Vždy ma zaujímalo všetko okolo náboženstiev a ezoteriky, nikdy som sa tomu však nevenovala naplno, pretože mám pre d týmito vecami rešpekt, mojím snom by však bolo stretnúť niekoho, kto by ma viedol.. Môj problém je obezita, problém však nie je v tom, že by som nevedela, prečo vyzerám ako vyzerám, problém je niekde v motivačnej zložke mojej osobnosti, každá sranda totižto u mňa trvá tri dni a ničomu sa nedokážem venovať dlho a s nadšením, zaujíma ma všetko, nič ma však nebaví, môj život je jedným obrovským začarovaným kruhom. Žiadam vás, aby ste mi odporučili, ako zmeniť myslenie.

Vešteckými metódami som sa pozrel do vášho podvedomia. Je silne anjelské a v živote sa máte venovať práve tejto oblasti. Váš šťastný osud je na tom silne závislý. No máte tendencie podľahnúť tlaku okolia, ktoré je príliš živočíšne a hrubohmotné. Nepodľahnite mu.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetky oblasti tela v poriadku. Dobrý zdravotný stav.

Psychický stav
Aurický obal je dobre ukotvený okolo tela a podvedomé obaly sú vo vnútri tela. Psychika je stabilizovaná a štandardná.

Povaha
Ste klasicky usadená v strednom mozgu. Všetko je postavené na sklovitých anjelských sférach. Teda okolo vás je anjelská postava, ktorej sa viete disciplinovane podriadiť. Výborné parametre na šťastný osud. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá vie, kedy spraví chybu a čo je správne.

Sexus
Sexus povahy je v strednom mozgu a charakterizuje to obrázok dieťaťa so silným anjelským vplyvom, ktorý vaše okolie podporovalo alebo tolerovalo. Sexuálne centrum je umiestnené tiež v strednom mozgu a naznačuje na sexuálne predstavy milovania s anjelskými sférami. Teda aj sexuálna oblasť je nasmerovaná na šťastný osud, pokiaľ budete počúvať a rešpektovať sexus podvedomie.
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na šťastie a lásku. Povrchová vzrušivosť: oceniť hodnotu citov. Pohlavná vzrušivosť: hanblivosť, ale postupne dozrie v zrelú ženskú sexualitu. Citová vzrušivosť: podeliť sa s ľuďmi, prírodou o všetko spoločne. Radosť, keď sú šťastní aj iní. Rozumná vyváženosť.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček. Vy ste v 4. roku prijali silné anjelské sféry šamanov. No nerada počúvate a chcete si niekedy spraviť po svojom. No zistili ste, že to nestojí za to. Tak radšej anjelské sféry počúvate. Aura obal je asi 5 cm okolo vás. Túžby obal obsahuje info o dievčatku, ktoré sa vie s ostatnými podeliť, aj keby si to radšej nechalo pre seba. Mozoček obal poslania v živote obsahuje venovať sa anjelským meditáciám a otvárať anjelské sféry aj v iných ľuďoch. Silný tlak, aby ste tieto podvedomé pochody realizovali. Rodostrom obal obsahuje spomienku na ženu z vášho rodu, ktorá bola rehoľná sestra, dokázala liečiť ľudí, ale snažila sa to tajiť. Dieťa obal obsahuje záznam o šamanských rituáloch s deťmi a záznam o anjelských sférach. Eros obal obsahuje záznamy o šťastných ľuďoch a ich šťastných deťoch.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Snaha okolia, aby ste sa venovali bežnému životu a nie duchovnosti. Výsmech a urážky. Ako keby vás to strhávalo mimo anjelské sféry a šťastný osud. Nenechajte sa stiahnuť do konzumného života. Možné nepríjemnosti.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Akosi vás to priťahuje k bežným ľuďom a bežnému spôsobu života. Nedostatočná sila vôle venovať sa duchovnosti, ktorú máte v sebe.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V spánku vytvárate anjelské sféry von do vonkajšieho sveta. No treba to aj vo vonkajšom svete realizovať.

Hviezdy, šťastný osud
Máte tendencie vzdávať sa duchovnosti a anjelských sfér. Rizikovosť osudu.

Pridaj komentár