Mám bolesti svalov a kĺbov dolných končatín. Poradíte prosím?

Požiadali ste ma o kontrolu vášho zdravotného stavu. Celkovo ste v poriadku, ale do tela sa dostali nevhodné mikroorganizmy, ktoré nevie imunitný systém zachytiť a treba mu pomôcť aktívnou liečbou.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miechu, brušný mozog. Neobkreslilo ganglie v oblasti svalov celého tela. Stupeň chorobnosti je 70, čo je bežiaca chorobnosť. Príčina chorobnosti je zanášanie neurónov veľkého mozgu tukovými látkami, čo spôsobuje nesprávna chémia pečene. Kyvadlo neobkreslilo ani chromozómy vo vnútri buniek svalov a tiež srdcového svalu. Stupeň chorobnosti je 40, čo je začínajúca chorobnosť. Príčinou sú vírusy. Imunitný systém ich nevie zachytiť. Vírusy sú z lesného prostredia, parazitujú na pôdnom edafóne, čo sú drobné mikroorganizmy v lístí a pôde lesa.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo neobkreslilo kostnú dreň v poriadku. Stupeň chorobnosti je 60. Príčina chorobnosti je v prítomnosti vírusov z lesného prostredia. Tak isto nežiaduce hromadenie tukových látok v bunkách kostnej drene.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo obkreslilo v poriadku cievy. Neobkreslilo žilový systém tela. Stupeň chorobnosti je 60-70. Príčinu chorobnosti treba hľadať v neurónoch mozgu, ktoré sú zanášané tukovými látkami. Poškodené sú hlavne žilové vlásočnice.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesta sú v oblasti svalov tela a srdcový sval.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo neobkreslilo ani jednu hormonálnu žľazu: hypofýzu, epifýzu, štítnu žľazu, prištítne telieska, nadobličky, vaječníky. Stupeň chorobnosti je 60-70, čo je rozbiehajúca sa chorobnosť. Príčinou chorobnosti sú nežiaduce tukovo – cholesterolové látky v bunkách hormonálnych žliaz.

Diagnostika orgánov a častí tela: kyvadlo neobkreslilo srdce, pečeň, kĺbové oblasti, svaly tela. Srdce stav chorobnosti 40, čo je začínajúca chorobnosť. Pečeň stav chorobnosti 90, čo je už bežiaca chorobnosť. Lekárska diagnostika by ešte nezistila chorobnosť. Príčina chorobnosti je vo vnútri buniek pečene. Delenie orgánikov vo vnútri buniek je nevhodné. Biele krvinky a ich produkty z dôvodu bezpečnosti likvidujú tieto štruktúry vo vnútri pečeňových buniek. Delenie pečeňových buniek nie je v poriadku. Systém delenia je destabilizovaný. Je napádaný lesnými vírusmi. Kĺbové oblasti kyvadlo neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 100, čo je už stav, kedy môže prísť k trvalému poškodeniu. Príčina chorobnosti je veľké množstvo nežiaducich mikroorganizmov. Svaly tela majú stupeň chorobnosti 70-80, čo je bežiaca chorobnosť. Príčina chorobnosti je pečeň. Svaly a bunky v nich z dôvodu bezpečnosti zastavili delenie a bunky svalov sú prestarnuté.

Diagnostika imunitná: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Biele krvinky iba nezachytili lesné vírusy vo vnútri buniek.

Pridaj komentár