Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na váš zdravotný stav. Máte neadekvátnu imunitnú reakciu voči zhubným bunkám, ktorá útočí na neuróny a nervové bunky a postupne ich likviduje. Jednoznačne treba liečiť stabilitu psychického stavu. Pokiaľ máte záujem, vypracujem vám rád psychický profil.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: Kyvadlo obkreslilo neuróny ganglií. Kyvadlo neobkreslilo neuróny mozočku, miechy, hrubých a tenkých čriev. V týchto oblastiach je množstvo trojuholníkov, čo veštecky znamená poškodené a zničené neurónové bunky. Príčina sa dá odhadovať v príliš vysokej protirakovinovej imunite, ktorá je extrémne zvýšená a útočí aj na nervové bunky. Bolo by rozumné sa začať týmto stavom zaoberať. Vysoká agresivita bielych krviniek je spôsobená vaším psychickým stavom, ktorý nie je dobrý. Aurický obal psychického zdravia je až veľmi vzdialený. Vyžaduje si psychickú liečbu na dlhšie obdobie.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: kyvadlo neobkreslilo hlavné nervové dráhy a krvné vlásočnice. Všade cítim množstvo trojuholníkov. Zase sem útočí neadekvátna aktivita bielych krviniek. Imunitná reakcia napáda vlastný organizmus.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika svalov, srdca, pľúc, žalúdka, pečene, sleziny, maternice, obličiek a čriev: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku až na srdcový sval. Hodnota chorobnosti 24, čo je ešte iba disharmónia. Srdce je nedostatočne vyživované. Poškodenie krvných vyživovacích vlásočníc, čo má na svedomí zvláštny psychický stav. Treba riešiť.

Diagnostika imunitná: imunita voči zhubným bunkám je extrémne vysoká. Ničí neuróny a nervstvo organizmu. Imunita proti mikroorganizmom je v poriadku.

Diagnostika astmy: nemožno hovoriť o normálnej astme, jednoducho detská žľaza v oblasti hrudnej kosti je prudko aktívna a núti biele krvinky k silnej agresívnosti. Detská žľaza je tak prudko energeticky aktívna, že energia zaplavuje celý organizmus. Treba riešiť psychiku.

Pridaj komentár