Celý život mám pocit, že sa so mnou vlečie smola a už to nejako nezvládam. Napriek svojmu veku som pesimista, som strašne sklamaná z blízkych, ale i tzv. priateľov, môžem sa spoľahnúť iba na svojho snúbenca, ktorý mi je veľkou oporou, práca ma baví, aj keď v poslednej dobe mám viac problémov ako radosti. Niekedy si myslím, že je problém vo mne, že neviem komunikovať s ľuďmi, ale predtým som tento problém nemala, lebo som komunikatívny a spoločenský typ, ale v poslednej dobe ma práve tieto udalosti nútia uzatvárať sa do seba a ľuďom nedôverovať.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na váš terajší osud. Bolo by vhodné, aby ste sa na seba pozerali trochu inak. Vývoj vašej psychiky zostal niekde v detstve. Treba vlastnou aktivitou pomôcť, aby ste sa aj psychicky stali zrelou ženou.

Zdravotný stav
Kyvadlo neobkreslilo nervovú sústavu, hodnota 42, čo je už začínajúca chorobnosť. Poškodené nervové bunky, na niektorých úsekoch uložená toxicita. Zlý presun informácií cez nervové dráhy. Chaos v prenose informácií. Kyvadlo neobkreslilo hormonálne žľazy, hodnota 24 – 42, čo je disharmonický stav. Nedostatočná produkcia. Treba sa hormonálne preliečiť. Orgány sú v poriadku. Kyvadlo neobkreslilo maternicu, hodnota 52 – 62, čo je už chorobný stav. Vnímam tu zápalové procesy, mikroorganizmy. Prenos z ľudí, ktorí majú tulácke sklony a zlú hygienu. Imunita proti mikroorganizmom je oslabená. Treba sa liečiť. Celkovo by ste mali zmeniť prístup k svojmu zdraviu.

Psychický stav
Aurický obal je dlhodobo ukotvený okolo fyzického tela a podvedomé obaly sú dobre zakotvené vo fyzickom tele. Psychický prejav je v norme.

Povaha
Ste klasicky usadená v strednom mozgu. Je to bežné vedomie dnešných ľudí. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa musí popasovať so životom a dať sa vlastným úsilím do poriadku po zdravotnej, ale aj osudovej stránke. Musíte na sebe pracovať. Zo stredného mozgu máte spojku do mozočku. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá žije raz podľa takéhoto vzoru a potom zase podľa iného vzoru. Teda nestabilné ego a nedostatočná sebadôvera.

Sexus podvedomia
Sexus povahy je umiestnený v mozočku a charakterizuje to obrázok dievčatka s hračkami. Teda nerozvinutá ženská sexualita. Treba vhodnými terapiami rozvinúť a dokončiť premenu detskej sexuality na ženskú. Sexus centrum je v ústnej dutine a naznačuje na detskú sexuálnu psychiku. Charakterizuje to obrázok hanblivosti voči mužským pohlavným orgánom.
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na hračky. Povrchová vzrušivosť: na dudlík v ústach. Pohlavná vzrušivosť: útek. Citová vzrušivosť: únik do detstva. Celkovo je vaša sexualita na úrovni detskej sexuality a chýba vývoj na ženskú sexualitu.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
Aura okolo tela je asi 5 cm od povrchu, čo je v poriadku. Túžby obal – zostať do smrti dieťaťom. Mozoček obal obsahuje informáciu o poruche psychiky. Teda z vašej strany treba pracovať na svojom osude. Terapie, štúdium, liečba. Neustála osobná aktivita. Rodostrom obal obsahuje záznam o osobe z rodu, ktorá sa tak isto psychicky nedovyvíjala a zostala v detskej psychike. Dieťa obal obsahuje útek do embryonálneho stavu nech to stojí, čo to stojí. Negatívne tendencie. Zvierací obal obsahuje info o zvieracích mláďatách. Eros obal obsahuje info o detskej sexualite. Šaman obal obsahuje záznam o dieťati so zvláštnymi schopnosťami. 7 obalov spolu obsahuje históriu hračiek.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Neschopnosť dostať sa do sveta dospelých, vracanie sa k hračkám z detstva. Treba psychoterapie, aby ste sa vedeli dostať do sveta dospelých, kde platia iné pravidlá ako vo svete detí a detskej psychiky.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Nejasný cieľ, čo s budúcnosťou. Málo chuti riešiť svoj terajší stav.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Tu žijete medzi dospelými a ste spokojná. Snové terapie nutné.

Hviezdy, šťastný osud
Tvrdo na sebe pracovať. Psychoterapie, vzdelávanie, cvičenie. Práca na sebe a znovu práca na osobnom raste.

REAKCIA NA PROFIL

Ako mám postupovať ďalej, keď chcem veci zmeniť?

V prvom rade si viackrát v kľude prečítajte, čo som Vám napísal. Usilujte sa veci postupne pochopiť a popracovať na tom, aby ste boli v súlade s podvedomím. Chce to čas a trpezlivosť. Keď to budete moc chcieť, tak zmeny určite prídu. Snažte sa dostať do svojho života viac duchovnosti. Pekne postupne.

Pridaj komentár