Požiadali ste ma, aby som sa vešteckými metódami pozrel do vášho podvedomia. Máte silné duchovné vnútro a potrebu venovať sa duchovným veciam. No nie na spôsob chémie, ale meditačných cvičení. Takto najlepšie splatíte svoj dlh voči svojmu dvojčaťu.

Zdravotný stav
Kyvadlo neobkreslilo pankreas. Treba mu venovať zvýšenú pozornosť.

Psychický stav
V poslednom čase sa napravila vaša psychika, aurický obal a podvedomé obaly sú v tele. Pozitívny vplyv meditácií. Tak isto informačné pole vášho mŕtveho brata – dvojičky – je v tele, čo pôsobí stabilizačne na vašu psychiku.

Povaha
Ste klasicky usadený v strednom mozgu. Odtiaľto ide spojka do oblasti temenného mozgu. Teda hovoríme o epileptickej povahe (nie chorobe). Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá trpí mikrochaosom a zmätkom. Je tu usadený fenomén tuláka, ktorý je stále na ceste, tu spraví toto a tam zas niečo iné. Nekontrolovateľné psychické prejavy úteku a znovu útek. Treba psychicky zastabilizovať tieto prejavy. Môžu z vás spraviť neúspešného jedinca.

Sexus
Sexus povahy je usadený v temennom mozgu. Charakterizuje to obrázok zvedavej sexuálnej osoby s prvkami autoerotizmu. Čo je vlastne duchovný základ osobnosti. Sexus centrum je umiestnené v hlave a teda určité ambície mimo rodinu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá túži po ezoterike posadnutým spôsobom. Chce sa ezoteriky prejedať, čo ma osobne potešilo.
Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: láska k bratovi. Chcete splniť jeho želanie venovať sa ezoterike a zobrali ste to vážne. Tak sa napĺňa bratská láska dvojčiat. Povrchová vzrušivosť: chaos a zmätok. Pohlavná vzrušivosť: na svoje sexuálne libido. Citová vzrušivosť: starať sa o brata na večnosť a nikdy ho neopustiť.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
V 4. roku ste dostali sivasté šamanské anjelské sféry, rád si robíte po svojom a to vás napĺňa spokojnosťou. Čo síce vedie k spokojnosti, ale aj k životným nepríjemnostiam. Navyše sivasté anjelské sféry nedovoľujú kontakt s univerzálnym vnímaním sveta. Duchovno podriaďujete ľudským potrebám a túžbam. V 12 roku ste dostali ďalšie obaly. Túžby obal obsahuje predstavu brata a vás ako duchovné osobnosti. Mozoček obal poslania obsahuje vzdelanosť a duchovný rozvoj. Rodostrom obal obsahuje záznam človeka, ktorý žil medzi anjelskými sférami šamanov a mal ich za svojich bratov a sestry. Nádherný vzťah stotožnenia tak isto cez mŕtve dvojča. Jeho dvojča operovalo vo svete mŕtvych anjelských sfér šamanov od bielych až k pulzačným, ktoré obsahujú stotožnenie s univerzom, ktoré ako cieľ rešpektuje svet mŕtvych. Zvierací obal obsahuje anjelské zvieracie sféry, ktoré sú podobné anjelským sféram šamanov. Eros obal obsahuje sexuálne prepojenie do sveta anjelských sfér šamanov. Prežili ste klinickú smrť a mali ste možnosť vstúpiť do anjelských sfér šamanov. Neopakovateľný zážitok. 7 obalov spolu obsahuje všetko o dvojčatách, ktoré sa venovali duchovným záležitostiam. Počas embryonálneho vývoja ste sa vyvinuli lepšie ako váš brat, príroda dala viac vám a jeho ukracovala. Z toho hlboké výčitky za jeho osud a smrť.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Prítomnosť spomienok brata a potreba odstrániť svoje embryonálne výčitky. Máte pocit, že cez duchovnosť mu splatíte svoje dlhy.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch pracujú čierne anjelské sféry. Navádzajú vás na chemické závislosti. Tvrdia, že tadiaľ ide cesta k bielym anjelským sféram a pritom vás chcú iba vidieť poníženého a zničeného. Bezpodmienečne treba snové terapie rozsiahleho charakteru.

Hviezdy, šťastný osud
Vtedy, keď si do sveta mŕtvych anjelských sfér šamanov nájdete meditačnú cestu. Tak isto touto cestou splatíte svoj embryonálny dlh v rovnováhe šancí pre každého.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.