Rád by som sa zúčastnil vašich meditácií a zasvätenia. Mám zasvätenie do Reiki a Shamballa. Meditácie sú pre mňa hlbokou potrebou žiť duchovne.

Poteší, keď napíše ezoterická duša, ktorej poslaním je uchovať ezoteriku pre ďalších ľudských jedincov, ktorí chcú na vrchol svojho zmysluplného putovania. Rád k tomu prispejem.

Zdravotný stav
Celkovo dobrý zdravotný stav. Iba pečeň čiastočne disharmonická. No nič vážne.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela ako u osôb so stabilnou psychikou.

Povaha
Zdá sa, že ste sa vybrali na univerzálnu duchovnú cestu. Už ste usadený v 6. neurónových oblastiach.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: ezoterická literatúra. Povrchová vzrušivosť: ezoterické pohyby, tantra. Pohlavná vzrušivosť: ezotericky ladené osoby. Citová vzrušivosť: túžba po duchovne.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku života ste dostali sivé anjelské sféry. Odmietate ich a chcete ezoterický vývoj aj v tejto oblasti a dosiahnuť úspech a cieľ. V 12. roku života ste dostali ďalšie podvedomé obaly, ktoré sú plné ezoterickej literatúry a niečo ako ezoterický mudrc samozrejme na teoretickej úrovni, ale chcete konečne aj prax.

Chromozómová história
Vaše chromozómy putovali cez Antarktídu, Afriku, významne sa zastavili v Egypte, pokračovali do Turecka, Ruska a odtiaľ do strednej Európy. Charakterizuje ich postupná strata antarktickej duchovnosti a prechod z praxe do teórie.

Génové reťazce
Sú extrémne roztiahnuté a mali by ste žiť silne duchovne.

Embryonálny vývoj
Charakterizoval zúrivý boj s matkou a jej systémom, ktorý chcel zlikvidovať duchovnosť a nastoliť svet „hamburgerákov“ a klasického života. Zdecimovanie ezoterického potenciálu.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V podvedomí dodnes zvádzate tvrdé boje o to, aby bežný svet nezničil duchovné hodnoty. Vlastne meditujete pre to, aby ste uchránili ezoterický odkaz v sebe. Vojna na život a na smrť.

Hviezdy, šťastný osud
Meditovať a zanechať za sebou hlboký ezoterický odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.