Už som bol 2x liečený na depresiu, môj problém spočíval v nechutenstve do jedla, náhla únava, strata na váhe, pozorovaním samého seba, uzatvorený do seba, zlý pocit, že sa so mnou niečo zlé deje, bez chuti do života. Verím tomu, že si dokážem pomôcť aj sám a chcem nájsť cestu a spôsob, ako s takýmto problémom bojovať.

Požiadali ste ma, aby som spravil odhad, čo sa vo vás deje. V zásade ste sa rozhodli za každú cenu aj cenu trvalej psychiatrickej hospitalizácie zamurovať vo svete svojich spomienok na detstvo. Je to vaše rozhodnutie.

Zdravotný stav
Celkovo dobrý zdravotný stav. Žiadne vážnejšie riziká nehrozia.

Psychický stav
Aurický obal nie okolo tela ako u psychicky štandardných jedincov, ale je zúžený do bodky v oblasti pľúc. V ňom je túžba zostať dieťaťom navždy. Tento stav by bolo rozumné stabilizovať tabletkovou liečbou u psychiatra. Ale to by ste museli chcieť žiť život dospelých a nie detičiek.

Povaha
Ste klasicky psychicky usadený v strednom mozgu. Ste tu uzavretý do detskej psychiky a zúrivo odmietate svet dospelých jedincov. Spravíte čokoľvek, aby ste zostali vy a vaše hračky.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: má detský sexuálny charakter. Povrchová vzrušivosť: na dotyky matky voči milovanému dieťaťu. Pohlavná vzrušivosť: nemá základ. Citová vzrušivosť: kojenecká fľaša.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali biele anjelské sféry detských dyslektikov. Vy si z nich robíte vojačikov, len aby vás netlačili do sveta dospelých. V 12. roku života ste dostali ďalšie podvedomé obaly. Spravíte všetko, aby tu zostal váš svet hračiek.

Embryonálny vývoj
Bol pod silným strachom matky, čo bude, keď sa narodíte. Z jej strany blokácie embryonálneho vývoja, ľudská posledná fáza zle rozvinutá.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch vynaložíte všetko úsilie, aby ste sem nepustili svet dospelých. Spravíte doslova čokoľvek, aby ste nedospeli a nevkročili do sveta dospelých.

Hviezdy, šťastný osud
V zásade ste sa už trvalo rozhodli vybudovať si vo svojich fantáziách detský svet a trvalo doň vstúpiť, aj keď to bude znamenať trvalú psychiatrickú hospitalizáciu. Je vám to bohužiaľ jedno.

Pridaj komentár