Chcem vás poprosiť, pokiaľ si nájdete čas, o vypracovanie duchovného profilu. Rada by som vedela, či sa mi podarilo posunúť ďalej v duchovnom rozvoji resp. v čom sa mi darí, v čom sa nedarí. Ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som veštecky zhodnotil vašu duchovnú cestu (A765). Rozbehli ste sa výborne. Stabilizovali ste svoju psychiku, celkovo aj zdravotný stav. Konečne ste začali žiť to, čo máte v podvedomí. Čo dodať, je to na výbornej ceste a verím, že pôjdeme ďalej.

Psychický stav
Aurický obal je usadený okolo tela a podvedomé obaly sú v tele. Stabilizovaný psychický stav.

Povaha
Keďže meditujete, tak ste sa psychicky usadili vo veľkom mozgu, strednom mozgu, mozočku, mieche, brušnom mozgu, gangliách okolo orgánov. Ovládate koncentráciu okolo orgánov tela do kozmického vedomia. Ovládate sugeratívne vyvolanie klinickej smrti, zúženie vedomia, viete psychicky prenikať do aury. Ovládate autistické techniky žitia vo svojich predstavách.

Sexus
Sexus povahy je usadený v 7. neurónových oblastiach. Ovládate sexuálne centrum v hlave, ústnej dutine, podbruší. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na seba a partnera. Povrchová vzrušivosť: na seba a duchovné veci. Pohlavná vzrušivosť: viac na duchovné veci a liečbu. Citová vzrušivosť: na ezoteriku a duchovnosť. Stávate sa viac duchovná a začína to napĺňať všetko vo vás. Cítite sa spokojná a šťastná. Ako keby ste našli to, čo ste celý život hľadali. Ovládate všetky druhy sexuálnych predstáv a sexualitu používate viac na duchovno, premýšľanie, liečivé efekty. Sexualita vám už neničí život. Orgastické energie tiež viete používať za účelom relaxu a vnútornej spokojnosti. Viete túto silu tantricky ovládať.

Stav obalov podvedomia
Keďže meditujete a vstupujete si do svojho podvedomia, tak prišlo k zásadným zmenám. Boli vymenené obaly, ktoré ste dostali v 4. roku života. Teraz sú tu odtlačky anjelských sfér všetkého druhu. Podotýkam, že ide o tie anjelské sféry, ktoré vytvorili dyslektici, ktorí mali celý život veľkú detskú žľazu a detskú psychiku. Máte bielu líniu šťastného osudu. No ešte ťažko, ale predsa sa podriaďujete úspechu. Učíte sa to. V 12. roku života ste dostali obaly, ktoré ste tiež pozmenili svojou duchovnou vyspelosťou. Všade vnímam znaky anjelských sfér bielej línie, čo je výborné. Začali ste chápať, že k dokonalosti sa dá ísť a dosahovať ju možno iba výnimočne.

Mikrosvet
Osvojili ste si aj Silva systém a schopnosť rozrezonovať hlasivky, čo vám dovoľuje prenikať do buniek vlastného tela. Tak isto rezonancie ovládate aj do oblasti premýšľania a myslenia.

Astrológia 6. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Presúvate zmysel života z oblasti práce a starostlivosti o rodinu do oblasti duchovna. Až teraz ako keby svitalo, že osud sa postaral o to, že sa môžete venovať sebe a duchovnosti.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Dôsledne prenikáte do svojich snov. Robíte tu poriadky a chcete tu mať poriadok pre šťastný osud. Ešte chvíľu to bude trvať, kým to upracete.

Vedecká myseľ
Ešte ste neprekonali blokáciu, ako možno vedeckú rozumovosť spojiť s ezoterikou.

Šamanská myseľ
Ešte ste neprekonali názor, že šamani sú primitívi. Skúste zmeniť postoj.

Praveká myseľ
Do tohto ste sa už dostali, ale je tu málo hygieny. Zmeňte postoj.

Zvieracia myseľ
Prenikli ste do nej a ovládli ste ju pre účely zdravia. Cítite v nej silu.

Bunková myseľ
Prenikáte sem nerada. Hovoríte, zase niečo nové. Večne bude niečo nové. No predsa idete aj do tejto oblasti. Dajte k tomu radosť.

Silva myseľ
Ešte si to mýlite so spevom v kostole. Treba to vnímať ako počet úderov za sekundu a nie ako hudbu.

Snová myseľ
Tvrdo sa usilujete túto oblasť dostať pod kontrolu. Niekto z blízkeho okolia nerád vidí rastúcu silu vašich snov.

Anjelská myseľ
Ešte stále doťahovanie sa s bielou anjelskou líniou a nechuť mať úspech. A musím?

Svet mŕtvych
Pomaličky vám dochádza, o čom to je. Máte voči mŕtvym prehnanú úctu večného kľudu. Čo takto hrobárska diskotéka?

Aura myseľ
Ešte obavy a nechuť tam vliezť. Zase zmena. Čo ezoterika nemá dno? Veru nemá. Doterajšia duchovná nehybnosť dostala hybnosť zmien.

Sexus myseľ
Dostala sa pod kontrolu a začala slúžiť pre šťastný osud a zdravie.

Kozmická myseľ
Ešte stále veľa radosti a málo profesionality.

Stigma myseľ
To áno, robiť si znaky po tela, to je ono. Má to silu.

Seans myseľ
Toto vám nechutí. Šamani sú dementní. Skúste zmeniť prístup.

Reiki myseľ
Ešte túto oblasť poriadne neovládate, akosi vás valcuje. Máte pocit, že energie do ezoteriky nepatria. Zmeňte prístup.

Veštecké schopnosti
Ešte ich máte na okrasu. Zaviesť viac do praxe denného života a trénovať.

Ľudské schopnosti
Zase snaha sa ich zbaviť ako využiť pre život.

Pridaj komentár