A 222 – Zápaly horných dýchacích ciest – 2004-10-06 12:06:22


Mám upchatý nos takmer počas celého dňa , trpím častými nádchami, zápalom horných dýchacích ciest. Cítim nedostatok energie. Snažím sa schudnúť zopár kíl no nedarí sa mi to, keď sa snažím jesť menej, som malátna, apatická a častokrát pociťujem vnútorné „trasenie“.

Saša Pueblo – Zápaly horných dýchacích ciest – 2004-10-06 12:07:11


Vo vašom prípade ide o skrytú formu vytekania bioenergie podobne ako u ľudí s astmou. Alternatívna liečba je možná na základe terapie, ktorá utíši tvorbu bioenergie v tejto oblasti.
Pod hrudnou kosťou, ktorá sa nachádza v strede hrude, sú zbytky detskej žľazy. V detstve je žľaza podstatne väčšia, v dospelom veku sú v tele iba zbytky, zhluky buniek, ktoré môžu vykazovať prudkú činnosť a pri tejto činnosti vytvárajú bioenergiu. To je určité vyžarovanie
ako z batérie, ktorá sa dáva do radia. Vhodnými psychoterapiami je možné ovládnuť bioenergiu v detskej žľaze. Pripájam návod na zvládnutie prudkých bioenergií. Lekári nie sú schopní zistiť, či vyteká bioenergia z detskej žľazy a čo spôsobuje v organizme. Zistia až vážne stavy, keď sa človek dusí.
Naštudujte si anatómiu detskej žľazy. Keď si ju viete vizualizovať so zavretými očami, tak sa silou vôle skoncentrujete na hrudnú kosť s pocitom, že v detskej žľaze vznikajúcu
bioenergiu viete zovrieť ako päsť, teda ju dokážete utíšiť. V ďalšom cvičení si predstavujete, ako tu vzniknutá ľudská bioenergia odteká nielen nervstvom, ale aj krvným riečišťom, tepnami, žilami. Tak isto nateká do lymfatického riečišťa. Aj okolité kosti prijímajú do seba bioenergiu. Nikdy nie do kostnej drene, iba cez povrch. Náročnejší tréning je predstaviť si
detskú žľazu ako svietiace svetlo, ktoré svieti von z vášho tela. Detská žľaza je lampa, ktorá ľudskú bioenergiu vyžaruje von pred seba. Musíte mať doslova fyzický pocit vytekania bioenergie pred vás. Cvičiť treba pravidelne niekoľko mesiacov.
Tiež sa vám tvorí migrenózny volt, ktorý sa pohybuje v dráhe srdce, pľúca, dutiny. Tieto druhy disharmónií spadajú do oblasti tvorby bioenergie v ľudskom tele.

Diagnostika Silva krúžky: čierne krúžky sa objavujú v oblasti vašich pľúc. Túto oblasť treba liečiť.
Reiki diagnostika: nachádzam mimoriadne aktívnu oblasť na hrudnej kosti, kde sa nachádza detská žľaza. Táto produkuje až príliš veľa bioenergie a tá preniká do okolia. Tak isto som objavil aj migrenózny volt, ktorý putuje srdce, pľúca, hlava, dutiny. Teda silné bioenergetické poškodenia.
Diagnostika Silva údržba: údržba, kontroly a opravy prebiehajú všade, ale v lymfatickom riečišti je ticho a nič sa tu nedeje. Pasivita.
Diagnostika automatickou kresbou: prechádza hlavne cez hormonálne žľazy a naznačuje na disharmonické stavy.
Diagnostika totemovým zvieraťom: naznačuje na chorú oblasť detskej žľazy pri hrudnej kosti.
Diagnostika vnútorným hlasom: ako prvé treba liečiť detskú žľazu.
Diagnostika aurickým vyžarovaním: vytvára veľký krížik na detskej žľaze a naznačuje na skryté astmatické stavy.

Saša Pueblo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.