A 230 – Chrbtica po úraze – 2004-10-18 18:32:32


Pred 4 rokmi som utrpela uraz, pri ktorom doslo k poskodeniu 3 platniciek. Odvtedy mam niekolkokrat rocne taky problem, ze rano nemozem vstat z postele, vobec sa nemozem udrzat na nohach a ani sa narovnat. Bolesti su neznesitelne. Podla rontgenovych snimkov a lekarov som v uplnom poriadku. Pomozte mi, prosim.

Saša Pueblo – Chrbtica po úraze – 2004-10-18 18:34:33


Utrpeli ste úraz, ale vaším hlavným problémom je detská žľaza, ktorá je súčasťou imunitnej reakcie. V jej bunkách sa kóduje agresivita bielych krviniek. Keď k tomu pridáme kolísavú činnosť štítnej žľazy, tak môže dochádzať v určitých výkyvoch k neadekvátnej imunitnej reakcii bielych krviniek. Teda biele krvinky ničia nervové dráhy a nervové zakončenia v organizme. Treba liečiť štítnu žľazu, stabilizovať jej stav a tiež detskú žľazu.
Diagnostika Silva krúžky: čierne krúžky sa objavujú na viacerých miestach miechy, ktorá je vo vnútri chrbtice. Čiastočne sa čierne krúžky objavujú aj okolo ganglií pri mieche.
Diagnostika Reiki bioenergiami: bioenergetické pomery v tele sú dobré. Mimoriadne veľa bioenergie sa vytvára práve v mieche, čo nie je dobré. Môže to mať vplyv na celkový zdravotný stav v tejto oblasti.
Diagnostika kyvadlom: kyvadlo obkreslilo všetky orgány a nenaznačuje na vážny zdravotný stav.
Diagnostika Silva údržba a oprava: všade vo vašom organizme bežia údržby a opravy na dobrej úrovni. Tento systém však chýba vo vašej mieche.
Diagnostika automatickou kresbou: čierna čiara sa zjavuje pod krížovou oblasťou. Naznačuje na celkovo nedobrú situáciu okolo celej chrbtice a platničiek. Mám pocit nesprávneho pnutia svalov a určitej atrofie vo svaloch. Treba tomu venovať pozornosť.
Diagnostika rezonanciou: týmto systémom prechádzam cez predstavu vášho fyzického tela a objavujú sa mi pocity a predstavy nervových zakončení a nervových puzdier. Sú tu náznaky poškodenia a pasivity. Treba sa začať venovať liečbe nervových dráh a nervových zakončení hlavne vo svaloch.
Diagnostika echolokácie: potvrdzuje, že vo svaloch sú drobné zápalové ložiská, drobné lokality odumretých alebo pasívnych buniek. Tak isto sú drobné zápaly a zlá činnosť v mieche a mozgu.
Diagnostika astrálneho putovania: vytváram si pocit, že som vstúpil do vášho organizmu. Moju pozornosť upútala pečeň a produkcia látok, ktoré útočia na nervové bunky. Treba sa venovať tejto oblasti pozornejšie. Preliečiť bylinkami alebo liekmi.
Diagnostika tarotovou kartou: u osôb s neštandardne fungujúcou pečeňou sa zjavuje tarotová karta kňažky so žezlom v ruke. Takýchto kariet tu máte aspoň 5. Nepriamo naznačujú na nedobrú činnosť pečene.
Diagnostika totemovým zvieraťom: koncentrujem sa do svojej kože a šamanskej mysle. Totemové zviera vlk ide k vašej pečeni a chce ju olizovať a ohrýzať. Zvažuje jej zahrabanie. Pečeň je na hranici chorobnosti. Treba liečiť.
Diagnostika vnútorným hlasom: dotyčná osoba si po úraze narušila činnosť obličiek a pečene. Treba všetko liečiť a brať lieky na elimináciu nežiaducej chémie v krvi.
Diagnostika aurického vyžarovania: vytvára sa u vás rozsiahly čierny kríž v oblasti detskej žľazy a v lymfatických uzlinách. Naznačuje na príliš agresívne biele krvinky, ktoré ničia pečeň, obličky, miechu a nervové zakončenia. Pociťujem v týchto oblastiach ticho alebo zosávanie bioenergie.
Diagnostika najhoršieho miesta: naznačuje na oblasť detskej žľazy v strede hrudnej kosti.

Saša Pueblo

Pridaj komentár