Po operácii zhubného nádoru na prsníku, po chemoterapii, po ožarovaní som začala hormonálnu liečbu. Očakávala som, že nastúpim do práce, ale ja som stále unavená a veľmi ma bolí chrbtica /po úraze/. Neviem na chorobu nemyslieť, myslím na ňu vo dne v noci, ťažko spím, mám strach čo bude, bojím sa bolesti … Veľmi pekne ďakujem za odpoveď.

Požiadali ste ma, aby som zhodnotil váš zdravotný stav. Momentálne akútne nebezpečie podľa mňa nehrozí. No váš imunitný systém proti zhubným bunkám nefunguje a bude príliš zložité ho obnoviť. Ide hlavne o detskú žľazu – týmus (nachádza sa v strede hrude), ktorá si neplní dostatočne svoju funkciu. Odporúčam vám užívať imunitné látky dostupné v lekárni, ale aj na lekársky predpis. Podľa mňa ich treba užívať trvale. Stav detskej žľazy musia posúdiť lekári, môj náhľad je iba možným odhadom.

Diagnostika Silva objekty: geometrické útvary sa tvoria v lymfatických uzlinách celého tela. Sú trvalo poškodené. Tvoria súčasť imunitného systému organizmu.

Diagnostika reiki energie: všetky orgány a všetky časti tela zosávajú energiu z okolia a naznačuje to na stav, ktorý zasahuje celý organizmus.

Diagnostika kyvadlom: neobkreslilo spánkové laloky, kde je niečo, čo súvisí s imunitným systémom, neobkreslilo obličky, detskú žľazu, kostnú dreň, jednu oblasť prsníka, druhú obkreslilo.

Diagnostika Silva údržba: celkovo je v tele neporiadok a chaos a zvláštne stavy ničenia buniek. Veľa toxicity. Organizmus sa nevenuje údržbe a poriadku ako sa patrí.

Diagnostika rezonančná: mozoček v zadnej časti mozgu zosáva prudko bioenergiu a je pasívny. Miecha a neuróny v nej sú pasívne, vo veľkom mozgu príliš tiché oblasti, v spánkových lalokoch aj stuhnuté oblasti. Brušný mozog a neuróny ničia sami seba. Ganglie sa usilujú organizmus zachrániť.

Diagnostika astrálna: v tele vnímam madonu s dieťaťom. To vnímam pri rakovinových stavoch.

Diagnostika totemová: totemové zviera znovu ohrýza oblasť prsníkov a chce, aby sa to intenzívne liečilo.

Diagnostika hlasivkami: na mnohých miestach vnímam množstvo buniek, ktoré sa správajú neštandardne a podozrivo. Určité zvýšené riziko.

Diagnostika vyživovacia: celkovo je organizmus slabo vyživovaný a výživa uniká stolicou. Treba riešiť.

Diagnostika aurická: aurický obal je poškodený a do organizmu množstvo energetických lievikov. Rizikové stavy.

Diagnostika sexus: upozorňuje na riziká spojené s imunitou organizmu. Organizmus nedokáže dôsledne reagovať na niektoré bunky, ktoré sa chovajú neštandardne.

Diagnostika náboženské energie: poukazuje na detskú žľazu ako problémovú oblasť. Tu sa kódujú biele krvinky proti zhubným bunkám. Pociťujem túto oblasť za poškodenú.

Diagnostika najhoršieho miesta: bola označená detská žľaza, ktorá má rozhodujúci podiel na imunite. Odporúčam užívať imunitné látky a to trvale.

Diagnostika pránická: naznačuje, že biele krvinky prechádzajú cez detskú žľazu bez dostatočného kódovania na likvidáciu neštandardných buniek.

Diagnostika špiritistická: jednoznačne hovorí o tom, že máte jedinú šancu a to trvale užívať špičkové lieky na posilnenie a nahradenie zle fungujúceho imunitného systému.

Diagnostika imunitná: nie je v norme a je hlboko pod hranicou potrebnosti. Užívajte lieky na imunitu.

Pridaj komentár