V tomto príspevku sa zaoberám zavedením diagnostiky jednotlivých orgánov ľudského tela pomocou asi 26 možných diagnostických postupov.

Už mnoho rokov sa programujem, že sa stanem jedným z najlepších diagnostikov v oblasti liečiteľstva a alternatívnej medicíny. Roky zbieram rôzne diagnostické techniky a usilujem sa ich preveriť a potom aplikovať. Tento sen som si v posledných dňoch splnil a začal som diagnostikovať zdravotný stav cez 26 rôznych postupov. O aké postupy ide, si nájdete v Psychotronickej poradni v posledných individuálnych prípadoch.
Nie je to nič jednoduché, keď napríklad mozog musíte ošetriť takým množstvom terapií. Zaberie to mnoho času. Niekedy to trvá aj 2 hodiny. No to sú iba začiatky a čas na diagnostikovanie jednej osoby sa bude znižovať. Aj na internete som sa rozhodol, že budem robiť omnoho menej diagnostík ako doteraz. Vlastne ma to už ani nebavilo, lebo mi to nedávalo dostatok priestoru rozvíjať svoje diagnostické schopnosti. Prvé skúsenosti ukazujú, že táto cesta je síce náročná, ale dovoľuje omnoho presnejšie stanoviť zdravotný stav ako klasicky cez jednu až dve techniky diagnostikovania. Diagnostikovaný orgán sa dostane do omnoho intenzívnejšej paľby ako doteraz, a tak sa získa množstvo hodnotných informácií a rôznych pohľadov na chorý orgán. Ako sa ukazuje, to dovoľuje presnejšiu a precíznejšiu diagnostiku ako doteraz. Problémom je iba množstvo času, ktorý na diagnostiku jednej osoby treba vynaložiť. Tu budem musieť na začiatku diagnostikovania veštecky vytipovať chorobné miesta v tele a zúžiť diagnostiku na najviac postihnuté miesta v tele, ale paralelne aj v mozgu.

Pridaj komentár