Mam nadvahu 40kg a neviem sa donutit zacat sportovat a zmenit svoje stravovacie navyky. Mam totiz strasne rada sladkosti a klasicke tucne jedla. Neznasam upravovanu zeleninu.

Vaším problémom je hormonálna činnosť, ktorá je chaotická a nestabilná. Pokiaľ chcete schudnúť, treba liečiť hormonálne žľazy. Ďalej užívať lieky, ktoré budú blokovať vstrebávanie tuku zo stravy. Spomaliť naberanie váhy. Delená strava je nevhodná, tiež cvičenie. Sauna by trochu pomohla. Pomohla by hydroliečba, liečba chrbtice a miechy. Masáž a akupresúra miechy.

Diagnostika Silva objekty: geometrické objekty sa objavujú v tukových zložkách. Disharmonický stav.

Diagnostika reiki bioenergia: oblasti tuku zosávajú energiu do seba. Ostatné časti tela a orgány v poriadku.

Diagnostika kyvadlo: všetky orgány obkresľuje, okrem lymfatických uzlín v celom tele. Tie zodpovedajú za ukladanie a odbúravanie tuku.

Diagnostika Silva údržba: trávenie všetku výživu valí do tukových zložiek a orgány sú podvyživené. Tráviace žľazy nedokážu prepnúť na odbúravanie tuku.

Diagnostika rezonančná: poukazuje na slinné žľazy, pankreas, dvanástorník, ktoré zúrivo všetko menia do tukových zložiek.

Diagnostika astrálna: poukazuje na skutočnosť, že tráviace žľazy, pankreas, slinné žľazy, dvanástorník si robia čo chcú a mozog to nevie ovládať. Neschopnosť prepnúť tieto žľazy na spaľovanie tuku.

Diagnostika totemovým zvieraťom: útočí na slinné žľazy, ktoré vylučujú nesprávne látky. Potom natrávenie v žalúdku vyvoláva ťah na tukové ukladanie.

Diagnostika sexus: poukazuje, že túlavý nerv, ktorý spája slinné žľazy, žalúdok, pankreas, dvanástorník je pasívny a nekoordinuje spoločnú činnosť.

Diagnostika najhoršieho miesta: hypofýza ako centrálna žľaza niektoré látky tvorí nedostatočne, jej výkonnosť kolíše smerom dole.

Diagnostika špiritistická: naznačuje na to, že treba preliečiť celú hormonálnu sústavu, aby sa zmenilo trávenie.

Diagnostika psyché: aurický obal je od tela mierne vzdialený a naznačuje na problémy, ktoré potrebujú terapeuta.

Diagnostika prútkarska: magmatické sily Zeme do vás natekajú disharmonicky a neštandardne. Treba napraviť.

Diagnostika feromónová: naznačuje na to, že pri chudnutí treba brať na zreteľ zlé fungovanie tejto žľazy.

Pridaj komentár