Chcela by som Vás požiadať o kontrolu geriatrického programu po uplynutí ďalších 2. mesiacov.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel, ako sa vám darí v liečebnom procese (A923). Ide to celkovo výborne a môžeme sa venovať drobnostiam alebo oblastiam, ktoré sme zanedbali. Zdiagnostikoval som vám aj mikroflóru. Verím, že na nej popracujete.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo detailne všetky oblasti. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah U vitamínu je dostatočný. Slabé miesto je ganglia štítnej žľazy. Prikladať kapustný list a alobal.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah E vitamínu je dostatočný. Slabé miesto nie je.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov, blany, okostica: blany tela sú pozitívne modifikované. Tvoria sa modifikované túlavé bunky a intenzívne veľká časť smeruje do krvného riečišťa. Chrupavky sa ešte nemodifikovali. Okosticové bunky sa pripravujú na modifikáciu prospešnú pre organizmus.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah C vitamínu cez kožu je dostatočný. Slabé miesto je vývod z pankreasu. Na dané miesto prikladať listy zo stromov ako javor, pagaštan konský.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Delenie buniek je dostatočné. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Biele a červené krvinky sú výkonné. Slabé miesto nie je.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Delenie buniek je dostatočné. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto nie je.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Delenie buniek je dostatočné. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto nie je.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Delenie buniek je dostatočné. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto sú vaječníky. Natrieť ruky Alpou a prikladať.

Geriatrická diagnostika biochemická: najslabšie miesto z hľadiska biochémie sú nadobličky. Netvoria niektoré potrebné látky. Šúchať a omývať telo kvasnicami. No vode rozpustiť malú kocku kvasníc, omývať telo, masírovať a osprchovať. 2 krát do týždňa po dobu 2 mesiacov.

Geriatrická diagnostika hnedého tuku: kyvadlo ho neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 100, čo je bežiaca chorobnosť. Príčinou sú nežiaduce prvoky. Omývať telo sójovým mliekom zarobeným z prášku. 2 krát do týždňa po dobu 2 mesiacov.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo ich obkreslilo v poriadku. Delenie buniek je dostatočné. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto je žlčník. Natierať oblasť olivovým olejom každý deň po dobu 2 mesiacov. Užívať slabé čaje na žlčník, veľmi slabé.

Geriatrická strava cez kožu: každý týždeň dostať na kožu zemiakovú kašu z čerstvo uvarených zemiakov. Šúchať celé telo, potom osprchovať.

Geriatrická diagnostika dlhovekosti buniek: ešte sa nerozbehla. Nemáte chuť na jadrové mydlo. Cítiť, že vám to smrdí. Chcete dlhoveké bunky v tele alebo nie?

Geriatrická diagnostika bieleho tuku: teraz tvoríte asi 110 000 užitočných látok z tukových buniek pre organizmus. Dopĺňajú hlavne hormonálne žľazy. V tuku nemáte modifikácie hviezdičky z jadrového mydla. Ostatné modifikácie sú na 100 % hotové.

Geriatrická diagnostika psyché: pud sebazáchovy ste prinútili pracovať pre vaše zdravie. Všetko v poriadku.

Geriatrická diagnostika centier riadenia tela: celkovo prijali geriatrický program a je to ich súčasťou, čo je výborné.

Geriatrická liečba mikrobiológia: skladba baktérií v tele nie je vyhovujúca. Natierať telo kôrou zo stromov ako lipa, breza, orech, javor a pod. Raz týždenne šúchať hlavne ruky a nohy. V lese nájsť mach (aj rôzne druhy) a šúchať telo. Pred sprchovaním natrieť telo olomouckými syrčekmi. Tak isto dávať na telo všetky druhy plesňových syrov. Pošúchať, nechať pôsobiť a zmyť vodou. Vyhľadať záhradných slimákov s ulitami a zobrať z nich na ruky užitočné mikroorganizmy. Pošúchať ruky. Lokalita sú Malé Karpaty – lúky, lesy. Nie na okraji, v hĺbke lesa. Skladba vírusov je vhodná. Treba dostať na telo pot z detí alebo ich slzy. Zase na ruky a potom na hruď. Môžu byť aj detské veci. Vybrať intuitívne. Skladba hubových mikroorganizmov nie je dobrá. Vodkou potierať pravú nohu celú viackrát. V lese uložiť na pôdu pod listnatým stromom papierové vreckovky. Zatlačiť a potom šúchať nimi ruky a nohy.

Skladba prvokov a ostatné: nie je táto skladba vhodná. Nechať prenikať do seba obklady z vínovice (koňak) a to hlavne ruky a boky. Najlepšie kúpiť čistú vínovicu v bioproduktoch. Ísť k jazierku v lese a telo pošúchať tŕstím, ktoré tam rastie.
Je dôležité, aby ste si upravili mikroflóru. Nevhodná skladba môže narobiť poriadnu paseku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.