Problém spočíva v mojom partnerskom živote. Manžela milujem a on miluje mňa. Ale myslím si, že jeho túžba vlastniť ma je väčšia a v tom je ten problém. Neustále ma obviňuje z nevery, žiarli pri každej príležitosti a ja som už na to alergická. Stačí sa na neho len pozrieť a presne viem, že bude problém i keď sa len s niekým rozprávam. Často mám pocit, že žiarli aj na moje úspechy v práci. Služobne je stále v Čechách, ja sa starám o syna, celá domácnosť je len na mne. Všetko, čo robím aj doma, je pre neho samozrejmé a neocení moju námahu a obetavosť.

Musím len potvrdiť vaše tušenia o čudáckosti manžela. Do ľudskej psychiky mu preráža pud tuláctva. Tento je silný a narúša vaše city lásky.

Zdravotný stav ona
Nenachádzam žiadne vážnejšie zdravotné problémy.

Zdravotný stav on
Mal by sa zaujímať o oblasť žalúdka a podžalúdkovej žľazy.

Psychický stav ona
Dlhodobo máte určité neštandardné psychické výkyvy, ale viete sa vracať do psychickej stability.

Psychický stav on
Aurický obal je vzdialený od fyzického tela. Je tu potreba terapeuta alebo psychológa. Riziko psychiatra postupne možné.

Povaha ona
Psychické ja je usadené v šedej kôre veľkého mozgu. Klasicky sú ľudia usadení v strednom mozgu. Teda máte neštandardnú psychiku. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorej vzťahy nič nehovoria a nahrádza to vlastným úsilím. Osoby tohto typu ťažko dokážu prejavovať lásku a láskavú vrúcnosť. K zmene psychiky došlo počas tehotenstva.

Povaha on
Psychicky je usadený v strednom mozgu a odtiaľ energeticky do ústnej dutiny a hrdla. Ide o dve povahy a to hysterickú, ktorú charakterizuje obraz osoby, ktorá prichádza domov a potom radšej uteká preč, aby nemusel žiť život v spoločnej domácnosti a povahu psychopatickú, ktorú charakterizuje obraz tuláka, ktorý chce byť raz tu a potom tam.

Sexuálne podvedomie on
Celková vzrušivosť: na cestovanie. Povrchová vzrušivosť: byť každý deň niekde inde. Pohlavná vzrušivosť: nejasná. Citová vzrušivosť: občas sa vrátiť domov a potom preč.

Sexuálne podvedomie ona
Celková vzrušivosť: na Boha a Božie veci. Povrchová vzrušivosť: priateľstvo so ženami. Pohlavná vzrušivosť: na mužov. Citová vzrušivosť: na Božie veci.

Zo strany partnera problém vo vytvorení trvalého vzťahu a citov lásky.

Aký je človek ona
Okolo tela sa objavuje kruhovitá kresba a ide o pozitívne mysliacu osobu.

Aký je človek on
Okolo tela ostne a tvrdosť, ide o osobu negatívne zmýšľajúcu.

Láska
Okolo vašich postáv je srdiečko a naznačuje to, že vo vnútri máte cit lásky. Obnovuje sa príchodom partnera domov. No túlavé topánky chcú svoje. Je to určitá anomália, ktorá nedovolí vzťah rozvinúť naplno.

Aké má predstavy o láske on
Do vzťahu si priniesol iba predstavu harmonického vzťahu. Teda vo vzťahu robí viac ako má v podvedomí.

Aké má predstavy o láske ona
Do vzťahu ste si priniesli predstavu obojstrannej lásky a hlbokých citov. Vaša podvedomá túžba je naplnená iba čiastočne z dôvodu určitej psychickej odchýlky partnera. A tá sa bude asi ťažko meniť.

Iné
Partner na svojich potulkách nevytvára žiadne citové ani sexuálne väzby. Keď je na cestách, je bez lásky. Keď sa vráti, má záujem obnoviť súzvuk. Keď odchádza, tak zase všetko stráca. Mali by ste pragmaticky využiť jeho príchody a napĺňať svoje túžby lásky. Usilujte sa, aby bol doma dlhšie a častejšie. Plánujte si dlhšie dovolenky. To je reálne.

Pridaj komentár