Bojujem so silnou nadváhou a chcem to zmeniť. Navštívila som niekoľkých veštcov a tí mi v zásade povedali to čo už viem. Napriek tomu mám trochu odlišný názor a preto by som chcela odpoveď na niekoľko otázok, ak sa Vám bude dať odpovedať budem veľmi rada a možno váš náhľad zmení moje životné postoje, možno ich upevní ako správne.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel do vášho podvedomia. Objavil som jedno veľké dieťa, ktoré odmietlo svet dospelých a všetko dodnes považuje za veľkú hru na zjedenie.

Zdravotný stav
Kyvadlo neobkreslilo hormonálnu sústavu. Stupeň chorobnosti asi 50, čo je začínajúca chorobnosť. Nedostatočná aktivita a tvorba chemických látok. Kyvadlo neobkreslilo tuk okolo svalov. Stupeň chorobnosti je 70, čo je bežiaca chorobnosť. V tuku sú rizikové zhluky tukových buniek a asi 40 000 chemických látok, ktoré poškodzujú organizmus na úrovni buniek, ničia ich.

Psychický stav
Aurický obal je okolo fyzického tela, aj podvedomé obaly sú v tele. Teda štandardný psychický stav. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá v jedle našla zmysel života a iné ju veľmi nezaujíma. Je mi ľúto, že to musím napísať.

Povaha
Psychicky ste usadená v mieche. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je ako malé dievčatko, ktoré sa chce iba hrať a aj jedlo považuje za hračku. Ľudia usadení v mieche majú blízko k prírode.

Sexus
Sexus povahy je usadený v podbruší a je typicky ženský. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá by rodila deti ako na bežiacom páse. No nie ako deti, ale hračky na hranie. Všetko vo vašom živote je detský svet. Vnútorne sa psychika nedovyvíjala do psychiky dospelej ženy. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na hračkárstvo. Povrchová vzrušivosť: na plyšových zajačikov. Pohlavná vzrušivosť: na úrovni detskej vzrušivosti. Citová vzrušivosť: veľká torta so sviečkami. Jednoznačne ste psychicky zostali veľké dievčatko.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali obaly sivých anjelských sfér. Teda robíte si, čo chcete a máte z toho radosť. Ale vedie to k úspešnosti. V 12. roku života ste dostali ďalšie podvedomé obaly. Obal túžby obsahuje postavu, ktorá chce všetko zjesť a svet spoznávať cez jedenie. Mozoček obal obsahuje rozprávku o vareške. Rodostrom obal obsahuje spomienky kuchárky, ktorá vyvárala pre armádu. Bola vždy šťastná, keď sa zjedlo všetko. Zviera obal obsahuje záznam medveďa, ktorý je agresívny a zje všetko, čo sa dá. 7 obalov spolu obsahuje všetko o japonských zápasníkoch sumo ako životný vzor.

Astrológia 7. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Jednoducho by ste zjedli aj samu seba, keby to bolo možné.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Aj v snoch by ste najradšej zjedli všetko, čo sa dá.

Hviezdy, šťastný osud
Iba vtedy, keby ste športovali, držali diéty a chceli psychicky dozrieť do ženskej psychiky.

Pridaj komentár