Tento príspevok sa zaoberá indickým čakrovým systémom. Čakrový systém sa tu otvára a cvičí pomocou vnútorných predstáv a správnych postojov. Čakrový systém sa dá pestovať vtedy, keď sa cítite ako zviera, máte odcvičené prieniky do centra starých neurónov v spánkových lalokoch. Bližšie pozri Rituálna škola, Astrál sekcia a Čakrová škola.

Som rád, že som sa rozhodol prerobiť moje internetové stránky pomocou systému Feng shui. Nielen, že sa mi tento zámer podaril, ale otvorila sa mi aj cesta k indickému čakrovému systému značnej časti hinduistických náuk. Priznávam, že to bola náhoda, ale túto náhodu som si neustále predstavoval a túžil som po nej. Tak to v ezoterike chodí. Robíte jedno a dosiahnete druhé.

Teraz som si už istý, že čakrový systém sa dá otvoriť iba vtedy, keď sa cvičeniami natrvalo prebúram do starých neurónov, ktoré sú vlastne v celom nervovom systéme. V tejto oblasti mi mimoriadne pomohol práve internet, kde som si vyhľadal feng shui upravené stránky. A neboli to iba tieto stránky, ale aj obrázky, ktoré vytvorili ľudia, ktorí sa feng shui venujú profesionálne v rámci umeleckej dizajnérskej a architektonickej činnosti.

Pokiaľ dokážem vnútorné predstavy, zvuky a myšlienky dať do harmonického vzťahu k feng shui upraveným obrázkom, tak dokážem vo svojom tele vytvárať čakry. Keď navzájom spojím aktivované staré neuróny v oblasti hlavy, tak mám čakru hlavy. Keď sa mi toto podarí v oblasti či už krku, hrude, brucha a pohlavia, tak všade vytváram čakry. Je to nesporne prijemný pocit, na ktorý nie je moja psychika dostatočne ešte prispôsobená a tak a počas dňa cítim čudne.

Preto si dávam zvýšený pozor na to, čo robím. Chce to trochu času, aby som si na všetko zvykol a pravidelným cvičením čakrový systém stabilizoval. Emocionálne som na tom výborne, pretože sa mi podarilo vniknúť aj do tejto línie východných ezoterických náuk. Tento prienik nesporne nepoteší už fungujúcich konkurentov v tejto oblasti. Tých najlepších v tejto oblasti ešte neohrozím, to príde tak po roku usilovných cvičení a získavaní skúseností. V poslednom čase som si staré neuróny rozdelil do niekoľkých samostatných celkov a začal som ich cvičiť samostatne. Tieto celky som vytvoril v samotnom mozgu, potom samostatne v mieche, samostatne v túlavom nervstve idúcom z hlavy k všetkým orgánom tela a tak isto aj v túlavom nervstve idúcom z kostrče do oblasti pohlavných orgánov.

Staré neuróny sú aj v koži a tak isto v brušnom mozgu. Staré neuróny v mozgu dávam do čakrového systému pomocou obrazov písmen a číslic všetkých svetových písomníctiev. Staré neuróny v nervstve zmyslov dávam do čakrového systému pomocou feng shui upravených zvukov, obrazov, vôní, chutí a dotykov feng shui upravených sôch.

Staré neuróny dávam do čakrového stavu pomocou vciťovania sa do ľudí chorých na AIDS a tiež pomocou obrázkov pravoslávnych ikôn. Staré neuróny v mieche aktivizujem hlavne sexuálnymi pocitmi pri sexuálnych aktivitách a tiež sexuálne znejúcich slovách. Čakry v hormonálnych a ostatných žľazách otváram pomocou predstáv farebných lotosov, kde prioritu hrá hlavne hormonálna žľaza epifýza v zadnej časti hlavy. Čakry vo svaloch a v koži otváram echolokačným prístupom medzi perami a zubami. Bližšie o echolokácii v Čikung škole a Echo škole. Čakry v brušnom mozgu otváram fyzickým nácvikom nemyslenia, nedýchania, ovládaním pocitu hladu a odmietania sexuálnych potrieb.

Pridaj komentár