Trpím depresiami. Prejavili sa náhle, bez akéhokoľvek varovania, hoci keď som o tom neskôr premýšľal, možno som mal vždy akýsi „nábeh“ na toto ochorenie. Prepadali ma pocity smútku, beznádeje, neustála únava, neraz som mal v očiach aj slzy. V marci tohto roku som sa definitívne rozhodol liečiť u psychiatra, predpísal mi antidepresíva, po ktorých sa mi časom uľavilo. Posledné týždne však opäť (aj keď nie tak silno ako predtým) v niektoré dni docitujem stiesnenosť a akúsi prázdnotu. Rád by som sa tej ohavnej depresie zbavil raz a navždy, pričom nechcem byť do smrti odkázaný na lieky. Viete mi pomôcť?

Požiadali ste ma, aby som sa vešteckými technikami pozrel do vášho podvedomia. Nachádzam poškodenie psychiky technickými zariadeniami a slaboprúdom. Venujte sa Silva technikám a prijmite toto poškodenie psychiky.

Zdravotný stav
Nenachádzam žiadne choré alebo disharmonické oblasti. Celkovo dobrý zdravotný stav.

Psychický stav
Aurický obal je neúmerne daleko od fyzického tela. Nielen liečby u psychiatra a tabletky, ale vhodná by bola aj hospitalizácia v niektorom zariadení. Prospelo by to uzdraveniu. Našťastie máte snahu sa uzdraviť a vrátiť si psychické zdravie. To sa dá z vás cítiť.

Povaha
Vaše psychické prejavy boli v strednom mozgu. Bohužiaľ, slaboprúd alebo nejaké technické zariadenie vás zo stredného mozgu posunulo na jeho povrch. Klasicky psychické prejavy idú cez všetko neurónové plochy v strednom mozgu. Vaše psychické prejavy nemôžu fungovať v šedej kôre stredného mozgu, ale iba na povrchu. Teda teraz máte psychický stav José Silvu, ktorý opravoval elektrospotrebiče a slaboprúd mu presunul vedomie na povrch stredného mozgu. Mali by ste sa venovať Silva technikám, literatúre a Silvovke všeobecne. Jemu sa podarilo zastabilizovať svoj psychický stav.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny tejto oblasti. Tu vnímam ničivý vplyv techniky na váš psychický stav.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam neuróny stredného mozgu. Neurónové oblasti sú opustené a fungujete na horných vrstvách. Odmietate prijať tento stav a chcete ísť do normálneho stavu. To je mylná stratégia, to sa jednoducho nedá spraviť. Takéto poškodenie je trvalé a treba sa v tom naučiť žiť a ovládnuť to.

Astrológia mozočku
Skúmam neuróny mozočku, ktorý je v zadnej časti mozgu. Všade technické zariadenia a na konci osoba vynálezcu.

Astrológia miechy
Odmietanie šťastného osudu a stavu, ktorý sa vám prihodil. Prijatím psychickej poruchy zavinenej technikou môže váš život získať nový smer.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam neuróny v stenách čriev. Nachádzajú sa tu obrazy zvierat, ktoré sú vlastne technické hračky.

Astrológia ganglií
Namiesto hmyzích foriem sú tu samé súčiastky.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch vás technika ničí a devastuje. V živote sa pokúšate zostrojiť bezpečný stroj na ochranu seba.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší osud. V rode veľa predkov, ktorí sa venovali vynálezom.

Pridaj komentár