Pred zhruba 10 rokmi mi diagnostikovali fobicko-depresívne poruchy, po niekoľkých rokoch schizoidno-paranoidné poruchy. Neviem, či je to správne; možno som len človek s vyhranenými názormi a nárokmi. Beriem lieky, a cítim sa zdravý, možno som už úplne zdravý, ale niečo mi stále chýba. Prosím Vás o diagnostikáciu, pokiaľ možno detailnú a navrhnite mi nejakú cestu. Prosím Vás o názor, ako ma vidíte Vy.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel veštecky do vášho podvedomia. Vaše psychické problémy nemajú základ vo fyzickom poškodení mozgu ani nervstva. Sú výsledkom vášho sporu s podvedomím, ktoré chce bohatstvo zbierať pre duchovné účely a nie pre banku. Bohužiaľ, ste v rozpore s podvedomím, ktoré je silne duchovné. Skúste sa zamyslieť nad sebou, kam kráčate a čo za to platíte, že nerešpektujete potreby podvedomia.

Zdravotný stav
Kyvadlo neobkreslilo tukový orgán – tuk tela, ktorý neprodukuje potrebné látky pre telo. Chorobnosť 42, čo je už chorobný stav, ale nič vážne. Bežne sa stáva, tukový orgán nepodporuje organizmus. Kyvadlo neobkreslilo hormonálne žľazy. Disharmonický stav, slabá produkcia a nepreniká všade. Treba preliečiť. Kyvadlo neobkreslilo prostatu. Veľa mŕtvych buniek. No ostatné v poriadku. Celkovo dobrý zdravotný stav.

Psychický stav
Aurický obal je mimo vaše fyzické telo. Podvedomé obaly sú uvoľnené a mimo telo, teda psychický stav je neštandardný. Potrebujete dlhodobé terapie a tabletkovú liečbu. Psychický stav je destabilizovaný.

Povaha
Psychické prejavy vychádzajú z hormonálnych žliaz a malých neurónových ganglií v tejto oblasti. Aurický obal je delený do oblastí. Aura je priestor okolo vášho tela, kde sa nachádzajú bioenergie vášho tela, energie magnetické z magmatického jadra Zeme, molekuly vzduchu a pod. Teda ide o určitý druh vedomia, ktoré je typické pre ľudí so sklonmi k špiritizmu a práci so spomienkami mŕtvych osôb.

Sexus
Je usadený v oblasti hormonálnych žliaz. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má fetišistické sklony k zlatým veciam a šperkom. Hromadenie bohatstva. Sexus centrum máte v spodnej časti tela, teda veľa ženských prvkov vo vašej psychike. Ale aj predpoklady na intuíciu a odhad. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá vie, ako sa dostať k bohatstvu.
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na pravoslávie a náboženské veci, ktoré do seba absorbovali zlato. Povrchová vzrušivosť: sám na seba. Pohlavná vzrušivosť: silní muži. Citová vzrušivosť: zlaté náboženské relikvie a predmety.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
Aura obal je u vás okolo hormonálnych žliaz v kotúčoch, ktoré sú vo vnútri členené. Všade schémy z horoskopov všetkého druhu. Hotový archív astrologických techník a postupov. Ide z toho sila odhadu a astrologických schopností. Spirit obal máte, ste špiritista, v ktorom sú usadené spomienky ľudí, ktorí sa venovali obchodu, bankovníctvu a podobne. Túžby obal obsahuje info o človeku, ktorý chcel mať všetko v zlate. Mozoček obal poslania v živote obsahuje náboženskú a pravoslávnu životnú schému. Zdá sa, že idete proti nej. Osudovo máte určené venovať sa náboženským veciam a nie finančným. Nejdete v súlade s podvedomím. To spôsobuje, že to, čo získate, aj postupne stratíte. To, čo získate, má v značnej miere slúžiť na duchovné účely, len vtedy môžete trvalo naberať a získavať. Rodostrom obal obsahuje záznam predka, ktorý sa hral na žobráka a čudáka a ukladal peniaze a bohatstvo ako silu temna a deštrukcie. Zvierací obal obsahuje záznam o hravých zvieratách, ktoré sú šťastné. Všetko zo zlata. Dieťa obal obsahuje zlaté obrazy náboženských výjavov. Eros obal obsahuje iba zlaté šperky a cennosti. V hlave zapisujete iba všetko okolo zlatých predmetov. Šaman obal obsahuje spomienky aztéckych Inkov a ich zlato slnečných rituálov. 7 obalov spolu obsahuje info o zlate ako obchodnej komodite a meradlo iných vecí cez hodnotu zlata. Silná vedomosť o politickej ekonómii a ako to celé funguje.

Pred narodením
Silná duchovnosť matky a vaše nesprávne pretlmočenie toho, čo ste dostali. Ona uctievala zlato ako to, čo patrí božským sféram.

Pôrod
Veľké náboženské rituály na pravoslávny spôsob. Ale aj vaša túžba vyhnúť sa náboženstvu a zmeniť to iba na obchodnú záležitosť.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Všade cítiť zneuctenie náboženských hodnôt a preferovanie hromadenia bohatstva. Do náboženských obrázkov balíte zlaté tehličky a za náboženské knihy skrývate svoje pomyselné bohatstvo. Vaše podvedomie sa s nevôľou pozerá, čo sa deje vo vašej duši. Do určitej miery to viete uspokojiť, aby vám dalo pokoj. No keď preženiete nechuť na duchovno, tak vám to zráta v kolónke vaše straty.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Túžba zhromažďovať bohatstvo. Zároveň uspokojiť duchovno, aby dalo pokoj, že to zhromažďujete pre duchovné sféry. No keď sa to rozhodnete použiť pre niečo iné ako duchovno, tak ako sa hovorí, šliapnete vedľa.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Všade cítiť, že sa usilujete potláčať nábožensko-duchovnú zložku, aby ste si mohli robiť, čo chcete. Teda zase snaha smerujúca proti vášmu podvedomiu. Ono vám to vracia do oblasti psychických problémov.

Hviezdy, šťastný osud
Iba vtedy, keď dáte priechod aj náboženským veciam a duchovnosti, v opačnom prípade môžete skončiť ako čudák medzi čudákmi pod mostom.

Pridaj komentár