Individuálna meditácia zo 4.9.02

Meditáciu som zahájil uvedomením si doterajších cvičení a poznatkov v tejto škole. Aktivizoval som teda pamäťový záznam o žľazách ľudského tela. Len pre osvieženie pamäte ich všetky na začiatku pripomeniem: hypotalamus, epifýza, hypofýza, slzné žľazy, príušnicové žľazy, slinné žľazy, štítna žľaza, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličkové žľazy, pankreas, žlčník, dvanástorník, semenníky, vaječníky, lymfatické uzliny. Bližšie pozri Anatomický atlas na mojich stránkach.

Ďalej som sa skoncentroval do každej žľazy a vyvolal som v nich postupne nervové napätie v podobe bioenergetického vzruchu. U každej žľazy som bioenergiu napájal na tepny, žily, nervstvo, mimo veľký mozog aj na lymfatické žľazy, v mozgu na miešnomozgový mok, ktorý vzniká v hlave. Bioenergetický vzruch musel ideálne pretekať vyššie vymenovanými systémami tela. Kde to bolo zablokované, tam som sa sústredil dlhšiu dobu.

Takto som postupne prešiel všetky žľazy. Po tomto cvičení som sa znovu skoncentroval postupne do každej žľazy s pocitom prepojenia na ľudí, ktorí majú jednotlivé žľazy z hľadiska veku v perfektnom stave. Teda technika diaľkového prepojenia. Pozri Veštecká a Reiki škola. V ďalšom cvičení som sa zase napájal na ľudí, ktorí majú žľazy poškodené a toto poškodenie vyvolávalo určité psychické predstavy. Aké sú to predstavy pozri v predchádzajúcich príspevkoch. V ďalšom cvičení som sa znovu napojil na jednotlivé žľazy a cvičil potencionálny vplyv aktivity mojich žliaz na správanie iných osôb.

NOVÉ: usadenie v hypotalamuse vyvoláva u druhých ľudí deštruktívne stavy tak, ako aktivované spomienky na mŕtvych ľudí. Po tomto cvičení som cvičil uvoľnenie fantázie do priestoru pred seba. Spomenul som si na ťažkých autistov s definitívou v ústavoch. Prepojil som sa na niektorých a vyvolal stav autizmu. Moje predstavy boli okolo mňa ako v priestorovom kine. V ezoterike sa tento stav nazýva evokácie duchov a bytostí. Možno ho nazvať aj astrál. Po ukončení cvičenia som sa odpojil od autistickej osoby a vrátil sa do normálneho stavu. Nie náhodou sa v tejto škole cvičia hormonálne žľazy. Väčšina skúmaných autistov ich má prudko energeticky aktivované a teda bežia im v nich iné chemické pochody ako u zdravých ľudí.

Pridaj komentár