Liečim sa na depresívne a úzkostné stavy už 8 rokov…Užívala som už niekoľko liekov… myslím, že mám nejaký problém, o ktorom neviem a ten mi spôsobuje všetko to trápenie…

Požiadali ste ma o veštecký náhľad do vášho podvedomia. Žijete vo vnútri svojich spomienok, niečo podobné ako čiastočný autista. Tiež máte psychiku ako stigmatickí veriaci. Vo vnútri máte náboženské podvedomie a máte žiť výhradne nábožensky. Pokiaľ nezmeníte svoje životné ciele a nebudete orientovaná výhradne na duchovno, tak šťastie sa vám bude vyhýbať. Verím, že si nájdete cestu k náboženstvu.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetky oblasti tela v poriadku okrem bielej mozgovej hmoty veľkého mozgu. Stupeň chorobnosti je 100, čo je bežiaca chorobnosť. Delenie buniek je nedostatočné. Príčinou chorobnosti sú oslabené cievy a žily. Zlé vyživovanie.

Psychický stav
Aurický obal je od tela príliš vzdialený. Je tak ďaleko, že treba uvažovať o dlhodobejšej hospitalizácii a užívaní liekov od psychiatra. K tomu rozsiahle psychoterapie. Psychicky ste veľmi riziková.

Povaha
Psychické prejavy idú z oblasti ganglií kože. Osoby psychicky usadené v tejto oblasti sú vždy psychicky labilné. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá príliš žije vo vnútorných spomienkach a zle reaguje na vonkajší svet. To, čo je okolo vás, nie je pre vás zaujímavé. Niečo ako stav autistu, ktorý žije vo svojich spomienkach a fantáziách.

Sexus
Sexus povahy je usadený v gangliách kože. Charakterizuje to obrázok odmietania fyzického sexu, ale zato v spomienkach a fantáziách to ide nezávisle od vás, stratili ste nad tým kontrolu. Sexus centrum je vo veľkom mozgu. Teda viac práca, ambície a túžby mimo rodinný krb. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má autisticky stočené ambície do svojich spomienok. Je spokojná, keď sa to udeje iba v hlave a nie v skutočnosti. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: je vo vnútri spomienok. Povrchová vzrušivosť: odmietanie. Pohlavná vzrušivosť: sexualita je otočená do spomienok, ktoré nemáte už pod kontrolou. Samé znásilňovanie a sexuálny teror. Svoje sexuálne predstavy nemáte pod kontrolou.

Stav obalov podvedomia
Sú vzdialené od tela a naznačujú psychické poruchy. V 4.roku ste dostali biele anjelské sféry šťastného osudu. Váš vzťah k nim je nesprávny. Poradíte sa s nimi, ale spravíte si po svojom. V 12. roku ste dostali ďalšie obaly. Všetky sú naplnené náboženskými obrazmi a želaním, aby ste sa v živote venovali náboženstvu. Vnútorne to odmietate a chcete žiť vonkajším životom bežných ľudí. Vaše podvedomie ide proti vám.

Aura
je okolo vás v guľovitých bublinách. Obsahuje spomienky náboženského charakteru.

Magma záznamy
Tak isto sú silne náboženské. Teda predstavy a spomienky ľudí so silným náboženským životom.

Embryonálny vývoj
Hneď na začiatku vývoja ste sa vývojovo pozdržali v ranom bunkovom štádiu a ostatné vývojové fázy boli budované slabšie. Tu vzniklo silné spojenie medzi bunkami a náboženským svetom. Náboženstvo je vaše vnútorné poslanie.

Astrológia 6. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. O náboženstve a duchovne nechcete ani počuť. Podvedomie vás núti, aby ste sa chovali inak.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch ničí náboženské poslanie všetky vaše životné plány a zdravie.

Hviezdy, šťastný osud
Iba keď sa spojíte so svojím náboženským poslaním uloženým v bunkách vášho tela a začnete žiť silne nábožensky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.