A 187 – Bude aj mne dopriate? – 2004-08-25 18:48:40


Stale sa zaoberam stravou a zdravim, co vlastne vplyva aj na moju psychiku, vyskusala som mnozstvo terapii, aby
som sa dostala z akehosi zacarovaneho kruhu, snazim sa presadit, no akosi
mam pocit, ze ma vsetci vyuzivaju, ale robim vsetko pre svoj dobry pocit,
snazim sa rozdavat dobro, lasku, ved co
dame to sa nam vrati, no akosi som sa moc rozdala a teraz cakam, ze i mne
bude dopriate, takze som velmi vnimavy clovek.

Saša Pueblo – Bude aj mne dopriate? – 2004-08-25 18:49:26


Zdravotný stav: automatickou kresbou zisťujem hrubé čiary v oblasti krku. Tejto oblasti sa treba intenzívnejšie venovať. Asi štítna žľaza, imunitný systém.
Psychický stav: aurický obal je mimoriadne vzdialený od vášho tela a naznačuje na psychické problémy. Naznačuje to, že nemáte vlastné životné ciele a aj ked sú, tak dlho nevydržia. Žijete potom ciele a osudy iných ľudí a nič vlastné.
Povaha
Ste hysterická povaha, ale príliš slabá. Bioenergetické centrum je príliš slabé a aktívne v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá nevie, kam by sa vydala a ktorý smer je dobrý. Ked vás niekto zoberie za ruku, tak s ním idete.
Sexualita povahy
Je indického charakteru. Bioenergetické centrá sú: čelo, krk, hruď, brucho a podbrušie. Je to charakterizované obrázkom osoby, ktorá je neustále smutná a chce niekde utiecť.
Sexuálne centrum
Je umiestené v spodnej časti podbrušia a naznačuje na klasicky ženskú povahu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá si nevie nájsť silnú mužskú osobu, aby ju viedol správnym smerom. Bráni tomu strach.
Astrológia sudičky
Skúmam neuróny v mozočku. Obrázky, ktoré sa tu nachádzajú, hovoria o ľudskom poslaní z hľadiska podvedomia. Je tu určitý silný vplyv v minulosti a túžba zastrieť vašu prítomnosť a robiť vám nepríjemnosti. Niekto sa usiluje negatívne na vás a vašich najbližších vplývať. Vhodná terapia na odstránenie tohto vplyvu. Po odstránení vplyvu sa vo vašom živote objaví osoba, ktorá vám dovolí byť šťastná a úspešná. Možno hovoriť o karmických vplyvoch.
Astrológia psychiky
Skúmam neuróny v šedej kôre veľkého mozgu. Naznačujú na problémovú oblasť dotyčného. Je tu vplyv iných osôb, aby sa vám nedarilo a boli ste nešťastná.
Astrológia planét
Skúmam neuróny v strednom mozgu. Hovoria o schopnostiach a budúcnosti. Zase vplyv iných osôb, ktoré sa usilujú o váš nezdar. Treba sa naučiť ovládať svoju psychiku.
Snová astrológia
Skúmam snové podvedomie. Zisťujem, načo je u vás využívané. Vo vašich snoch zažívate úspech a slávu. Vonkajšieho sveta sa bojíte a odmietate ho.
Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš terajší osud. Aj táto oblasť je silne zastretá vplyvom inej osoby. Mal by tu byť obraz citlivej osoby, ktorej sa darí a je úspešná.
Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv vašich rodičov na najhlbšie city vytvorené počas detstva. Celková vzrušivosť: je nejasná a zastretá. Povrchová vzrušivosť: je na seba a svoje telo. Pohlavná vzrušivosť: je nejasná. Citová vzrušivosť: na náboženstvo.
Celkovo táto oblasť nedovoľuje vytvoriť hlbšie harmonické vzťahy s okolím a s mužmi zvlášť. Treba dať do poriadku terapiami.
Traumatická oblasť
Automatickou kresbou nachádzam čierny bod a tento naznačuje na traumu okolo náboženských vecí. Zdá sa, že ide o určité prinucovanie a pretláčanie týchto vecí. Spôsobilo vám to traumu.
Duchovná úroveň
Mohli by ste v tomto smere na sebe popracovať.
Joga osud
Naznačuje, že na svojom osude toho moc nezmeníte. Mali by ste žiť ináč ako doteraz.

Saša Pueblo

Pridaj komentár