Cítim sa veľmi blokovaná – komunikačne, som veľmi utiahnutá, aj keď som taká nebola…neviem, čím to je, ale ako keby na mne niečo sedelo a nechcelo ísť preč..

Požiadali ste ma, aby som veštecky nahliadol do vášho podvedomia. Prežili ste niečo ako klinickú smrť a stali ste sa špiritistkou. V embryonálnom období ste mali zvláštnu psychiku a prenikali ste mentálne k organickému životu v kozme. V súčasnosti svoje duchovné vnútro odmietate a bojujete voči nemu.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetky orgány a časti tela okrem kostnej drene v kostiach. Stupeň chorobnosti je 60, čo je pozvoľna sa rozbiehajúca chorobnosť. Nedostatočná tvorba dcérskych buniek z kmeňových buniek kostnej drene. Biele krvinky – nedostatočná tvorba a určité poškodenia. Celkovo je imunita voči mikroorganizmom nedostatočná. V bunkách kostnej drene je oslabená činnosť chromozómov. V pľúcach a vo svaloch sú devastačné sekvencie na génoch. Negatívne pôsobia na kostnú dreň. V tele sú vírusy, ktoré napádajú biele krvinky.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela v poriadku. Psychika je štandardná.

Povaha
Psychicky ste usadená v šedej kôre veľkého mozgu. Tu sú psychicky usadení ľudia, ktorí prežili klinickú smrť. Stačí rané štádium, odpadnutie, šok alebo silné pozastavenie činnosti niektorých orgánov počas spánku. Možno vás zaradiť medzi osoby, ktoré majú kontakt so svetom mŕtvych. V ezoterike sa takíto ľudia nazývajú špiritisti. Po klinickej smrti sa do tela vždy dostanú spomienky mŕtvej osoby. A to sa stalo aj vám. Vo vnútri seba máte spomienky mŕtvej osoby a to muža, ktorý sa túžil vrátiť a žiť ako žena. Ide o spomienky osoby žijúcej v Albánsku v roku 1920.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: na svojho otca. Povrchová vzrušivosť: na svojho otca. Pohlavná vzrušivosť: na rodičov. Citová vzrušivosť: na rodičov. Nie práve vhodné sexuálne podvedomie pre partnerský vzťah s mužom.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku života deti dostávajú anjelské sféry detských dyslektikov. Dostali ste bielu líniu, ktorá by vás mala viesť k úspechu. Viete si ich vypočuť, ale potom nerobíte tak, ako vám nakážu. Spravíte si tvrdohlavo po svojom a potom je cesta k neúspechu otvorená. Dobré veci a úspech vám pretečú medzi prsty. V 12. roku života ste dostali ďalšie podvedomé obaly. Obsahujú záznamy o organickom živote v kozme. Je tu poslanie nadväzovať psychický kontakt s organickým životom v kozme. 7 obalov spolu obsahuje veľa o organických civilizáciách v kozme do vzdialenosti 5 biliónov krát 4 000 miliárd svetelných rokov. Váš vzťah k týmto obalom je negatívny a chcete žiť bežným životom.

Chromozómová história
Pôvod vašich chromozómov je v Grécku a ich prapôvodný základ išiel z Indie cez Afriku do Grécka.

Génové predpoklady
Génové retiazky sú vzdialené od seba ako u osôb, ktoré by mali žiť duchovným ezoterickým spôsobom. Vaše ľudské ego útočí proti vlastnej duchovnosti a odmietate ju. Teda celkovo ide vaše podvedomie proti vám a bude vám znepríjemňovať osud. Útočiť bude na oblasť zdravia, do cesty vám pôjdu iba bezvýznamné udalosti a odtlačí od vás úspech.

Embryonálny vývoj
Počas neho sa vo vnútri tela vytvorila magnetická aura a psychicky ste prenikali k organickému životu v kozme. Teda zase predurčenie pre duchovnú cestu.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch žijete so svojimi rodičmi. Teda násilne dávate prednosť tejto túžbe. Potláčate normálne štandardné pochody pre psychické upratanie, zdravie a šťastný osud. Osoby, ktoré odmietajú žiť duchovne vo vonkajšom svete, to aspoň žijú v snovom stave. A to nerobíte.

Hviezdy, šťastný osud
Žiadny zatiaľ nie je, iba trápenie. Môže nastať pri zásadnej zmene prístupu k podvedomiu. Je mi ľúto, že som musel robiť takúto vešteckú sondu, ale snažím sa ľuďom písať to, čo tam majú.

Pridaj komentár