A 165 – Chcem zmeniť svoje negatíva – 2004-07-21 18:21:33


Som prehnaná detailistka (perfekcionistka), večne nespokojná sama so sebou aj s inými, netrpezlivá, náladová až protivná, so slabou vôľou, nedôverčivá, negativistka; ktorá sa chce zmeniť, ale nikdy to nedotiahne do konca (a niekedy ani nezačne)

Saša Pueblo – Chcem zmeniť svoje negatíva – 2004-07-21 18:22:51


Povaha
Ste hystericko-schizofrenická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine a mozočku. Charakterizujú ju tieto obrazy: chaos a zmätok, jednu vec začnete, nedokončíte a utekáte robiť niekde inde niečo iné a neviete sa k rozrobenej veci vrátiť, ako keby ste si nevedeli spomenúť. Hysterická povaha sa dostáva do štádia hysterickej chorobnosti. Ďalšie obrazy sú nevyriešené vnútorné psychické problémy. Neochota hlbšie riešiť svoje psychické problémy. O povahách bližšie v Psyché škole na mojich stránkach.
Sexualita povahy
Ide bioenergeticky do oblasti vašej kože. Tento stav skresľuje vnímanie okolitého sveta. Spôsobuje stavy odpojenia od vnímania reality a destabilizuje psychiku. Vytvára okolo vás pocity, že treba robiť teraz toto a potom zase pocit, že musíte ísť robiť niečo iné. Psychické nutkanie robiť neustále niečo iné a neschopnosť vrátiť sa k rozrobenej práci.
Sexuálne centrum
Je umiestnené v ústnej dutine a naznačuje na určitú nezodpovednosť, všetko je iba hra. Charakterizuje to obrázok dievčatka na pieskovisku, ktoré je zaujaté ničením a likvidáciou toho, čo spravili iní, lebo ono to nevie urobiť. Hlboko vžitý systém negativizmu a ničenia. Vaše Ja nemá stabilné základy.
Astrológia sudičky
Skúmam neuróny v mozočku, ktorý je v zadnej časti mozgu. Klasické astrologické schémy: anjel, dieťa, muž, žena, starec, 8 postáv, 4 postavy a na konci postava ženy, ktorá je spokojná s tým, čo je a nič moc sa jej nechce. Za chaos a zmätky je skrytá určitá pohodlnosť a nechuť sa sebou zaoberať.
Astrológia psychiky
Skúmam neuróny v šedej kôre veľkého mozgu. Obrazy osoby, ktorá má na všetko čas, pasivita, nejasné životné ciele. Nedostatočná razantnosť a chuť niečo dokázať.
Astrológia planét
Skúmam neuróny v strednom mozgu. Je tu veľká planéta Slnko, ktorá vás vedie k pohodlíčku a príjemnej lenivosti. Prílišné spoliehanie sa na šťastný osud.
Snová astrológia
Skúmam neuróny snového mozgu. Prílišná uzatvorenosť snového sveta. Potom chýba inšpirácia a nápady. Nekomunikatívnosť so snovým svetom, kde je veľa nápadov a riešení vášho života. Prílišná väzba na hmotné veci okolo vás. Konzumný spôsob života.
Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na terajší váš život. Silne vplýva na vás žena, ktorá mala rada pohodlie, ničnerobenie, užívanie si vonkajšieho života.
Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas detstva výchovou. Celková vzrušivosť: na seba a teda narcistické sklony. Povrchová vzrušivosť: na seba. Pohlavná vzrušivosť: na mužov. Citová vzrušivosť: na pohodlie a nirvánu. Najlepšie, keď sa nič nedeje, aj tak sa všetko pokazí.
Traumatické udalosti
Je ich okolo vašej osoby dosť a spôsobené sú tým, že z vnútornej zen budhistickej prázdnoty vás vyrušuje akákoľvek činnosť.
Duchovná úroveň
Je vhodné, aby ste prehĺbili zodpovednosť za ostatných a chuť žiť a dávali aj niečo užitočné.
Bohužiaľ, dávate vnútornému tichu a vnútornej pohode bez cieľov a túžob prednosť.
Saša Pueblo

Pridaj komentár