Požiadali ste ma, aby som sa znovu pozrel na váš zdravotný stav. Použil som hlavne pohľad biochemický a bakteriálny. Problémom je zlá imunita na niektoré druhy baktérií.

Diagnostika kyvadlom: kyvadlo neobkreslilo epifýzu, ostatné obkreslilo.

Diagnostika silva objekty: ostré hroty nakreslilo v oblasti ľavej nohy. Teda trvale poškodené miesta.

Diagnostika silva aktivita: v oblasti mozgu predstavy ničenia a devastovania neurónov. V oblasti pľúc pasivita a nečinnosť. V slezine predstavy ničenia a devastácie. Tenké črevá – nečinnosť a pasivita. Hrubé črevá – devastačné obrázky. Svaly tela – dlhodobo nechuť robiť činnosť. Pod kožou nebezpečné chemické procesy ukladania toxických látok. Skladovanie toxických látok v celej kožnej oblasti. Kontrolné mechanizmy sú odstavené a nefungujú dostatočne.

Diagnostika energií: aurický obal je dlhodobo pod úrovňou kože, teda nie je dostatočne rozvinutý okolo tela. Na povrchu sú točivé víry idúce do oblasti kože. Lievikovité tvary v oblasti nôh, teda v koži poškodené energetické pomery. Dolné toky magmatizmu sú dostatočné, horné sú zablokované a neprenikajú do organizmu. Magmatické energie nie sú v tele zastúpené. Sexuálne energie sa strácajú z organizmu.

Diagnostika bioenergetická: hormonálne žľazy dlhodobo nedostatočná aktivita. Silný prepad. Treba preliečiť. Biela hmota mozgová nepracuje celá. Predný mozog áno, temenný, spánkový a zrakový mozog je úplne ticho. Produkuje sa iba 20 l látok denne, má sa produkovať 40 l. Psychická nervozita a napätie je možné. Pľúca nedostatočne prijímajú kyslík, zlé dýchanie. Žalúdok je v poriadku. Pankreas má kolísavé stavy produkcie inzulínu. Pečeň – niektoré látky sa tvoria slabo a nedostatočne. Celkovo pečeň vytvára narkotické látky pre celý organizmus. Zároveň nedodáva, čo má dodávať normálne. Odmieta spracovať toxické látky a tie putujú pod kožu. Lymfatické riečište a uzliny – nedostatočná tvorba látok až absencia. Množstvo baktérií a zápalové procesy v celom lymfatickom riečišti. Tukový orgán je pasívny a odstavený. Nemá záujem tvoriť požadované látky do vnútra organizmu. Obličky sú biologicky unavené a nebežia v nich dostatočne regeneračné pochody. Odmietajú spracovať toxické látky a posielajú ich pod kožu.

Diagnostika astrálna: nachádzam tu bielu postavu v celom organizme. Naznačuje na nestabilné biochemické pomery v organizme.

Diagnostika totemová: totemové zviera by liečilo celú biochémiu organizmu.

Diagnostika vyživovacia: celý organizmus je slabo vyživovaný. Všetka výživa ide do obličiek a tie ju prepúšťajú do moču. Rizikový faktor. Varovanie. Organizmus berie živiny z orgánov a dlhodobo si zvykol na vnútornú podvýživu.

Diagnostika najhoršieho miesta: boli označené tenké črevá. Sú v nich nežiaduce baktérie. Celkovo je narušená bakteriálna imunita, je pod normálom. Pri prieniku baktérií do pľúc sa zobudí bakteriálna imunita a organizmus sa dá do poriadku. Keď pominie nebezpečenstvo, všetko sa vráti naspäť.

Diagnostika bakteriálna: v tenkých črevách sú baktérie z kontaminovanej vody zo studne. V koži toxicita z produkcie buniek. Zároveň baktérie zo staršej osoby. Starecké baktérie, mutované medzi tuberkulózou a niečím zvieracím. Lymfatický systém – baktérie zo zoologickej záhrady prenesené z detí do vás.

Diagnostika imunitná: imunita voči zhubným bunkám je vysoká a likviduje pečeňové bunky. Je agresívna voči tomuto orgánu.

Diagnostika toxicity: ukladanie toxicity pod kožu z činnosti buniek. Obličky sú preťažené tokom živín z tenkých čriev.

Diagnostika autopilota: veľký mozog podporuje ukladanie toxicity pod kožu. Stredný mozog je uzavretý do seba. mozoček tiež, zobúdza sa a snaží sa dať organizmus do poriadku. Brušný mozog vyrába deštrukciu. Ganglie sa snažia bojovať za orgány, ako sa len dá.

Diagnostika špiritistická: v prvom rade treba zlikvidovať baktérie v tenkých črevách a to liečbou cez pľúca. Potom zlikvidovať baktérie v lymfatickom systéme liečbou cez konečník. Detoxikovať organizmus v saune a potením.

Reakcia na profil

Dakujem za precizne vypracovany zdravotny profil, rada prijmem Vasu odbornu pomoc-radu, pomozete mi prosim?

Postup liečby zdravia

Liečba obnovy energií: otĺkanie tela paličkami a následná meditácia. Niekoľkokrát do týždňa po dobu 5-6 mesiacov. Prípadne horúce kúpele s obsahom minerálov 1krát do mesiaca 2 roky. Magmatické energie natekajúce zhora do hlavy – nad hlavu zavesiť väčší magnet a čítať si o zásadách feng shui a japonského zenu. Sexuálne energie – užívať lieky na sexuálny apetít 2-3 mesiace.

Liečba sily vôle: Silva knižka a vytrvalé programovanie a predstavy, ako sa staráte o telo. Ako pozornosť preniesiete plne na svoje orgány. Nestarajte sa o iných, ale o svoje zdravie. Uvedomte si seniorský vek a nutnosť zvýšenej starostlivosti o zdravie. Svaly – mikronatŕhanie v posilňovni, sexualita – užívanie povzbudzujúcich látok, tukový orgán – programovať, aby ozdravoval organizmus, ganglie – programovať tvorbu nových buniek. A hlavne vybudovať v šedej kôre veľkého mozgu nové kontrolné centrá pre zdravie. Neustále predstavy, písanie, ako na to, uvedomenie si možností, ako spomaliť starnutie. Vytrvalo realizovať 10 rokov, každý deň programovať.

Liečba bakteriálna: inhaláciou dostať do tela antibakteriálne látky. Vyhľadať látky, ktoré zvyšujú prirodzenú imunitu proti baktériám. Do tela ich dostať cez pľúca. Tak isto antibakteriálne látky aplikovať ako klystír. Neužívať cez tráviaci trakt. Napríklad inhalovať v  čaji zvarené cibuľové šupky. Pridať do stravy kivi a mliečne výrobky, surové jablká, čerstvú pomarančovú šťavu, slabý čaj z ihličia – do vody dáte 1-2 kúsky ihličia z borovice a zvaríte. Užívajte prípravky obsahujúce chinín. Kivi a acylpyrín užívajte spolu. Lipový čaj, propolis, med a jeho produkty.

Liečba obličiek: sauna – raz za týždeň, soľná miestnosť – 1 krát do mesiaca. Silné korenisté jedlá a celkovo všetky druhy korenín. Užívať do jedla 5-6 mesiacov. Akupunktúra nasmerovaná k liečbe obličiek. Potenie pri cvičení s pitím horúceho čaju a acylpyrínu. 1 – 2 roky.

Liečba biochémie organizmu: užívať ženské prírodné hormonálne prípravky. Dychové cvičenie a to pravidelne ranná rozcvička s dychovými cvičeniami. Školenie o spôsoboch dýchania. Realizovať 5 rokov. Pečeň potrebuje pravidelné cvičenia formou behu do vysilenia. Telo potrebuje dostatok kyslíka. Ozdravovacia kúra – kyslíkový prístroj asi 12 krát v priebehu 2 – 3 mesiacov.

Liečba lymfatického systému: cvičiť jogínske asány s koncentráciou na lymfatický systém. Otĺkanie vrecúškom naplneným fazuľou. Každý deň po dobu 6-7 mesiacov. Lymfomasážne pohyby, lymfomasáž – 1 krát do mesiaca. Na kožu aplikovať mastičky s obsahom antibiotík 10 krát na určité miesta na koži po celom tele. Užívať prípravky Aloe vera vo forme nápoja, tabletiek, mastí. Užívať Yuku ako prípravok na ozdravenie. Ďalej užívať výživu pre športovcov podľa vlastného výberu. Trvalá súčasť výživy organizmu.

Liečba tukového orgánu: kartáčovanie tela kefou, drhnutie špongiou. Pitie srvátkovej vody. Užívanie čaju zo zimozelu pripraveného ako macerát. Nechať macerovať a popíjať v noci. Masáž tukových zložiek éterickými olejčekmi ako levanduľa, pamajorán a podobne.

Liečba neurónových oblastí: technika ako je psychowolkmen s blikajúcimi okuliarmi. Silva učenie. Blikanie do zatvorených očí s ľahkým spánkom. Vytrvalé pozeranie do plameňa sviečky, sklenenej gule, minerálu. Umiestnené v úrovni očí.

Liečba meditáciou

Liečba obnovy energie meditáciou podľa techniky Steinovej na základe diagnostiky oka: náhodne vybrať zo Starého zákona texty a opisovať. Postupne 40 strán opísať ručne.

Liečba sily vôle: čítať niektorú knižku od Silva a kresliť geometrické tvary na papier počas čítania. Prečítať určitý odsek a vhodné geometrické tvary.

Liečba na podporu imunity: čítať knižku F.Bardona: Kľúč k ozajstnej kabale. Aspoň 3 krát prečítať celú knižku.

Liečba obličiek: Nový zákon čítať a medzitým sa pozerať do sviečky. 10 krát 1 hodinu.

Liečba na obnovu biochémie: pozerať náboženské obrázky a neustále tlačiť prstami ruky a celej dlane. Prikladať náboženské obrázky na telo na čakrové miesta. Čelo, krk, hruď, brucho.

Liečba na podporu aktivity lymfatického systému: čítať Nový zákon, medzitým do sauny alebo plávať. Čítať a striedať plávanie 10 krát v priebehu roka.

Liečba tukového orgánu: obrázky z Nového zákona a kresliť do nich fixkou. Obkresľovať obrázky, asi 100 obrázkov obkresliť.

Liečba neurónových oblastí: Nový zákon čítať a zároveň kresliť obrázky neurónov z medicínskej knižky. 1000 neurónov nakresliť.

Posielam vam zoznam ako sa liecim, co som doteraz robila a robim, poprosim o kontrolu, co sa polepsilo, kde treba pridat. Dakujem.

Nová diagnostika zdravotného stavu

Diagnostika veľký mozog: kyvadlo obkreslilo šedú kôru veľkého mozgu bez problémov.

Diagnostika stredný mozog: v poriadku.

Diagnostika mozoček: v poriadku.

Diagnostika miecha: v poriadku.

Diagnostika brušný mozog: v poriadku.

Diagnostika ganglií tela: v poriadku.

Diagnostika krvné riečište a ganglie: v poriadku.

Diagnostika ganglie a lymfatické dráhy: v poriadku.

Diagnostika hormonálne žľazy a ganglie: v poriadku.

Diagnostika ganglie a tukový orgán: kyvadlo neobkreslilo tukový orgán. Vyrába iba málo potrebných látok pre telo. Namiesto liečby ho ničí a devastuje. Silná bakteriálna aktivita, ktorá prenikla do tejto oblasti. Imunitný systém útočí a čistí aj túto oblasť od baktérií. Užívajte tabletky Aloe vera, posilní to čistenie tuku.

Diagnostika ganglie a končatina: to je záležitosť psychická, treba vhodné terapie.

Treba pokračovať v dohodnutých terapiách naďalej, až kým nezmiznú baktérie z tukového orgánu.

Pridaj komentár