A 166 – Dlhodobá únava – 2004-07-22 16:54:51


Chcela by som vas poziadat o zhodnotenie mojej psychiky a vypracovanie vesteckeho profilu.

Saša Pueblo – Dlhodobá únava – 2004-07-22 17:15:09


Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa všade potkne a už ďalej nevládze. Ako maratónec, ktorému dochádzajú sily. Treba sa venovať svojej psychike vážnejšie a dať sa do poriadku.
Sexualita povahy
Je klasicky európska, bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok zámerne si ubližovať a týrať seba a ponižovať. Nedobrá väzba na sexualitu.
Sexuálne centrum
Je umiestnené v podbruší a naznačuje na klasicky ženskú psychiku. Charakterizuje to obrázok ženy, ktorá sa chce jednoducho zničiť. Odporúčam, aby ste sa venovali psychoterapiám intenzívne. Mali by ste chodiť do prírody a chovať pre radosť zvieratká.
Astrológia sudičky
Skúmam neuróny v mozočku, ktorý je v zadnej časti hlavy. Predurčujú poslanie v tomto živote. Nachádzam tu obrazy osoby, ktorá má holdovať deštrukcii a násiliu. Musíte popracovať na zmene svojho osudu. Napriek nepriazni osudu naučte sa mať všetko živé okolo seba rada. Pestuje kult dobroty a lásky k sebe aj k okoliu.
Astrológia psychiky
Skúmam neuróny v šedej kôre veľkého mozgu. Naznačujú na okruh psychických problémov. Agresivita a útočnosť na svoje okolie. Potom sa na seba hneváte a chcete si za to ubližovať a trestať sa. To je začarovaný kruh. Láska, priateľstvo a dobrota. Zmeňte svoj osud.
Astrológia planét
Skúmam neuróny v strednom mozgu. Naznačujú, ako osoba využíva svoje schopnosti. Je tu silne vyvinutá planéta Mars, ktorá útočí na vás a okolie. Zámerne vyvoláva hádky a spory a potom vás za to tyranizuje. Je tu aj vplyv Pluta, ktorý vám nedovolí, aby ste prepadli vplyvu Marsu a boli agresívna k okoliu. Večný súboj dobroty a agresivity.
Snová astrológia
Skúmam oblasť spánkového alebo inak zvieracieho mozgu. Celkovo je táto oblasť silne uzavretá a nemáte prístup k riešeniu osudových udalostí. Treba ju pootvoriť, aby ste mohli využívať snový potenciál pre život. Čítajte Snovú školu na mojich stránkach. Dobrotu, lásku a mierumilovnosť žijete v snoch. Takýto stav nedovoľuje, aby ste dobrotu a lásku realizovali vo vonkajšom svete. Nestačí túžiť byť dobrou a láskavou. Musíte to v živote aj robiť. Mať rada a prejaviť to, pomôcť a tešiť sa z toho.
Rodová karma
Skúma vplyv vašich predkov na terajší váš život. Silný vplyv predka, ktorý bol janičiarom v službách Turkov alebo Tatárov v Poľsku. Násilník, agresor, krutosť, zákernosť, podlosť. Praktizujte vo svojom živote pravý opak a to dobrotu.
Sexuálne podvedomie
Skúmam city vytvorené počas raného detstva. Celková vzrušivosť: na agresivitu a tvrdosť. Povrchová vzrušivosť: na seba. Pohlavná vzrušivosť: je deštruktívna. Citová: do sveta krutosti. Mimoriadne nevhodné sexuálne podvedomie na spolužitie s partnerom. Sexualita vás vtláča do silnej deštrukcie a nie je pre vás terapiou a úľavou.
Traumatické udalosti
Neustály súboj so sebou a tým, čo ste dostali do vienka. Svojimi postojmi a ničením seba ubližujete iným osobám, ktoré vás majú rady.
Duchovná úroveň
Treba popracovať silne na praktizovaní takých citov ako je láska a aj ju prejaviť, pomoc druhým, pohladenie, želanie zdaru a podobne. Máte v tomto smere čo dobiehať.
Saša Pueblo

Pridaj komentár