosť: na ezoteriku. Pohlavná vzrušivosť: na seba a svoje pohlavné orgány. Citová vzrušivosť: vyškriabať mi oči ako terapeutovi. Klasicky hnev, aj vďačnosť. Všetko pozitívna zmena.

Stav obalov podvedomia
Vo všetkých obaloch anjelské sféry detských dyslektikov bielej línie a chuť robiť veci k úspechu. Aj keď niekedy ešte únik do starých koľají. No vždy sa radšej vrátite po ochranu týchto anjelských diktátorov, čo je znovu pozitívny trend. 7 obalov spolu obsahuje všetko o anjelských sférach, teda výrazná pozitívna zmena osudu.

Embryonálny vývoj
Príliš dlho ste sa zdržali v embryonálnej vývojovej fáze a ostatné fázy boli slabo zbudované. Vnímanie svojho vnútra ako svetlo a podriaďovanie všetkého aj myšlienok univerzálnej múdrosti kozmu.

Chromozómová história
Začína v Grécku a oslabená prišla do strednej Európy. Tieto chromozómy majú zase základ v Indii. Všetko spojené so sexualitou a hlbokou múdrosťou na indický alebo hinduistický spôsob.

Génové predpoklady
Génové reťazce sú veľmi silne roztvorené. A pokiaľ chcete šťastný osud, tak ezoterika ako poslanie v živote. Ostatné musí ísť bokom. Taký je osud duchovne založených ľudí.

Astrológia 7. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Vaše ego by najradšej zlikvidovalo tento stav a žili by ste ako kresťanská mníška a starali sa o chorých. To je pekné, ale idete proti podvedomiu, ktoré chce žiť inak ako ľudské ego. Keď spravíte krok mimo, podvedomie okamžite zaútočí na všetko okolo vás a vo vás. Tu ste sa ešte nezmenili.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Čiastočne ste sa dostali so snovým podvedomím do súladu a prežívate tu celú grécku kultúru založenú na sexuálnych obradoch a rituáloch. No často ich ešte odmietate. Mali by ste robiť Sexuálnu školu, Tantra školu a transformovať všetko do života v zmysle kazateľstva so zúžením vedomia do pohlavných orgánov. Čo odmietate ako hriech proti náboženským zásadám. Podvedomie sa už rozhodlo a neustále tlačí, aby ste tak nerobili v snoch, ale vo vonkajšom živote. Vy trucujete a tak si užijete svoje. Anjelské snové sféry sa rozpadli z dôvodu liečby nervových zakončení v kryokomore, čo sme chceli aj dosiahnuť.

Duchovná úroveň
Vedeckú myseľ chcete zahodiť a zničiť. Šamanská myseľ je prijateľná. Praveká myseľ je pre vás hnus. Zvieracia myseľ je prijateľná. Bunková myseľ ako únik z reality. Silva myseľ – musím, no nechuť. Snová myseľ – hnev nad stavom anjelských sfér detských dyslektikov, ktorí sa hrali s vlastnými pohlavnými orgánmi. Anjelská myseľ – radosť nad vznikom anjelských sfér v obaloch podvedomia. Svet mŕtvych odmietate a je to v rozpore s náboženskými predstavami neba a pekla. Nikdy nie ste ochotná zmeniť. Kozmická myseľ – strach a nechuť. Sexus myseľ patrí náboženským božstvám. Neochota otvoriť grécku kultúru. Stigma myseľ áno, ale ako trest za sexuálne praktiky gréckej kultúry. Magmatické záznamy ako stav krásy a vyzdobovania ako v Grécku. Ľudskú myseľ odmietate a iba náboženstvo. Ufo organického života – hnus. Reinkarnácia áno, ale do chorej osoby ako očistenie duše od hriechov starého Grécka.

Hviezdy, šťastný osud
Plne sa podriadiť duchovnu vašich roztiahnutých génov. Alebo nepríjemnosti všetkého druhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.