Ľudské premýšľanie. Logika vecí. Magické premýšľanie. Šamanizmus. Posunková reč šamanov. Pohyby šamanov. Zvuky šamanov. Bioenergia Reiki. Magické prostriedky ovplyvňovania seba a druhých.

Pokračujem v prieskume magických rituálov prírodných bosoriek a bosorákov. Usilujem sa prezrieť, ako k danej problematike pristupovali a nájsť spoločné všeobecnosti rituálov, ktoré majú chrániť dotyčného alebo jeho obydlie od negatívnych vplyvov, ktoré sú práve realizované na úrovni vedomia prírodných ľudí. Bohužiaľ, táto úroveň vedomia je v nás a má aj svoje fyzické oblasti. Nájdeme ich priamo v mozgu.

Človek, ktorý má otvorené vedomie prírodných ľudí, dokáže pomocou magických rituálov pohybu, posunkov, slov a myšlienok niečo v nás ovplyvňovať. Nedá sa hovoriť o tom, že takýto vplyv je priamy a hneď ho aj pocítite. Manipulácie s ľudskou psychikou akosi čakajú na vhodnú príležitosť, aby sa rozvinuli v momente najmenej vhodnom, prípadne sa nás pokúsili zmanipulovať v našom rozhodnutí.

Tieto vplyvy, ktoré boli aj na diaľku posunuté do mozgu, nemožno bežne zistiť. Je potrebné prejsť do vedomia prírodného človeka a k tomu použiť aj určité prírodné veštecké schopnosti. Najčastejšie a najúčinnejšie deštruktívne manipulácie sa robia cez podkovu alebo kus ohnutého drôtu, prípadne kresbu podkovy. Treba si veštecky zistiť, či takéto niečo nebolo vytvorené v prírodnom vedomí a tak isto zistiť, kto to tam posunul.

Osobne som si takýchto symbolov, ktoré sa podobali podkove, našiel akosi príliš veľa. Trvalo určitú chvíľu, kým sa mi ich podarilo zlikvidovať. Na likvidáciu sa všeobecne používa voda z viacerých zdrojov. Do vody sa dávajú intuitívne rôzne objekty, drevo, kovy a aj bylinky. Potom sa všetko takouto vodou pofŕka a umyje. Vodu z viacerých zdrojov používajú skoro všetci prírodní magici. Teda magický rituál s vodou je klasická záležitosť. Túto možnosť som využil a mentálne predstavách som sugeratívne všetko likvidoval. Mal som reálny pocit, že magické útoky som likvidoval uverením, že som všetko pofŕkal špeciálne upravenou vodou. Samozrejme, všetko iba v predstave.

Snažil som sa veštecky prejsť viacero ľudí . U niektorých som našiel podkovy veľkosti celého fyzického tela. U niektorých menšie, alebo veľa menších podkovičiek. Všetky som likvidoval magickým rituálom špeciálne upravenej vody.

Pridaj komentár