V 16. roku sa mi objavila viditeľná skolióza vybočenie do pravej strany, neskôr sa pridružila bolesť medzi lopatkami, ktorá pretrváva dodnes. Začala som odpadávať a príčinu neobjasnili ani lekári. Pridružili sa postupne aj bolesti hlavy. Pred 2 rokmi som uvidela zdvojený obraz. Dostala som liečbu kortikoidmi cez infúziu a videnie sa upravilo. V súčasnosti mi zvykne trpieť pravá strana tela s výnimkou tvare a pociťujem v hlave niečo ako praskanie. Beriem raz týždenne injekcie interferon beta, ale liečba sa mi už bude končiť. Chcem Vás týmto pekne poprosiť o radu.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na príčinu vašich zdravotných problémov. Všetko začína vo vašej destabilizovanej psychike. Tá blokuje činnosť imunitného systému. To spôsobilo prienik baktérií do organizmu a následne sa poškodzujú lymfatické uzliny. Tie následne poškodzujú neurónové oblasti. Bezpodmienečne treba zostať v rukách lekárov a žiadne liečby liečiteľov a veštíc. Stabilizovať psychiku, obnoviť imunitné reakcie. Následne sa začne regenerácia organizmu.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo neobkreslilo veľký mozog. Nedostatočná údržba a v organizme sa v koži produkujú látky, ktoré negatívne pôsobia na aktivitu a činnosť veľkého mozgu. Kyvadlo neobkreslilo ani stredný mozog, mozoček, miechu a ganglie. Veštecky odhadujem zvláštne aktivity v koži. Asi produkcia toxínov, ktoré neblaho pôsobia na činnosť neurónov.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, transfer kyslíka, Fe, Ca, B12, kyselina listová, tvorba krviniek: kyvadlo obkreslilo celý cievny a žilový systém. Neobkreslilo kostnú dreň, ktorá je vo vnútri kostí. Cítiť nedostatok železa, B12, kyseliny listovej a ďalších látok. Kostná dreň sa zle obnovuje, je ako sa hovorí riedka a príčinou sú toxíny vyrábané v tele.

Diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: kyvadlo obkreslilo, všetko je v poriadku.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo neobkreslilo lymfatické uzliny a dráhy. Stupeň chorobnosti sa pohybuje v oblasti 32, čo je už chorobný stav. Hlavne lymfatické uzliny a dráhy pod kožou. Lymfatické uzliny majú štvorčekovitý charakter a vykazujú poškodenie. Bolo by treba lekársky overiť, či ide o ochorenie lymfatických uzlín. Cítiť, že pozmenili svoju činnosť a do krvi vypúšťajú toxíny. Lymfatické uzliny sú asi už dlhšiu dobu napadnuté vírusmi z hovädzieho dobytka. Bežne ich organizmus zničí, ale u vás sa tak nestalo.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetky hormonálne žľazy, sú v poriadku.

Diagnostika mozgovomiešny mok, tlak v mozgu: kyvadlo obkreslilo, v poriadku.

Diagnostika kostí, okostice, svaly, chrupavky: v poriadku.

Diagnostika imunitná: imunita voči zhubným bunkám je v norme a v poriadku. Celkovo dobre preniká do organizmu. Imunita proti vírusom a baktériám je nefunkčná a celkovo v chorobnej zóne. Hodnota 32, čo je už aj medicínsky zistiteľné. Nosný senzor je odstavený, očný senzor pracuje čiastočne, ušný senzor pracuje čiastočne, slinný senzor je blokovaný, senzor mandlí alebo ich pozostatkov vyvoláva chaos, detská žľaza si svoje povinnosti plní, potné žľazy ako senzor sú blokované, lymfatická mriežka v oblasti pľúc je dobre aktívna, lymfatické uzliny sú pasívne, slepé črevo alebo zbytky sú funkčné, obličkový senzor je chorý, vaginálna žliazka v poriadku, senzor sleziny je chaos, senzor kostnej drene idúci do krvi je pasívny.

Záver: Príčinou je silne destabilizovaná psychika. Už teraz je nutná liečba u psychiatra a psychoterapie.

Pridaj komentár