A 287 – Bolesť v krížoch – 2005-01-13 10:05:39


Mám dlho trvajúcu bolesť v krížoch/ 7 mesiacov/, bolesť stehenných svalov, búšenie srdca, pocit chladu, nervozitu, pocit strachu, ale neviem z čoho, smútok, zúfalstvo, nechuť niečo robiť, zabudla som sa tešiť a usmievať.

Saša Pueblo – Bolesť v krížoch – 2005-01-13 10:06:31


Veštecky som vás zdiagnostikoval a domnievam sa, že by ste sa mali svojím zdravotným a psychickým stavom zaoberať vážnejšie. Zatiaľ je všetko iba v rovine hrozieb. Poriadne vám nefunguje pečeň a lymfatický systém. Tak isto je slabá aktivita bielych krviniek. Pokiaľ budete mať záujem, vypracujem vám aj psychologický profil a postup liečby.

Diagnostika Silva objekty: geometrický objekt sa u vás nachádza v oblasti sleziny, má hrubší rámik, čo naznačuje na určité zdravotné potiaže v tejto oblasti.

Diagnostika reiki bioenergií: energetické pomery sú dobré. Energiu zosávajú z okolia, ale aj z vás pľúca a žalúdok. No zosávanie je slabé.

Diagnostika kyvadlom: kyvadlo obkresľuje orgány okrem žalúdka, pečene a sleziny.

Diagnostika Silva údržba: organizmus nečistí a neregeneruje oblasť sleziny, žalúdka a pečene. Sú tu obrazy ničenia a deštrukcie. Prejavy sú silné a patria do oblasti chorobnosti.

Diagnostika automatickou kresbou: čierne čiary idú cez žalúdok, slezinu a pečeň. Cez pečeň je silná hrubá čiara. Chorobný stav.

Diagnostika rezonanciami: jednoznačne sa objavuje oblasť pečene. Treba sa venovať liečbe tohto orgánu.

Diagnostika echolokačná: objavujú sa drobné zápalové procesy v celom tele. Ide o vnútrobunkové zápaly hlavne nervového systému a je to vlastne všade. Mozog, miecha a ostatný nervový systém. To spôsobuje problémy s nervstvom, pohyblivosťou a podobne.

Diagnostika astrálna: ponáram sa do vášho fyzického tela cez bioenergie. Zavádza ma to do lymfatických uzlín a riečišťa. Lymfatické uzliny sa nachádzajú asi na 50 miestach v tele. Najviac ich je na krku, v podpazuší a rozkroku. Nachádzam tu mikroorganizmy a pasivitu lymfatických uzlín. Tieto si s mikroorganizmami nevedia poradiť.

Diagnostika totemovým zvieraťom: totemový vlk vám ohrýza lymfatické uzliny a naznačuje, že ich treba aktívne liečiť.

Diagnostika vnútorným hlasom: hypnotický vnútorný hlas hovorí, že máte zápal lymfatických uzlín a treba ho liečiť. V prvom rade vhodnou pohybovou aktivitou, pitím čajov a antibiotikami.

Diagnostika prvkov: v organizme chýbajú minerály a vitamíny, hlavne železo.

Diagnostika aurického vyžarovania: energetické problémy vyvierajúce z pečene.

Diagnostika najhoršieho miesta: lymfatické uzliny.

Diagnostika na lekárske vyšetrenie: je predpoklad, že testy na pečeň by mohli preukázať chorobnosť.

Diagnostika neurónových oblastí: všade vládne pasivita, ste nastavená k chorobnosti.

Diagnostika imunitná: hodnotím funkčnosť imunitného systému. Ten funguje slabo. Možno vás zaradiť do rizikovej oblasti. Diagnostikujem ho na základe tarotovej karty madony s dieťaťom. Tých kariet je u vás viac ako 50. Treba užívať prípravky na posilnenie imunity alebo urobiť preventívnu kúru.

Diagnostika toxicity: naznačuje na to, že pečeň prudko sťahuje toxicitu z tela. Slabo ju spracováva.

Diagnostika tarotovou kartou: objavuje sa karta dieťaťa s vláčikom. Naznačuje to na pasivitu obličiek a kostnej drene.

Diagnostika náboženská: naznačuje, že vám zle pracujú neuróny a aj z hľadiska nesprávnych postojov voči náboženstvu. Môžem vám vypracovať náboženský profil.

Diagnostika prútkarska: prútiky sa rozkmitali pri pečeni. Naznačuje to na nedostatok magnetizmu. Orgán je rozhasený.

Diagnostika špiritistická: naznačuje na problémy medzi vaším telom a psychikou. Chýba určitá súčinnosť.

Diagnostika feromónová: vedie ma do pečene, ktorá neprodukuje dostatok potrebných látok pre normálny chod organizmu.

Saša Pueblo

Pridaj komentár