Na začiatku môjho snaženia v tejto oblasti som vedel o zasväcovaniach v oblasti Reiki, Silvovej techniky a Anjelských zasvätení. No akosi som nemal chuť sa ich zúčastniť. Chcel som sa na úroveň zasväcovateľa prepracovať bez zasvätenia nejakou inou osobou. Tiež som v tomto období jednoducho nemal a nechcel vyhadzovať financie. Ale hlavný dôvod bol pochopiť a dopracovať sa do úrovne zasväcovateľa sám bez cudzieho zásahu. Tento postoj neznamená, že som neposlal niekoho na zasvätenie, pokiaľ som tušil, že mu to môže pomôcť. Tak isto som sa aktívne zúčastňoval nácviku s ľuďmi, ktorí zasvätenie dostali na rôznych úrovniach.

Nakúpil som si rôzne knižky o hypnózach a zasväteniach. Všetko som vytrvalo a poctivo cvičil sám a tiež s druhými osobami. Postupne som študoval všetko okolo hypnóz a postupov, ktoré uplatňujú hypnotizéri.

Tak isto som veštecky skúmal žijúce osoby, ale aj mŕtvych zasväcovateľov a odhaľoval tajomstvá, ako zasväcovať jednak seba samého, ale aj iné osoby. Napríklad som si uvedomoval, že oblasť ezoteriky je tak historicky rozsiahla, že ju normálnymi technikami nácviku nemožno zvládnuť ani za 20 ľudských životov. Meditujúcich a tiež mňa by unudilo neustále dokolečka niečo cvičiť. Takýto prístup zničil a ukončil činnosť rôznych ezoterických zoskupení. Ale hlavný dôvod praktizovania hypnotických zasvätení je snaha robiť ezoteriku všestranne a všetkými smermi.

Tak som postupne dosiahol úroveň zasväcovať seba aj iných. Mal som praktické skúsenosti s hypnotickými technikami. Naučil som sa hypnotické energetické ťahy rukami okolo zasväcovanej osoby. Naučil som sa hovoriť slová, ktoré vytvoria v zasväcovanej osobe zvláštny psychicky stav, ktorý dovolí upravovať ľudskú psychiku a to tak, aby mala určité informácie a schopnosti bez toho, aby sa musela roky rokúce snažiť pravidelne cvičiť.

Upravil som si fungovanie hlasiviek, viac rokov som cvičil takzvaný šamanský hlas, kde ako spevák používam tón a hĺbku hlasu na uvedenie zasväcovanej osoby do vhodného stavu.

V poslednom čase som sa naučil techniku pohybového tranzu, ktorý v sebe vytvorím pomocou predstavy určitého pohybu. Tak isto som zvládol techniku zvukového tranzu a to je mentálne vnútorným hlasom vyvolaný zvuk, ktorý mňa osobne uvedie do zvláštneho psychického stavu. Špeciálny stav hypnózy sa dosahuje pomocou sugerácie užitia rôznych druhov byliniek, ktoré zase navodia úplne inú atmosféru vo vnútri môjho tela, ale aj osoby, ktorá je predmetom zasvätenia.

Pre zasväcované osoby som rozvinul určité rituály s rôznymi objektmi, aby priamo v sebe vyvolali vhodné naladenie na prijatie zasvätenia. Dnes prakticky som schopný zasvätiť každého zdravého človeka do ktoréhokoľvek systému ezoteriky. Pravidelne prehliadam vešteckými technikami žijúcich aj historických zasväcovateľov a vytváram v zasväteniach priestor pre prevzatie čo najväčšieho množstva skúseností a schopností.

Nespím v tejto oblasti na vavrínoch, aj keď už budem mať 70 rôznych zasvätení za sebou a neustále zasväcovacie techniky zdokonaľujem. Najnovšie sa venujem evokáciám a seansám na viazanie a vyvolávanie zasväcovacích fenoménov počas zasvätenia.

Pridaj komentár