Poprosila by som Vás pozrieť sa veštecky do môjho podvedomia. Neviem či sa od prvotného partnerského profilu, kde ste mi diagnostikovali dosť vzdialenú auru, zmenilo niečo k pozitívnemu. Veľmi túžim, aby môj terajší partnerský vzťah bol čo najlepší a vydržal dlho. Rada by som preto urobila nejaké pozitívne zmeny.

Požiadali ste ma, aby som sa znovu po čase pozrel do vášho podvedomia. Milo som bol prekvapený, ako ste pokročili a začali ste kultivovať svoju dušu. Len tak ďalej. Verím, že nový veštecký profil vás posunie ďalej aj na duchovnej ceste.

Psychický stav
Popracovali ste na sebe, aurický obal je už v blízkosti fyzického tela. Vzdialenosť je minimálna. No vyžaduje si to ešte dotiahnuť psychoterapie úplne.

Povaha
Vaše psychické prejavy naďalej vychádzajú z miechy. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorej začalo záležať na tom, ako sa správa a čo robí. Nastúpil určitý prvok kontroly a ovládania svojho správania.

Sexus povahy
Je zviazaný s miechou v chrbtici. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá si uvedomuje svoju sexualitu, ale nerada sa v tejto oblasti mení. No keď treba, tak sa dokážete prinútiť, aby ste boli iná.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v hlave. Čiže viac ambícií mimo rodinný kruh. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá chce vo vzťahoch dominovať a rozhodovať. Ale zároveň si uvedomuje, že sa treba krotiť a robiť ústupky, byť viac tolerantná.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: sa dostáva pod vedomú kontrolu. Povrchová vzrušivosť: je už čiastočne vedená aj k partnerovi. Pohlavná vzrušivosť: sa skoncentrovala na mužské pohlavné orgány, čo je fajn, že sa to skoncentrovalo na jeden objekt. Citová vzrušivosť: zapojiť do spoločných citov partnera.

Stav obalov

1.aura – vychádza z miechy a je okolo tela pol metra. Obsahuje informácie o milujúcich sa osobách, ktoré chcú mať vzájomný harmonický vzťah.
2.klinický obal nemáte, neprežili ste klinickú smrť.
3.Lama tulku nemáte, neprežili ste klinickú smrť.
4.spirit obal – máte jeden, ide o informačné pole osoby, ktorý bola spopolnená. Nič psychicky nebezpečné, skôr do vás priniesol kľud a pohodu.
5.túžby obal máte v hlave. Obsahuje info z osoby, ktorá už nežije a túžila ničiť mužov. Odporúčam vám iba predstavovať si v hlave, ako mužov ničíte. Keď to spravíte v predstave, nebudete to musieť robiť fyzicky voči partnerovi. To je správna psychohygiena.
6.mozoček obal, poslanie v živote – je tu obraz osoby, ktorá má byť násilná a despotická voči deťom a nemilosrdná voči mužom. Aj tu je vhodná terapia predstavovať si, ako to robíte. Touto technikou si to uvoľníte a vo fyzickom živote to potom nemusíte robiť.
7.rodostrom obal máte v oblasti hlavy a obsahuje záznam o vašom predkovi, ktorý bol mimoriadne tvrdý, násilnícky. V predstavách môžete všetko biť a mlátiť. Správna psychohygiena. Ale v bežnom živote ste milá a láskavá.
8.kostný záznam – zapisujete všetko, čo prežijete, do kostí.
9.dieťa obal – tento obal je roztiahnutý do celého tela a obsahuje info o ničení a devastovaní detí. Nemôžete za to, že to máte v sebe. Vhodná psychoterapia je si to v hlave predstavovať, ale dbať, aby to neprerástlo do vonkajšieho sveta.
10.zvierací obal je umiestnený v hlave. Nie je rozvinutý.
11.eros obal je silne rozvinutý v celom tele a má riadnu dynamiku. Je naplnený informáciami o násilnej sexualite. Vhodná psychohygiena je predstavovať si násilnú erotiku, ale nenechať ju prerásť do vonkajšieho sveta.
12.zápis spomienok – všetky spomienky sa zapisujú do mozočku. V nich funguje prvok násilnosti, kľud a harmónia sú potlačené. A voľne bežia obrazy násilnosti amazonky, ktorá chce dokazovať mužom, že sa im vyrovná. To nemá zmysel, zostaňte pekne krásne ženou a nedokazujte si nezmyselnosti.
13.šaman obal je v hlave a je nerozvinutý.
14.7 obalov spolu – sú v tele a sú rozvinuté, obsahujú informácie o čiernych anjeloch deštrukcie. Ponorte sa do seba a predstavte si, že ste zomreli. A so sebou beriete na druhý svet všetkých čiernych anjelov. Robte to vždy, keď budete mať pocit, že sa nedarí a prevažuje vo vás deštrukcia.
15.vnútro neurónov – táto oblasť psychicky nie je otvorená.
16.chromá chrbtica – tento obal nie je otvorený.
17.tranzové pohybové telo – nie je otvorené.
18.tranzové zvukové telo – nie je otvorené.
19.extáza obal – nie je otvorený.

Pred narodením
Počas embryonálneho vývoja ste mali dlhé obdobie tvorby orgánov a pre vývoj posledného štádia, ktoré je silne ľudské, nezostalo veľa času. Vo vnútri ste zostali prírodný človek, šamanka. Treba sa naučiť lepšie sa ovládať a byť k životu viac premýšľavá a rozumná. Čítajte si príbehy a osudy ľudí v časopisoch.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny tejto oblasti. Večný boj, aby ste sa nesprávali ako zviera, ale ako kultivovaná žena. Tak na tom popracujte.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam neuróny stredného mozgu. Drobné anjelské postavy, ktoré moc nepočúvate a rada si násilne robíte po svojom. Prehnané sebavedomie, ktoré treba krotiť. Všetko s mierou.

Astrológia mozočku
Skúmam neuróny mozočku, ktorý je v zadnej časti mozgu. Obsahuje anjelské znaky, ktoré by ste najradšej vyhodili. Prípadne vymenili za nekontrolovateľnú divočinu. S každým chcete bojovať a súperiť. To vás zbytočne vysiľuje a je to nerozumné.

Astrológia miechy
Sivasté postavy anjelov, ktoré si z vás robia dobrý deň. Chcite bielych anjelov a šťastný osud. Ste príliš zmierená s osudom a málo túžite po šťastí. Chcite od života viac. Študujte si anjelské zasvätenia na stránke.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam neuróny v stenách čriev. Veľké čierne zvieratá, ktoré vám dávajú silu na deštruktívne aktivity. Znovu si meditujte na anjelské zasvätenia a články. Zorientujte životnú silu do šťastného osudu.

Astrológia ganglií
Drobné čierne postavičky anjelov, ktoré vám poskytujú zlé informácie a usilujú sa, aby vás to rozčuľovalo a hnevalo.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Vnímam postavu amazonky, ktorá chce silou, násilím a deštrukciou dosiahnuť úspešnosť. Takýmto spôsobom to nepôjde. Keď chcete byť úspešná, tak potom tak, aby to pomáhalo aj ostatným. Nemožno byť najlepší bez toho, aby z nemali prospech aj ostatní.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Aj v snoch ste príliš násilná a ničíte, čo nameditujete, alebo odmietate často pomoc, lebo ste príliš hrdá a neochotná podriadiť sa, keď je to potrebné. Pred spaním sa programujte, aby sa vaše sny zmenili a pomáhali vám, nie škodili.

Hviezdy, šťastný osud
Pokiaľ sa ponoríte do seba a vydolujete zo seba dobrotu a lásku.

Pridaj komentár