Znovu ako zvyčajne som sa posadil do meditačného kresla a požiadal som svoje vnútro o spoločnú meditáciu. Za určitú chvíľu som sa preniesol do stredu mojej hlavy a tu ma privítalo astrologické božstvo planéty Mars. Išlo o postavu človeka v dobovej zbroji, so štítom a mečom tak, ako sa to najčastejšie zobrazuje v každej astrologickej knižke.

Táto postavička stála pri obrovskej planéte v podobe veľkej červenej gule. Božstvo a vládca astrologickej planéty ma privítalo a dalo najavo, že zastupuje vo mne vitalitu a životnú energiu. Osobne vstupujem do sféry tejto astrologickej planéty a božstiev, ktoré sa tu nachádzajú. Každé božstvo zastupuje niektorú zbraň ľudstva. Ďalej sú mi predstavené božstvá jednotlivých významných vojvodcov z celej histórie ľudstva. Ďalej tu môžem vnímať božstvá jednotlivých bojísk a taktiky, ktoré sa tu uplatňovali.

Tak isto mi hlavné božstvo Marsu dovoľuje nahliadnuť do budúcnosti vývoja vojenskej techniky. Božstvo astrologickej planéty Mars má sprevádza ku každému božstvu planéty a ako keby som dostával od každého božstva určité znaky ako prejav dôvery a ochoty so mnou spolupracovať. Tieto piktogramy si zapisujem a budem ich vhodne ezotericky používať. Božstvo Marsu ma vyprevádza z planéty a necháva ma vrátiť sa na planétu Zem. Som rád, že som mohol navštíviť časť svojich neurónov a začať lepšie chápať, čo sa tu deje a čo sa s tým v neurónoch dá robiť.

Pridaj komentár