Od 14 rokov ma trápi akné na tvári a chrbte. Počas týchto rokov som neustále hľadala spôsob, ktorý by mi vyhovoval. Dočítala som sa o pozitívnych vplyvoch vitamínov ako vit. A, B a E. Všetky tieto vitamíny momentálne užívam plus, zinok. Pozitívne výsledky sa dostavili, ale stále som sa úplne nezbavila problému, hlavne s akné na chrbte. Všimla som si, že mi v poslednom období začali vypadávať viac vlasy. Taktiež by ma zaujímalo, či mám v poriadku hrubé črevo, veľakrát cítim po jedle plynatosť. Sem tam, z času na čas trpím miernou bolesťou, pichnutie v srdcovej oblasti.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na vaše problémy s akné. Najprv som skontroloval stav celého organizmu. Zistil som toxicitu a neschopnosť organizmu reagovať na nevhodné baktérie. Treba sa detoxikovať a preliečiť prípravkami na zvýšenie odolnosti voči baktériám. Akné je prejavom slabej bakteriálnej odolnosti.

Diagnostika kyvadlom: neobkreslilo mozgovomiešne dutiny. Naznačuje to na slabú produkciu a účinnosť v organizme. Kyvadlo neobkreslilo pľúca, pečeň, kožu, tukový orgán. Celkovo neobkreslilo kožu na celom tele okrem koži na tvári.

Diagnostika stupnicou: mozgovomiešny mok: stupeň 2, teda disharmónia. Pľúca: stupeň 5, teda už začínajúca chorobnosť. Pečeň: stupeň 3, disharmónia. Tukový orgán: stupeň 6, už začínajúca chorobnosť. Koža na celom tele: stupeň 7, teda už chorobné stavy.

Diagnostika silva objekty: cez kožu idú rozsiahle trojuholníky. V koži je veľa mŕtvych a poškodených buniek.

Diagnostika silva aktivita: organizmus má snahu o opravu, ale všade cítiť toxicitu. Veštecky zisťujem zvýšenú toxicitu, ktorá má stupeň 7, teda chorobné množstvo. Treba vyriešiť.

Diagnostika energií: magmatické energie sú odklonené od organizmu, nedostatočná tvorba vlastných energií, sexuálne energie natekajú do nôh a kože! Magnetických energií je dostatok. Aurický obal je poškodený. Poškodenie cítiť v miestach prestarnutých a poškodených buniek kože. Vlastne všade v koži.

Diagnostika biochemická: hormonálna sústava je v poriadku. Biela hmota mozgu v poriadku. Mozgovomiešny mok: nedostatok. Kyslíka v tele je dosť. Pečeň má problémovú biochémiu. Odmieta spracovávať toxicitu, je pasívna. Slezina je v poriadku. Obličky sú pasívne a odmietajú pracovať. V obličkách, pečeni a mozgu je zlá bakteriálna situácia. Slabá imunita na baktérie, stupeň 7, teda chorobný stav. Organizmus sa nevie brániť voči hubám a baktériám. Hrubé črevá majú čudnú mikrobiálnu flóru. Lymfatické uzliny majú čudné baktérie.

Diagnostika astrálna: v tele je obrovská čierna postava, ktorá symbolizuje toxicitu v tele. Tiež je tu postava chrobáka, poukazuje na baktérie nevhodné pre organizmus.

Diagnostika totemovým zvieraťom: zviera by liečilo kožu. Aj tu nevhodné baktérie.

Diagnostika najhoršieho miesta: koža.

Diagnostika spirit: najprv treba preliečiť telo voči baktériám, potom liečiť kožu napríklad kúpeľnou liečbou alebo kúpeľmi doma.

REAKCIA NA PROFIL

Ďakujem  veľmi pekne za výklad. Podnikla som detoxikačnú kúru, prášok každé ráno na lačný žalúdok. Práve som aj dokončila užívanie rastlinných tabletiek na pečeň. Čo ešte by ste mi prosím odporučili, aby  všetko správne fungovalo a  aby som sa zbavila zvesenej toxicity?

POSTUP LIEČBY

Poradie liečby:
1. liečiť obličky
2. liečiť pečeň
3. liečiť mozgovomiešny mok
4. liečiť lymfatické uzliny
5. liečiť tukový orgán
6. liečiť kožu

Liečbu treba viesť tak, aby sa nezhoršovala choroba kože. Pokiaľ sa stav zhorší, treba liečbu spomaliť, alebo užívať lieky v nižšej koncentrácii. Liečbu neprerušovať, aj keď terapia a dávka lieku bude iba minimálna.

Liečba obličiek: spočíva v tom, že si sadnete a budete robiť dychové cvičenia. Uvedomiť si dýchanie. Dýchať pomaličky, potom rýchlejšie, dýchať ústami, dýchať iba nosom, dýchať jednou nosnou dierkou a druhú uzavrieť. Dýchať druhou nosnou dierkou. Nadýchnuť sa a určitú dobu zadržať dych. Vydýchnuť a určitú dobu zadržať dych, v pľúcach nie je vzduch. Dýchať a uvedomovať si jednotlivé časti pľúc. Robiť tieto cvičenia 3 mesiace každý druhý deň. Pri cvičeniach si vždy dajte do misky rôzne voňavé olejčeky. Prípadne si jemne natrite kožu pod nosom olejčekom. Môže byť levanduľa, živicová vôňa, pomaranč a iné.

Liečba pečene: tlačiť rukami do oblasti pečene. Najlepšie končekmi prstov. Vyhľadajte si oblasť pečene na pravej strane pod rebrami. Položte dva prsty na oblasť pečene a silne zatlačte. Prsty dať o kúsok ďalej a zopakovať. Takto premasírujete celú pečeň 2 až 3 krát. Na začiatku iba raz a postupne viackrát. Celú oblasť pečene natrite olivovým olejom. Na začiatku iba menšiu plochu kože a postupne plochu zväčšovať. Olivový olej vtierať do tela aj na iných miestach, iba drobné plochy. Praktizovať pol roka raz až dvakrát do mesiaca.

Liečba mozogovomiešneho moku: položte si ruky na oblasť tváre a zavrite oči. Budete si predstavovať, ako plávate v Mŕtvom mori plnom soli, budete si predstavovať, ako niekto aktívne čistí váš celý mozog a miechu. Pri cvičení si v miestnosti vytvorte dym spálením majoránu, škorice, bobkového listu. Mierne nadychujte. Praktizujte asi 2 mesiace a to raz do týždňa 20-30 minút.

Liečba lymfatických uzlín: liečba sa vedie cez plochu rúk. V rukách žmoľte rôzne druhy rastlín, ktoré nie sú jedovaté. Ide o bežné rastliny – trávy, listy stromov, lopúchy. Praktizovať raz až dvakrát do týždňa po dobu 3 mesiacov. Choďte na prechádzku k vode. Natrhajte si rastlinky a v ruke ich žmoľte. Prípadne si ich prikladáte na holé ruky a obviažte.

Liečba tukového orgánu: cez ruky a povrch kože treba dostať do tela vitamín D (rybací olej). V miestnosti treba počas tejto terapie zvýšiť teplotu. Pokiaľ vám nezhoršuje stav, aj slnenie jednotlivých častí tela. Praktizujte 2 mesiace 1 krát do týždňa.

Liečba kože: trochu náročná oblasť. Veštecky vnímam, že to, čo vám môže pomôcť, je liečba stravou. Spočíva v tom, aby ste vysledovali, čo z potravín zhoršuje váš zdravotný stav a čo nie. Neriaďte sa všeobecnými zásadami ako chorobe škodia čokolády a kyslé jedlá. Treba si spraviť zoznam jedál a iba individuálne zistiť, čo vyslovene vyvoláva zhoršenie stavu a tiež kombinácie. Po takejto selekcii nastupuje dlhé obdobie liečby potravinami, niekedy aj 2-3 roky. Veštecky skúsim na vás testovať niektoré potraviny: mlieko zhoršuje stav kože, chlieb skôr zlepšuje, ovocie je neutrálne, zelenina neutrálna. Stav môže prudko zhoršiť konzumácia orechov, lieskovcov a všetky druhy semien. Stav zhoršuje množstvo kombinovanej stravy. Mohla by vám prospievať skoro delená strava a čo najmenej kombinácií. Veľmi priaznivo by mohlo pôsobiť jedenie surového rybacieho mäsa. Zaujímavé sa javia slivkové kompóty a čerstvé slivky. Odporúčam naštudovať rôzne druhy diét a postupne zistiť, čo môžete jesť a v akých kombináciách. To neznamená, že stále musíte jesť špeciálnu stravu.

Pridaj komentár