Mám vzťah s partnerom už 5 rokov, mám pocit, že vzťah stagnuje a neviem, či má budúcnosť a či sa k sebe hodíme. Mám pocit, že partner sa obáva založiť so mnou spoločnú domácnosť. Vyhovuje mu byť sám doma po práci a za mnou len dochádzať. Ja by som chcela veci doriešiť, bývať s priateľom spolu , aby sme sa už venovali sami sebe.

Pri vešteckom pohľade na váš vzťah zisťujem, že si celkovo dokážete udržať stav harmónie. No pre hlbší vzťah je tu veľa blokov. Tak isto vaše predstavy o vzťahu sú iné a zatiaľ sa neviete doladiť. Neodporúčam očakávať od vzťahu niečo viac ako doteraz.

Zdravotný stav ona
Nenachádzam nič, čo by bolo nutné riešiť.

Zdravotný stav on
Určité problémy v oblasti hormonálnych žliaz. Trvalé poškodenia. Kyvadlo odmieta obkresliť orgány, čo naznačuje na určité zdravotné problémy. Totemové zviera vytrháva pečeň a naznačuje na problém. Zdravotný stav je disharmonický.

Psychický stav ona
Aurický obal je stabilizovaný a psychika je v norme.

Psychický stav on
Aurický obal je stabilný a psychika je v norme.

Povaha ona
Je hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok nekľudnej a nespokojnej osoby, ktorá sa dokáže až príliš zaujať nejakou vecou a potom sa toho držať ako kliešť. Čo si zaumienite, to chcete aj dosiahnuť.

Povaha on
Je tiež hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok človeka, ktorý je posadnutý utekaním niekde, má pocit, že ho niekto neustále prenasleduje.
Nezdá sa mi, že by bola medzi vami vhodná povahová kombinácia.

Sexuálne podvedomie ona
Skúmam najhlbšie city vytvorené v detstve vplyvom najbližších. Celková vzrušivosť: na seba. Povrchová vzrušivosť: na seba. Pohlavná vzrušivosť. Na seba. Citová vzrušivosť: do seba. Celkovo dosť zlé sexuálne podvedomie na vytvorenie harmonického partnerského vzťahu.

Sexuálne podvedomie on
Celková vzrušivosť: je nejasná. Povrchová vzrušivosť: je vo fantáziách. Pohlavná vzrušivosť: dosť pasivity. Citová vzrušivosť: samota a strach.
Celkovo značne nevhodné sexuálne podvedomie na harmonický vzťah.

Ladenie
Ona je pozitívna osoba a on je mimoriadne negatívna osoba. Patrí medzi silne negatívne osoby.

Láska
Možno hovoriť o harmonickom vzťahu bez prvkov silnejšej spriaznenosti a hlbších citov.

Kamaráti
On chce byť kamarátsky a spolu blbnúť. Ona to odmieta a chce byť štandardná seniorka. Zásadné rozdiely.

Nezávislosť
Ona chce byť silne nezávislá a drží sa toho. On chce byť nezávislý a chce byť voľný a slobodný.

Žiarlivosť
Normálne tendencie na žiarlivosť.

Symbiotické
Ona odmieta určitú spoluprácu a harmonizáciu, iba akýsi pocit, že musí byť v dome muž ako kus nábytku. On by chcel byť súčasťou aj vášho vnútorného sveta.

Objektívnosť
On sa usiluje byť vo vzťahu objektívny a vnímať pravdu okolo vášho vzťahu. Vy chcete iba svoje a on sa musí podriadiť.

Sebectvo
Ona nemá chuť vo vzťahu privlastniť si partnera. Iba ho mať ako na ozdobu. On by si vás chcel silne privlastniť a spolu žiť.

Predstavy o partnerstve
Ona má v sebe model partnerských vzťahov, kde by mal vládnuť zamilovanosť a silné porozumenie.

On si v sebe nesie z rodičovského domu predstavu narušených vzťahov bez prvkov porozumenia a lásky. Je vôbec úspech, že máte aspoň takýto vzťah, ktorý je harmonický. Partner zatiaľ nevie pracovať na vzťahu s prvkami lásky a zblíženia.

Rovnoprávnosť
On túži po romantike a pocite, že je obletovaný, že je oňho postarané, jemná erotika. Vy odmietate, cítite sa príliš zodpovedná a vážna.

Racionálnosť
Vy chcete byť príliš racionálna a pragmatická. On odmieta zodpovednosť a chce si vychutnať život, ako padá dážď. Vy iba rozčuľovanie a hnev.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.