Po usadení do meditačného kresla som požiadal svoje vnútro o spoločnú meditáciu. Na začiatok sa mi v diaľke zjavila silná žiara vychádzajúca zo stredu značne veľkého diamantu.

Žiara sa šírila rovnomerne na všetky strany do nádherného kruhu o veľkosti asi 10 metrov. Bolo to krásne blikotajúce farebné spektrum. Predstavujem si svoju postavu, ako sa snaží dostať k diamantu cez skalnatý terén. Po určitom čase snaženia sa dostávam do blízkosti svetelného spektra diamantu. Keď sa lepšie zahľadím na veľký diamant, tak v tom momente sa rozletí na veľké množstvo drobných diamantov. Tieto diamanty sa samé vznášajú v povetrí, ako keby pre ne neplatili zákony zemskej príťažlivosti.

Z každého drobného diamantu vyžaruje sivé svetlo a toto svetlo ide z každého drobného diamantu okolo mojej osoby. Svetlo, ktoré vychádza z diamantov, má takú intenzitu a silu, že diamanty sa týmto svetlom navzájom podopierajú v povetrí. Pokúsim sa dotýkať diamantov a po jednom ich brať do dlane. Po chvíľke snaženia sa v mojej dlani objavuje pekná kôpka lesknúcich sa diamantov. Neuvedomujem si, čo robím a začínam si samovoľne vkladať diamanty do úst. Diamanty po jednom padajú do môjho žalúdka a odtiaľto sa záhadným spôsobom dostávajú za moju fyzickú hlavu. V aurickom obale, ktorý je plný bioenergie cítim, ako sa diamant za diamantom po zjedení ukladá do kruhu o veľkosti asi 50 centimetrov.

Diamanty za mojou hlavou neustále svetielkujú, pripomína to atmosféru pri vitrážových oknách v kostoloch v momente preniknutia svetla do vnútra tmavého kostola. Kruh vytvorený s mojou fyzickou hlavou vydáva množstvo bioenergie a naberá na fyzickej sile. Pokračujem v jedení diamantov a pociťujem, ako sa postupne zhromažďujú okolo mojich dvoch dlaní. Vytvárajú dva ploché menšie kruhy, ktoré nádherne svietia. Teraz už mám jeden diamantový kruh za hlavou a dva menšie diamantové kruhy okolo dlaní. S chuťou konzumujem ďalšie drobné diamanty a začína sa mi vytvárať zo zjedených diamantov akási čiapka okolo celej hlavy. Pripomína mi to tisícplátkový lotos z čakra jogy. Jem ďalej diamant za diamantom a vytvára sa maličký kruh aj okolo môjho fyzického čela. Nakoniec zoberiem dva posledné malé diamanty a uchopím ich ukazovákom a palcom pravej aj ľavej ruky. Medzi prstami vytváram určitý tlak a takto cvičím prstové módi, ktoré posilňujú bioenergetické vyžarovanie diamantových čakier v aure okolo môjho fyzického tela. Pripomína mi to islamské svätyne. A možno to je tá slávna diamantová sútra.

Pridaj komentár