Znovu som si ako zvyčajne sadol do meditačného kresla a požiadal svoje vnútro o spoločnú meditáciu.
Po chvíli čakania sa v mojej mysli zjavuje postava tancujúceho liečiteľa. Má pomaľovanú tvár a holé telo. Už dlhšiu dobu tancuje šamanský tanec, ktorým sa usiluje vyvolať ducha, ktorý mu pomôže uzdraviť chorého mladíka.

Domorodý liečiteľ hýbe svojským spôsobom rukami a nohami. Do pohybov zapája celé telo. Ide o dosť rýchle pohyby hlavne v oblasti kĺbov zápästia a chodidiel. Je to neopakovateľný tanečný prejav, ktorý nemá niekoho ohúriť alebo potešiť. Domorodý mág vie intuitívne, aké pohyby musí robiť, aby božstvo zdravia vyvolal z ticha večnosti. Magické pohyby sa stupňujú a naberajú na intenzite. Postupne nadobúdam pocit, ako keby sa okolo mága liečiteľa pomocou magicko- tanečných pohybov vyvárala špirálovite sa točiaca bioenergia.

Postupne cítim, ako sa tento vír bioenergie obmotával okolo tanečníka a prenikal obrovskou silou do vnútra tancujúceho liečiteľa. Vo vnútri liečiteľa tento bioenergetický vír naberá ešte silnejšiu energiu. Tancujúci mág náhle upadá na zem a z jeho tela vystupuje niečo ako obrovská bioenergetická postava, ktorá sa snaží dostať do tela chorého chlapca. Zároveň je z chorého chlapca vytlačená čierna postava jeho chorobného stavu. Táto bioenergia vytvára silné magnetické pole v bunkách chorého chlapca. Vytlačená čierna postava preniká do fyzického tela liečiteľa, ktorý sa medzitým už dostal zo stavu straty vedomia.

Nastupuje ďalší úsek, v ktorom liečiteľ musí zlikvidovať chorobnú bioenergiu vo vlastnom tele, čo sa mu nakoniec aj podarí. Všetko pociťujem vo svojom fyzickom tele na báze vlastných bioenergií. Je to zaujímavý úkaz vyvolania liečivej bioenergie pomocou magických tanečných pohybov.

Pridaj komentár