A 149 – Chcem sa zmeniť – 2004-07-06 16:58:11


Chcem sa zmeniť. Chcem zmeniť spôsob života i myslenia. Chcem Šťastný a spokojný život a preto sa zaujímam o Šamanský prístup k životu. Čítala som len jednu knihu o Toltékoch. Velmi ma zaujal ich postoj ale nenašla som dostatok sily viesť sa ňou a tak hladám aj iné možnosti. Vás!

Saša Pueblo – Chcem sa zmeniť – 2004-07-06 17:17:44


Povaha
Ste epileptická povaha bioenergeticky usadená v oblasti temenného mozgu. Charakterizuje to obrázok ženy v indiánskom odeve a zároveň osoby, ktorá by chcela žiť životom bohatej a vplyvnej osoby. Nie zrovna stabilná psychika. Vzájomné trenie a nepokoj. Treba si ujasniť, čo chcete. O epileptickej povahe bližšie v Psyché škole na mojich stránkach.
Sexualita povahy
Je typicky africká, bioenergeticky ide líniou ústa, stredný mozog a miecha. Hovoríme tiež o zvieracej sexualite. Charakterizuje to obrázok rozzúrenej levice a útočnosti. Tento druh sexuálnej bioenergie vedie k prírode a prírodnému páreniu a tiež k určitej vitalite.
Sexuálne centrum
Je umiestnené v hlave a naznačuje na mužské psychické prvky vo vašom správaní – niečo dosiahnuť, urobiť kariéru a niečo znamenať. Menej túžba po deťoch, rodine a klasickom ženskom živote.
Astrológia sudičky
Skúmam neurónové schémy vo vašom mozočku, ktorý je v zadnej časti hlavy. Nachádzam tu náboženské obrazy a postavy. Na konci náboženských postáv je postava farárky a zároveň osoby, ktorá sa má venovať náboženstvu. Tento vplyv je silný a bude sa usilovať vo vašom živote presadiť. Pokiaľ sa chcete venovať šamanizmu, tak línii šamanov obradníkov, ktorí sa venovali prírodnému náboženstvu. No schémy v mozočku vedú k vyšším formám náboženstva. Pre váš osud je vhodnejšie venovať sa náboženstvu ako šamanizmu.
Astrológia psychiky
Skúmam neuróny šedej kôry veľkého mozgu. Nachádzam tvrdý konflikt medzi šamanizmom a náboženstvom. Uvedomte si jedno, že šamanizmus a náboženstvo sú jedno a to isté. Nie je to nezlučiteľné. Idete proti svojej vlastnej podstate a vyvolávate týmto smerovaním silný konflikt vo svojom vnútri.
Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Je tu silná a veľká planéta Slnko. Sú tu silné náboženské obrazy Boha a božej rodiny. Osud sa usiluje vám zamotať hlavu a zároveň nájsť cestu do vlastného podvedomia. Pokiaľ sa budete orientovať inam ako na náboženstvo, možné problémy v živote. Ďalej sa tu objavuje planéta Neptún, ktorá sa usiluje o získanie slávy a bohatstva pre vás.
Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš terajší osud. Váš predok v období prvej svetovej vojny v Kanade ako lovec. Zomiera tragicky v bojoch s indiánmi. Nenávisť indiánov a niečo ako kliatby, aby duša vášho predka nenašla kľud. Tento vplyv zastiera vaše pravé podvedomie.
Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve výchovou rodičov. Celková vzrušivosť: na hračky a predmety. Povrchová vzrušivosť: na indiánske ošatenie a predmety. Pohlavná vzrušivosť: má nejasnosti, ale do sveta mužov divokého západu. Citová vzrušivosť: k lebke a božstvám indiánov.
Celkovo zložité sexuálne podvedomie. Iná vec je váš sexuálny život. Toto sexuálne podvedomie ide proti vám. Vytvára problémové a komplikované vzťahy s mužmi a okolím.
Musíte si ujasniť, čo vlastne chcete. Divokú prírodu Kanady alebo svet náboženstva. Saša Pueblo

A 149 – Chcem sa zmeniť – 2004-08-02 19:08:02


Dakujem Vam, za vasu odpoved. Velmi dobre ste vystihli moje myslienky. Dozvedela som sa veci, ktore som si dostatocne neuvedomovala, ale i veci o ktorych som nevedela. Chcem podakovat za radu, budem sa snazit si presnejsie ujasnit co vlastne chcem. Tiez by som sa chcela opytat, ako by som mohla zmenit Rodovu karmu, ktora vplyvom kliatby na mojho predka zastiera moje podvedomie. A velmi by mi pomohlo-ulahcilo zivot,keby ste mi poradili ako zmenit moje sexualne podvedomie, ktore ako ste spravne uviedli, vytvara problemove vztahy s muzmi a okolim.

Saša Pueblo – Chcem sa zmeniť – 2004-08-02 19:10:48


Som rád, že ste sa určitým spôsobom s vešteckým profilom Vášho podvedomia stotožnili. Bohužiaľ Váš prístup je nejasný a nevedie k splynutiu s Vaším podvedomím. Pokiaľ v živote nebudete praktizovať náboženstvo a nespojíte sa so svojím podvedomím, tak radšej nič nemeňte. Povedzte si, že dáte bokom svoje ambície a začnete žiť ambície svojho podvedomia a tie sú jasne zamerané do oblasti náboženstva. Pokiaľ sa neuberiete týmto smerom, tak Váš terajší osud bude pokračovať. Je naivné si myslieť, že v tomto živote si môžete robiť čo chcete a nerešpektovať podvedomie. Pokiaľ sa rozhodnete vo svojom živote ísť smerom k náboženstvu, tak som Vám ochotný pomáhať. Pokiaľ sa rozhodnete inak, skúste napísať o pol roka, ako sa Vám darí. Saša Pueblo

Pridaj komentár