Mojím zdravotným problémom je autoimunitné ochorenie Morbus Crohn – zapríčiňujúci zápalové ochorenie tráviaceho traktu, prevažne hrubého a tenkého čreva, v súčasnosti je ochorenie v remisii.

Požiadali ste ma, aby som veštecky zistil príčinu vášho ochorenia. Prešiel som celý systém tela a za príčinu považujem zle fungujúcu bakteriálnu imunitu, nesprávnu autoimunitnú reakciu na skladbu mikroroganizmov vo vašom tele.

Diagnostika veľký mozog: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika stredný mozog: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika mozoček: v poriadku.

Diagnostika miecha: kyvadlo miechu neobkreslilo. Všade sa objavujú trojuholníky, ktoré naznačujú na nefunkčné a mŕtve neurónové bunky. Objavili sa červené fľaky, ktoré naznačujú na zápalové procesy vo vnútri buniek. Celkovo v mieche je zlá reparácia buniek. V mieche je zlá bakteriálna situácia. Baktérie sú prenesené z myší, hmyzu. Miecha si neplní dostatočne funkciu riadenia organizmu. Nezaujíma sa, čo sa deje v organizme. Už možno hovoriť o začínajúcej chorobnosti, no lekársky ešte nezistiteľnej.

Diagnostika ganglie: kyvadlo obkreslilo, v poriadku.

Diagnostika brušný mozog: kyvadlo neobkreslilo neurónové oblasti v tenkých a hrubých črevách. Krvné vlásočnice v črevách sú v poriadku. Nervové zakončenia sú pasívne, nervové dráhy poškodené. Lymfatický systém poškodený. Veľa ostrých trojuholníkov a poškodených neurónových zhlukov. Veľký čierny pás toxicity uložený v stenách čriev. Rizikové množstvo toxicity pre črevá a organizmus.

Diagnostika krvné riečište: je v poriadku.

Diagnostika nervové dráhy: celkovo nervové zakončenia v poriadku až na oblasť čriev. Tam sú poškodené nervové dráhy a nesprávna regenerácia a obnova. Enormné množstvo toxicity z dôvodu zlej činnosti obličiek. Organizmus do stien čriev ukladá toxicitu, ktorú nepracujú obličky.

Diagnostika lymfatické uzliny: celkovo lymfatické riečište a uzliny sú v poriadku. No nie v oblasti hrubých a tenkých čriev. Poškodené dráhy, lymfatické uzliny sú degenerované.

Diagnostika hormonálna činnosť: kyvadlo obkreslilo všetky hormonálne žľazy až na pankreas, ktorý sa poriadne neobnovuje. Bunky menia svoju funkciu. V budúcnosti hrozba zlyhania a celkovo veľmi problémová časť tela. Pankreas pod silným vplyvom toxicity.

Diagnostika svaly tela: kyvadlo ich neobkreslilo. Poškodené alebo zničené nervové platničky a to všade vo svaloch. Všade veľa ostrých trojuholníkov. Organizmus má zlý krvný režim a násilne drží krv v orgánoch tela. Nefunguje alebo je problémová oblasť presunu krvi z orgánov do svalov a aj mozgu.

Diagnostika srdce: kyvadlo neobkreslilo. Stav disharmónie. Srdcový sval je prepracovaný, môže to súvisieť s chorobnosťou v črevách a svaloch. Zlá cirkulácia krvi v tele.

Diagnostika obličky: kyvadlo ich neobkreslilo. Stupeň chorobnosti sa blíži už k lekársky zistiteľnej úrovni. Obličky sa nedokážu zregenerovať a obnoviť do štandardného stavu. Poškodené nervové zakončenia.

Diagnostika črevá: kyvadlo ich neobkreslilo. Vážny zdravotný stav. Celá oblasť čriev je prerastená nejakým druhom húb. Tie sa dostali do vášho organizmu z bežných húb a lesných plodov. Huba napáda tráviaci trakt a produkuje do tela toxické látky, tie devastujú bunky a orgány. S hubou žije v tele aj množstvo mikroorganizmov.

Diagnostika imunitná: imunitná reakcia voči plesniam, baktériám a mikroorganizmom je silne oslabená a úplne nedostatočná. Lymfatická mriežka čriev bola paralyzovaná. Oblasť slepého čreva si neplní svoju imunitnú funkciu a nedodáva organizmu podnety. Slezina nemá látky na ochranu organizmu. Mandle nosné, krčné a ich priľahlé oblasti sú odstavené. Biele krvinky nereagujú na mikroorganizmy. Detská žľaza tiež nereaguje na stav mikroorganizmov v tele.

Pridaj komentár