A 223 – Chcem odstraňovať nedostatky – 2004-10-06 17:56:45


Chcel by som vás požiadať o vypracovanie vešteckého pohľadu na moju psychiku.

Saša Pueblo – Chcem odstraňovať nedostatky – 2004-10-06 18:00:30


Mali by ste začať dôslednejšie ovládať svoju hysterickú povahu. Dôsledne dotiahnuť upratanie a stabilizáciu svojej psychiky. Dôslednosť, vytrvalosť a neustála drobná mravenčia práca na sebe.

Povaha
Povahy máte umiestnené na povrchu šedej kôry. Ide o náboženské vedomie. Hysterická povaha je z ústnej dutiny presunutá do šedej kôry spánkových lalokov, schizofrenická povaha je posunutá z mozočku do zadného zrakového mozgu. Epileptická povaha je nedostatočne rozvinutá a tiež psychopatická povaha z hrdla. Nábožensko-hysterickú povahu charakterizuje obrázok osoby, ktorá každú chvíľu robí niečo iné a nedokáže veci doťahovať a systematicky pracovať. Schizofrenickú povahu charakterizuje obrázok sledovania okolia a snaha dôsledne kontrolovať túto povahu. Využiť ju pre svoje ciele. Treba sa venovať aj hysterickej povahe.

Sexualita povahy
Je africká, bioenergetický vzruch ide smerom ústna dutina a miecha. Charakterizuje to obrázok muža, ktorého sexuálne veci veľmi nezaujímajú.

Sexuálne centrum
Je uložené v ústnej dutine a naznačuje na detskú sexualitu, ktorú zvyčajne charakterizuje určitá nezodpovednosť a hravosť. Vystihuje to obrázok dieťaťa, ktoré má neštandardné správanie so striedaním stability a neštandardov v psychike.

Astrológia sudičky
Skúmam neuróny v mozočku, ktoré naznačujú na určité poslanie v tomto živote. Klasická schéma, na konci ktorej je osoba s psychickými problémami. V tomto živote sa má vysporiadať sama so sebou. Treba túto schému zmeniť.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Naznačujú na problémové oblasti. U vás je to strach zo psychického zlyhania, strach zo sexuálneho zlyhania, snaha nájsť ochranu matky, byť stále veľkým dieťaťom.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Je tu informačné pole mŕtvej osoby – muža, ktorý bol hazardér a deštruktívny. Aj túto oblasť treba upratať a vrátiť sem planetárny systém.

Snová astrológia
Skúmam oblasť spánkovej pamäte a diania v spánkových procesoch. V snoch ste hrdina, ktorý všetko zvláda a všetkých zachráni. Sny by sa mali upratať a slúžiť pre pragmatické účely.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš súčasný život. Postava nábožensky ladenej osoby, ktorá sa venovala písomníctvu, súdnictvu. Vplyv je značne pozitívny a vytvára túžbu po ezoterike.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv rodičov na najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na jedlo. Povrchová vzrušivosť: na krásne veci. Pohlavná vzrušivosť: nejasná. Citová vzrušivosť: k matke. Celkovo nevhodné podvedomie na vytvorenie partnerského vzťahu. Nemali by ste sa usilovať o hlbší vzťah s osobou druhého pohlavia.

Traumatické udalosti
Okolo vašej postavy je veľa čiernych bodiek a naznačuje to, že si vytvárate traumu zo všetkého, čo súvisí so sexuálnym životom.

Duchovná úroveň
Ste osoba, ktorej hodnoty ako priateľstvo, česť a statočnosť majú čo povedať.

Joga osud
Snažte sa o to, aby ste sa zdokonaľovali a išli duchovnou cestou.

Runové veštectvo
Neustále vaša myseľ uteká do náručia matky. Nadštandardný vzťah. Niekedy ako milenci.

Runové veštectvo
Vnútorný strach zo sveta mŕtvych.

Runové veštectvo
Fanatizmus a prílišné nasadzovanie sa, ktoré môže jedného dňa skončiť zle.

Runové veštectvo
Vnútorná agresivita a pomstychtivosť voči ženám. Nenávisť a agresia.

Runové veštectvo
Záujem o nové veci, životná dynamika a chuť si dokazovať, koľko zvládnete.

Saša Pueblo

Pridaj komentár