Požiadali ste ma, aby som sa pozrel veštecky do vášho podvedomia. Na jednej strane príjemná úloha, lebo som objavil ezotericky hlboko ladenú dušu. Na druhej strane som objavil rozmaznané dievčatko, ktoré si robí duchovno, ako sa mu zapáči. Nerešpektujete potreby svojho duchovna, ktoré máte v sebe. Naplno máte žiť ezoteriku.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetky orgány a systémy tela v poriadku.

Psychický stav
Aurický obal je od tela až príliš vzdialený. Ľudia so stabilnou psychikou majú aurický obal pevne okolo tela a u vás to tak nie je. Tento stav charakterizuje obrázok osoby, ktorá nasáva do seba príliš veľa magnetických energií z magmatického jadra Zeme. Silný magnetizmus destabilizuje psychiku. Už teraz treba zvážiť tabletkovú liečbu u psychiatra a stabilizáciu psychiky. Následne cvičiť hlavne jogínske cvičenia na zastavenie týchto energetických tokov cez váš organizmus.

Povaha
Ste klasicky psychicky usadená v strednom mozgu ako väčšina dnešných ľudí. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá nechce do sveta dospelých a chce sa hrať na dievčatko. Odporúčam prijať svet dospelých, nie pred ním utekať.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: na hračky. Povrchová vzrušivosť: ako malé dievčatko. Pohlavná vzrušivosť: dudlík a nočník, detské symboly. Citová vzrušivosť: na Čínu a jej kultúru. Celkovo vaše sexuálne podvedomie nedospelo do podvedomia zrelej ženy. Problematické postoje voči zrelým mužom a sexuálnemu životu celkovo.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku života ste dostali odtlačky anjelských sfér detských dyslektikov. Dostali ste biele, ale váš postoj k nim je zlikvidovať ich a život prežiť ako hravé dievčatko. Teda robiť si, čo sa vám zachce. Menej úspech a menej šťastný osud. V 12.roku života ste dostali ďalšie podvedomé obaly do tela. Obsahujú obrázky čínskej ezoteriky a duchovna, ale nie v takejto naturálnej podobe, ako ste to robili doteraz. Je tam silný duchovný odkaz na vysoké ezoterické méty a nie na čínske bojové umenia. Hravé dieťa si robí po svojom a nerešpektuje svoje podvedomie.

Chromozómová história
Púť vašich chromozómov začína netradične v Austrálii, pokračuje cez Filipíny, Indiu, Turecko do Európy. Najviac nabrali duchovna na Filipínach vo forme vešteckých schopností do diania ľudí.

Génové reťazce
Máte ich značne roztiahnuté a mali by ste žiť duchovne a ezotericky. Bežní ľudia majú génové retiazky silne pri sebe. Pokiaľ robíte ezoteriku, tak šťastný osud.

Embryonálny vývoj
Prešiel v poriadku až na to, že už vtedy sa u vás hromadilo množstvo prvkov železa a ďalších kovových prvkov, čo vedie k inému biomagnetizmu ako u bežných ľudí. Cvičeniami na čínsky spôsob ste si tento systém porušili.

Svet špiritizmu
Počas detstva ste odpadli a boli v ranom štádiu klinickej smrti. Zo sveta mŕtvych sa do vás dostali spomienky ľudí a to duševne chorej osoby, ktorá sa čudným spôsobom venovala duchovnu. Tento stav vám poškodzuje psychiku. Možno vás zaradiť medzi špiritistky.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Sú tu dva nebezpečné faktory a to čínsky princíp likvidujúci európske tradície a princíp špiritistický zo záznamov, ktoré ste dostali v detstve. Chce zmeniť vašu psychiku. Celkovo veľmi problematická oblasť poškodzujúca psychiku.

Hviezdy, šťastný osud
Robiť seriózne duchovno založené na faktoch, skúsenostiach a zdravom rozume.

 

Pridaj komentár