Po druhom pôrode som pribrala 25 kg a do dnešného dna som sa ich nedokázala zbaviť. Po prvom dieťati sa mi podarilo schudnúť, ale po druhom mi tie kilá ostali. Na poslednom kompletnom vyšetrení mi zistili, že som viac zavodnená a doporučili mi tiež lymfodrenáže.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na váš zdravotný stav a hlavne, prečo nedokážete trvale schudnúť. Bohužiaľ, musím veštecky konštatovať, že máte vo vnútri tela zdravotné problémy a to s lymfatickým riečišťom, uzlinami a s imunitou proti mikroorganizmom. Mali by ste sa hlbšie zamyslieť nad spôsobom života a snažiť sa vyliečiť. Čo sa týka chudnutia, tak ľudia robia najčastejšie chybu v tom, že po určitom úbytku váhy prestanú chudnúť. V chudnutí treba pokračovať niekedy aj tri roky a vydržať.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti výskytu neurónov v tele v poriadku.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: kyvadlo obkreslilo krvné dráhy, ale neobkreslilo kostnú dreň a krvné vlásočnice. Hodnota chorobnosti 14, čo je iba disharmonický stav. Všade cítiť veľa tukových látok, ktoré organizmus ukladá do tukových zložiek.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo neobkreslilo lymfatické uzliny ani lymfatické dráhy. Hodnota chorobnosti je dlhodobo 42, čo je už asi aj lekársky zistiteľné. Celý lymfatický systém obsahuje mikroorganizmy od starých a chorých ľudí.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetky hormonálne žľazy v poriadku.

Diagnostika srdca, pľúc, žalúdka, pečene, sleziny, obličiek a čriev: kyvadlo obkreslilo orgány v poriadku.

Diagnostika imunitná: imunita voči zhubným bunkám je v norme. Imunita voči mikroorganizmom je hlboko pod hodnotou nutného minima. Treba sa venovať zvýšeniu mikrobiálnej imunity.

Diagnostika bakteriálna: celkovo je v organizme množstvo rôznych mikroorganizmov, ktoré nedovoľujú normálny priebeh tráviacich procesov. Vyživovanie orgánov a svalov je minimálne, všetko ide do tukového orgánu, teda tuku tela. Príčinou je jednoznačne nezdravý spôsob života a stres.

Diagnostika tukového orgánu: kyvadlo neobkreslilo tukový orgán tela, teda všetok tuk. Hodnota chorobnosti je 42, čo je už chorobný stav. Tukový orgán neprodukuje v tele potrebné látky. Obsahuje až príliš veľa hnedého tuku, čo je už pozmenenie bežného tuku na tuk, ktorý sa dá zlikvidovať iba extrémnou záťažou. Pri diétach ste sa zbavovali hlavne bieleho vodovitého tuku. Máte jednoducho až príliš veľa hnedého tuku. Príčinou tohto stavu sú zlé mikroorganizmy v tráviacom trakte, až príliš sa všetko mení na tukovú zložku. Ďalšou príčinou je aj chorobný stav v lymfatickom systéme. Tuk funguje moc v krvi a lymfatické riečište nepracuje s tukom ako má. Veštecky je metabolizmus aminokyselín a lipidov v poriadku. Čo chýba, je glukózový prenášač, ten nedokáže preniknúť do tuku. Tuk sa metamorfoval a dokáže sa ubrániť pred úbytkom.

Pridaj komentár