Pokračujeme v precvičovaní zostrojovania kultových objektov na mentálnej úrovni v mysli. Kultové objekty považujeme za mimoriadne dynamický prvok meditácie. Kultová stavba strom. Kultový objekt špagáty. Kultový objekt stavby. Kultový objekt jaskyňa. Kultový objekt oblečenie šamana. Kultový objekt konštrukcia. Kultový objekt v predstave. Kultová stavba energetická. Kultový objekt socha alebo šamanský totem.

Pokračujeme v nácviku vytvárania kultových stavieb vo vlastnej predstave v mozgu a tak isto energeticky okolo seba. Kto sa zaúča, bude sa snažiť budovať kultový objekt z rôzneho druhu materiálu ako je špagát, drievka, kamienky a iný materiál. Neskoršie je možné vytvárať okolo seba priestorové objekty z energií, ktoré sa vnímajú ako napríklad zápalková škatuľka a naraz zo všetkých smerov zvonka a tak isto zvnútra. Je to náročná technika priestorového vnímania. Zo začiatku je lepšie budovať kultové stavby z rôzneho materiálu.

Kto v tejto oblasti začína, zájde si do Galérie zasvätení na stránke a prezrie si obrázky zo zasvätenia. Pred pozeraním sa uvediete do prírodného vedomia šamanov, neviete čítať, písať a premýšľať. Nerozlišujete medzi sebou a obrázkami. Ukladáte si pozorne obrázky do pamäte. Tak isto zájdete pravidelne do sekcie Obrázky z internetu a vyhľadáte si kultové stavby. Podrobne si každý obrázok prezriete a pokúsite sa vo svojich predstavách upraviť každú stavbu. Prípadne si zrealizujete miniatúrnu maketu. Tak isto si zájdete do Magickej školy a zaškolíte sa v magickej koncentrácii. To je dobrý základ pre výcvik pri kultových objektoch.

Pokročilejší jedinci, ktorí majú za sebou množstvo zasvätení a množstvo mnohoročnej ezoterickej praxe, sa skoncentrujú do mozočka v zadnej časti hlavy a požiadajú školený mozoček, aby vybral siamské a znakové zasvätenia v mozgu a uviedol každý kúsok do aktivity. Mozočku prikážete, aby postavil vhodnú kultovú stavbu za určitým účelom. Potom vydá príkaz, aby biela línia anjelských sfér šamanov naladila 7 neurónových oblastí v ľudskom tele a poradila, ako rozvinúť schopnosť stavania kultových stavieb. No na to už treba mať rozvinuté veštecké schopnosti, aby ste poradenstvo týchto anjelov šamanov bielej línie mohli vnímať. Nemám tu na mysli anjelské sféry náboženské, umelecké, božstvá národov, ktoré obsahujú biele anjelské sféry šamanov. Napríklad takéto sú božstvá Egypta. Tak isto sem neťaháme sivasté a čierne anjelské sféry prírodných šamanov. Ich rady vedú všetkými možnými smermi iba nie k úspešnosti.

Stavbu v pokročilejšom výcviku staviame iba mentálne a energeticky okolo tela iba na určitú dobu, keď chceme pracovať silami v kultovom objekte. Kultovú stavbu stavia mozoček cez aktivizáciu zasvätení alebo osobných skúseností pod kontrolou. Kultový objekt sa stavia napríklad za účelom stiahnutia spomienok mŕtvych ľudí, zvierat a inej kozmickej organickej hmoty. Kultový objekt slúži ako dynamický presúvač spomienok zo sveta mŕtvych na určité miesto pred sebou. Pokiaľ nemáte zasvätenia, tak odporúčam výcvik sugerácie klinickej smrti cez šedú kôru veľkého mozgu. Minimálne je vhodné nakresliť pred seba kultový objekt a presun spomienok viazať na tento kreslený obrázok. No po skončení presunu a práce s kresbou ju zničiť roztrhaním alebo spálením vo sviečke. Kultový objekt môže slúžiť ako prostriedok presunu spomienok z magma polí na dané miesto. Ide o magnetické záznamy života niektorej osoby alebo zvieraťa na dané miesto. V kultovom objekte sa môžete liečiť, robiť psychoterapie a meditácie.

Kultový objekt môže viazať aj energie magmatického jadra alebo niektoré druhy kozmického magmatizmu. Kultový objekt môže slúžiť aj na viazanie ľudskej energie, zvieracej energie alebo energie pretekajúcej cez niektoré minerály.

Kultový objekt môže slúžiť aj na extrémne dynamické viazanie anjelských sfér prírodných šamanov v bielej línii. Ich dynamika je taká silná, že ich trvalá prítomnosť by poškodzovala psychiku aj zdravotný stav.

Kultový objekt je vhodný aj na reinkarnačné pochody a spevňovanie požadovaných spomienok pre účely reinkarnácie. Čo znamená po fyzickej smrti presun spomienok v ucelenom balíku do sveta mŕtvych. Aktivizujete komatický stav, stišovanie a ukľudňovanie. Maximálne nasadenie a až vnímate v neurónoch iba vlastné spomienky, ktoré sa skôr podobajú na kmitajúce častice ako na obrázky a pocity. Potom nastupuje sugerácia autistických stavov, ktoré vedú k tomu, že chcete žiť iba vo svojich spomienkach. V tomto stave je všetko kryté kultovým objektom a programujete sa, aby požadované spomienky zostali spolu na večné časy. Podrobnejšie reinkarnačné ambície si nájdete v Plazmatickej škole.

Pridaj komentár