A 224 – Cysta na vaječníku – 2004-10-06 18:26:35


V júni som postúpila operáciu endometrióznej cysty na vaječníku, ktorú mi spolu s pravým vaječníkom vyoperovali. Mesiac po operácii mi našli cystu i na ľavom vaječníku a chceli ma taktiež operovať. Je zrejmé, že by mi vybrali i časť ľavého vaječníka. Na operáciu som nešla.Brala som lieky Norethisteron, bola v kúpeľoch Lúčky, pri mori, zrejme nič nepomohlo, lebo cysta je i naďalej mierne bolestivá. Nie je to zhubný nádor, napriek tomu, že markery boli vysoké.

Saša Pueblo – Cysta na vaječníku – 2004-10-06 18:28:01


Nachádzam u vás značne rozhádzanú hormonálnu činnosť, ktorú treba alternatívne preliečiť. Tiež treba dať do poriadku tvorbu bioenergie v ústnej dutine.

Diagnostika Silva krúžky: čierne krúžky sa objavujú na všetkých hormonálnych žľazách, čo naznačuje na problémové miesta.
Diagnostika hormonálnych žliaz: ich činnosť je rozhádzaná, žľazy produkujú hormóny nestabilne. Treba preliečiť a stabilizovať.
Reiki diagnostika: zisťujem, že v oblasti ústnej dutiny máte mimoriadne silné bioenergetické vyžarovanie. Príliš dynamické. Neštandardný stav.
Diagnostika kyvadlom: obkresľuje všetky orgány okrem hormonálnych žliaz.
Diagnostika Silva údržba: v oblasti hormonálnych žliaz vnímam čatu deštruktívnych postavičiek, ktoré hormonálne žľazy ničia.
Diagnostika automatickou kresbou: kreslí čierne čiary v oblasti všetkých hormonálnych žliaz. Mimoriadne hrubé čiary v oblasti vaječníka.
Diagnostika totemovým zvieraťom: zviera vám hryzie oblasť hormonálnych žliaz. Treba liečiť.
Diagnostika aurického vyžarovania: vytvára krížiky na hormonálnych žľazách.
Diagnostika najhoršieho miesta: označuje hypofýzu ako hlavnú a riadiacu žľazu.
Diagnostika tarotovou kartou: objavuje sa pri vás postava v brnení a železnou rukavicou udiera na hormonálne žľazy.
Diagnostika vnútorným hlasom: ako prvé treba liečiť a harmonizovať činnosť hormonálnych žliaz.
Pokiaľ máte záujem, vypracujem vám možnosti samoliečby.

Saša Pueblo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.