A 169 – Bloky v psychike – 2004-07-24 15:21:00


Tusim, ze su vo mne stale akesi bloky, mozno z detstva alebo dospievania, neviem, ktore mi brania v byti v lahkosti. Spozoroval som tendencie k agresivite, ktoru sa snazim brzdit a kontrolovat, najma v styku s rodinou. Tiez mam dojem, ze je vo mne prehnana hanblivost voci zenam. Urcite ma clovek stale na com pracovat, a preto by ma potesila Vasa kladna odpoved, od ktorej ocakavam inspiraciu pre moj duchovny rozvoj.

Saša Pueblo – Bloky v psychike – 2004-07-24 15:43:15


Povaha
Ste epileptická povaha usadená v oblasti nervstva temenného mozgu. Charakterizuje to obrázok muža, ktorý má agresívne sklony voči ženám. To je pre túto povahu charakteristické, agresivita môže byť slovná alebo psychická. Väčšina profesionálnych vojakov a veliteľov má práve túto povahu. Aj ženy vojačky sú na 90 % epileptické povahy s dávkou tvrdosti a agresivity.
Sexualita povahy
Je európska a usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok muža, ktorý má rád ženy, deti, rodinu a šťastný osud.
Sexuálne centrum
Je umiestnené v strede hlavy a naznačuje na typicky mužské prvky a sú ambície, niečo znamenať a niečo dosiahnuť. Charakterizuje to obraz muža, ktorý je násilnícky a agresívny voči ženám. Násilnícke sklony sú možné, zatiaľ v rovine fantázie a túžby.
Astrológia sudičky
Skúmam neuróny v oblasti mozočku. Klasická schéma: anjel, dieťa, žena, muž, starec, veľa postáv a na konci postava vojaka. Vaše vnútro naznačuje, aby ste sa venovali tomuto smeru v živote.
Astrológia psychiky
Skúmam neuróny v oblasti šedej kôry veľkého mozgu. Naznačujú na oblasť vašich psychických problémov a to je agresivita, útočnosť, mužská sila a tvrdosť.
Astrológia planét
Skúmam neuróny v strednom mozgu. Je tu veľká planéta Slnko, ktorá je príliš dynamická a tlačí vás, aby ste sa zúčastňovali vojenských konfliktov a spravili kariéru. Na planétu Slnko útočí planéta Mars, ktorá vytvára silné napätie a stupňuje agresivitu za hranicu únosnosti a nekontrolovateľnosti. Tento vplyv môže stúpať. Rizikovosť.
Snová astrológia
Vaša láskavosť a dobrota je uzatvorená v snoch. Tak silne po tom túžite, ale váš prirodzený naturel je iný. Je potrebné konať dobro a láskavosť iným a nie o tom iba snívať a túžiť po tom.
Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš terajší život. Nachádzam obraz agresívnej ženy z obdobia po rozpade Rakúsko-Uhorska. Bola to násilníčka, pijanka a krutá osoba.
Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve výchovou rodičov. Celková vzrušivosť: na agresivitu voči ženám a deťom. Povrchová vzrušivosť: ubližovať ženám. Pohlavná vzrušivosť: je príliš agresívna. Citová zložka: k zbraniam. Toto všetko môže vytvárať rizikovosť partnerského vzťahu a spolužitia so ženami.
Duchovná úroveň
Je na vysokej úrovni, automatickou kresbou okolo vás je všetko biele, uznávate hodnoty ako láska, priateľstvo, cit.
Keď to zhrniem, tak vaše podvedomie je až príliš naplnené agresivitou a mali by ste si nájsť povolanie, v ktorom dokážete uplatniť svoje podvedomé predpoklady. Partnerské spolužitie a rodinu vo vašom prípade považujem za rizikovú oblasť, aj keď sa dokážete ovládať. Najvhodnejšie je viesť život vojaka. Máte to jednoducho v krvi.
Saša Pueblo

A 169 – Bloky v psychike – 2004-07-26 19:48:09


Velmi pekne Vam dakujem.
Tesim sa na dalsie inspiracie od Vas.

Pridaj komentár