Gnostickú školu treba doplniť ešte o ďalšie žľazy a to zbytky feromónových žliaz v nose. Tu zostali iba nepatrné stopy v bunkách sliznice. U žien sa do žliaz zahŕňajú aj mliečne žľazy.

Keď zabudnete na vonkajší svet a v šedej kôre prehodíte vnímanie do vnútorného sveta, tak sa postupne koncentrujte do jednotlivých žliaz tak, ako keby ste žľazu videli, počuli, chutnali, čuchali a hmatali. Bunky žľazy tak silne aktivizujete, že vytekajúca energia zaplavuje všetky bunky organizmu. Aby vám pri tomto cvičení nezostalo zle, treba začať vznikajúcu bioenergiu z tela odsávať pomocou zubov a kostnej hmoty. Dávajte pozor, aby bioenergia zo žliaz neprenikala do kostnej drene. Varovanie je na mieste!! Na to, aby ste dokázali energiu odsávať, musíte mať odcvičenú Čikung školu. Bez jej ovládnutia vám nedoporučujem prevádzať tieto cvičenia.

V ďalšej fáze vytvorenú energiu z jednotlivých žliaz akumulujete na nervových zakončeniach v blízkosti žľazy. Odsávaná bioenergia rotuje na nervových zakončeniach v podobe víriacej špirály. Prebytočnú energiu odsávajte cez kostnú hmotu preč z tela. Túto techniku zvládnete nácvikom Čakrovej školy.

V ďalšej fáze vytvorenú bioenergiu viažete na nervové zakončenia v koži. Je nutné mať odcvičenú Jogínsku školu.

V ďalších cvičeniach viažete všetku bioenergiu uvoľnenú z buniek žliaz na nervové zakončenia v šedej kôre. Je nutné mať odcvičenú Jogínsku školu.

Dodatočne dopĺňame medzi žľazy aj žľazy žalúdka, ktoré sa podieľajú na trávení.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.